Zavrieť

Porady

chcem vediet viacej...

prepáčte neviem kam táto téma patrí ,ale chcela by som aby ste si ju prečítali ked vás to zaujíma http://www.poznanie.sk/knihy/sfery-m...-a-zemou-7.php
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    velmi zaujimave,mna taketo veci zaujimaju.je to ale velmi dlahe.len nechapem,odkial su tie informacie o sferach,astralnych svetoch....ako mam vediet,ze je to vsetko pravda?

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    sú to výnatky z kníh ved to je tam všetko napísané sú tam duchovné ,vedecké a iné zaujímave poznatky je to ozaj dlhé na dlhšie čítanie aj ja som to ešte všetko neprečítala,ale ma to zaujalo

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    babicka1 Pozri príspevok
    prepáčte neviem kam táto téma patrí ,ale chcela by som aby ste si ju prečítali ked vás to zaujíma http://www.poznanie.sk/knihy/sfery-m...-a-zemou-7.php
    Pred polrokom by som taketo clanky a knihy necitala, dnes ano. Mam pre to svoje poznanie, skusenost a dodnes sa zaujimam o vsetko z tejto oblasti. Velmi zaujimave citanie. Dobra literatura je aj od autora Michaela Newtona.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    wegamizi Pozri príspevok
    Pred polrokom by som taketo clanky a knihy necitala, dnes ano. Mam pre to svoje poznanie, skusenost a dodnes sa zaujimam o vsetko z tejto oblasti. Velmi zaujimave citanie. Dobra literatura je aj od autora Michaela Newtona.
    nepriblizis nam to svoje poznanie a skusenost trosku viac,ak mozes?
    moja mama vravi,ze sa tym prilis zaoberam a potom sa bojim,ale mna to hrozne zaujima.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Nemam s tym problem, ale na Porade nie je to spravne miesto. Debatu s takouto tematikou sa da viest na inom specializovanom fore.
    Aby clovek mohol zit spravodlivo, mal by poznat vsetko, co sa tyka ludskeho zivota hmotneho i duchovneho. Takze myslim, ze nemas sa coho báť, vsetko je v nasom vedomi a podvedomi.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    wegamizi Pozri príspevok
    Nemam s tym problem, ale na Porade nie je to spravne miesto. Debatu s takouto tematikou sa da viest na inom specializovanom fore.
    Aby clovek mohol zit spravodlivo, mal by poznat vsetko, co sa tyka ludskeho zivota hmotneho i duchovneho. Takze myslim, ze nemas sa coho báť, vsetko je v nasom vedomi a podvedomi.
    vegamizi,prosim,daj typ na to forum a napis mi nieco o tom.alebo cez sukromnu spravu.
    mna to velmi zaujima.
    sice sa dost bojim,ale mozno je to prave tym nepoznanim.....

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    wegamizi Pozri príspevok
    Nemam s tym problem, ale na Porade nie je to spravne miesto. Debatu s takouto tematikou sa da viest na inom specializovanom fore.
    Aby clovek mohol zit spravodlivo, mal by poznat vsetko, co sa tyka ludskeho zivota hmotneho i duchovneho. Takze myslim, ze nemas sa coho báť, vsetko je v nasom vedomi a podvedomi.
    ine, specializovane forum: http://www.instantheal.com

    chcem vediet viacej...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.