Zavrieť

Porady

faktura zo stranky sale4u

Prosím vás o radu. Môj manžel si chcel pozrieť povianočné výpredaje na navštívil stránku sale4u, aby sa tam dostal musel sa zaregistrovať, bolo 26,12,2010, Na tejto stránke bol 1x. ale teraz 22,2, 2011 mu prišla na email faktúra za použitý prístup na stránku s platbou podľa VOP rok vopred na sumu 77,95 eur. Čo máme robiť, zaplatiť, nezaplatiť, čakať, ako odhlásiť službu, pretože na stránku vôbec nechodíme. Prosím poraďte!
Naposledy upravil Dav : 25.02.11 at 13:09
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Aj ja chcem inkasovať za návštevu svojej stránky, poraďte AKO na TO .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marcela.brezinova marcela.brezinova
no dobre je to podvod ale platiť či nie
0 0
marcela.brezinova marcela.brezinova
práve idem zo stránky SOI kde som sa dozvedela že treba platiť normálne je mi zle. Malý podnikateľ je zo všetkých strán šikanovaný, že nedodržuje, klamlivo informuje atď. tu ide o mega podvody a mega prachy, ale kedže firma nemá sídlo v EU ale na Seycheloch tak všetko v pohode. fuj
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Kupili ste tam nieco ??
Ak som nic nekupil, tak nezaplatim, ak som nic nepodpisal, nie som nicim viazany, aj ked som pri registracii pouzil skutocne meno, adresu atd .... mohol to niekto zneuzit
takze nic NEPLATIT !!! aspon ja by som nic neplatil
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

marcela.brezinova Pozri príspevok
práve idem zo stránky SOI kde som sa dozvedela že treba platiť normálne je mi zle. Malý podnikateľ je zo všetkých strán šikanovaný, že nedodržuje, klamlivo informuje atď. tu ide o mega podvody a mega prachy, ale kedže firma nemá sídlo v EU ale na Seycheloch tak všetko v pohode. fuj
Myslim, ze by si si mala precitat vsetky linky, ktore su tu pridane, daju ti viac, ako stranka SOI:
0 0
marka marka

marka je offline (nepripojený) marka

Stalo sa to aj mne, aj mojej kamarátke. Samozrejme, klikli sme na výpredaje sale4u,preleteli všeobecné podmienky, zaregistrovali sme sa a odvtedy sme nič iné na tejto stránke nerealizovali. Až teraz som si detailne prečítala podmienky. Platba rok dopredu, zmluva uzatvorená na 24 mesiacov, zmluvné pokuty za predčasné odstúpenie. Je možné z toho ešte vykľučkovať?
0 0
helenka28 helenka28

helenka28 je offline (nepripojený) helenka28

Prosím Vás aj mne sa to stalo včera t.j. 23.02.2011, neviem čo mám robiť-odpíšte ĎAKUJEM
0 0
mokaba mokaba

mokaba je offline (nepripojený) mokaba

Som na tom podobne, zufala zo zaplatenia sumy 77e, ktora mi vcera prisla mailom za par minut, ktore som na tej stranke stravila a nic som si neobjednala, nekupila. Hned po otvoreni mailu som to zacala riesit, volala som do SOI, bol tam pan, ktory tieto veci nema na starosti, cize vela som sa nedozvedela, kopec reakcii na nete a tie su pol na pol, cize aj platit aj neplatit. Pan zo SOI mi povedal, ze podobne veci by sa mali rieist hromadnym podanim trestného oznamenia, samostatne sa nic nevyriesi. Hladala som nejaku podobnu skupinu ludi, do ktorej by som sa pridala, ale nic som zatial nenasla, vraj by malo byt nieco na fb, ak by sa Vam ju podarilo najst, prosim preposlite mi to.
Zatial platit nebudem a hladam dalsie info ako postupovat. Mozno sa nam spolocne podari tuto situaciu dotiahnut do uspesneho konca.
0 0
mokaba mokaba

mokaba je offline (nepripojený) mokaba

Podarilo sa mi najst linky, ktore suvisia s nasim problem ohladom hromadnej zaloby, ale neviem ich dat na tuto stranku. Skuste na facebooku vyhladat "
"Trestné oznámenie na Online Investment Group Ltd ", tiez na stranke živě.cz
0 0
helenka28 helenka28

helenka28 je offline (nepripojený) helenka28

prosím Vás, ako dalej postupovať-určite by sme to nemali platiť, nič sme nepodpisovali vlastnoručne-určite sú to zavádzajúce emaily, kto zaplatí aj tak ho budú určite ďalej vydierať - prosím odpíšte, čo a ako ????
0 0
helenka28 helenka28

helenka28 je offline (nepripojený) helenka28

Aj ja som ihneď volala na SOI,taktiež tam bol len ten pán a to isté mi povedal, aby som si prečítala na SOI -NEVIEM čO ĎALEJ, AK BUDETE MAť NIEčO NOVé PROSíM ODPíšTE-ĎAKUJEM
0 0
helenka28 helenka28

helenka28 je offline (nepripojený) helenka28

pani brezinová, prosím Vás odpíšte mi čo a ako budete ďalej robiť, nikde som sa nič nedočítala??!! Ďakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

precitaj si linky, (klikni na to modro napisane)
ktore su pridane vyssie v prispevkoch.
problem a postup je rovnaky,len stranky sa volaju inak .-)
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A väčšinou sú od rovnakého "podvodníka"
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ano : TU JE ZOZNAM spoplatnenych stranok !
Oplati sa pozriet ho predtym ako sa budete registrovat na nejake stranky
http://www.zoznamdomen.sk/vlastnik_domen/REKL-0026/1
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tak sa pridavam do klubu blbcov 150€ za dva roky, som ochotny to zaplatit pretoze je to moja blbost ze som si neprestudoval VOP
ale musim si byt isty tym ze to pre mna skoncilo. tak ako ste teda na tom? nieco nove ohladom toho nejake linky na FB
0 0
567funny567 567funny567

567funny567 je offline (nepripojený) 567funny567

pozrite stranku:

www bodka spotrebitele bodka info
0 0
567funny567 567funny567

567funny567 je offline (nepripojený) 567funny567

neskonci sa to budu od teba pytat dalsie peniaze
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať