Zavrieť

Porady

sprostredkovanie obchodu

Zdravim vas,nasiel som lacneho dodavatela z Ciny na elektroniku,mam od nich povolenie kopirovat ich vyrobky na svoju stranku,Este som v tom v zaciatkoch no nechcem sa vyhybat daniam ani clam,aj ked to predrazi vyrobok o 100 %.Stale sa da zarobit na tom.
Co tu citam tak som normalne dostal strach ake podmienky na podnikanie tu su,vyrobok by som musel obdrzat,napisat slovensky manual,viest uctovnictvo,platit dovozne clo,dan 20%,
Chcel by som sa spytat ci sa da obchod len sprostredkovat a uvies do obchodnych podmienok,nech si prijemca zaplati dan a clo sam.
Vlastne je to Drop-shipping,a cinsky velkosklad umoznuje take posielanie.
Cize ak objednam tovar,pride faktura mne a balik pride prijemcovi.
Je taketo obchodovanie v sulade s nasimi zakonmi?Kedze prijemca nebude mat manual v slovencine ale v anglictine a reklamovat moze do 1 roka,aj ked u nas su 2 roky,to by sa este dalo.
Dalej ci je nejake obmedzenie na tovar z Ciny z hladiska EU.
Je to tovar,ktory by sa tu ujal a aj celkovo v Europe,predpokladam,ze tu take tovary nepridu do 5 rokov,tymto by som chcel poprosit ak ma niekto nejaku skusenost s prevadzkou Eshopu a dovozom z Ciny,nech tu napise nieco,Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    a kto ti to kupi??... inak daj si velky pozor na elektroniku z ciny, uz vela ludi sa na tom popalilo, tak sa pouc na chybach inych. Na zaciatku to vyzera ako dobry biznis, po chvili pouzivania tych veci ak nie hned zistis ze to mozes vyhodit... iste je aj zopar veci a vyrobcov ktore su viac menej bezproblemove, ale takych vela nie je.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    sprostredkovanie Pozri príspevok
    Zdravim vas,nasiel som lacneho dodavatela z Ciny na elektroniku,mam od nich povolenie kopirovat ich vyrobky na svoju stranku,Este som v tom v zaciatkoch no nechcem sa vyhybat daniam ani clam,aj ked to predrazi vyrobok o 100 %.Stale sa da zarobit na tom.
    Co tu citam tak som normalne dostal strach ake podmienky na podnikanie tu su,vyrobok by som musel obdrzat,napisat slovensky manual,viest uctovnictvo,platit dovozne clo,dan 20%,
    Chcel by som sa spytat ci sa da obchod len sprostredkovat a uvies do obchodnych podmienok,nech si prijemca zaplati dan a clo sam.
    Vlastne je to Drop-shipping,a cinsky velkosklad umoznuje take posielanie.
    Cize ak objednam tovar,pride faktura mne a balik pride prijemcovi.
    Je taketo obchodovanie v sulade s nasimi zakonmi?Kedze prijemca nebude mat manual v slovencine ale v anglictine a reklamovat moze do 1 roka,aj ked u nas su 2 roky,to by sa este dalo.
    Dalej ci je nejake obmedzenie na tovar z Ciny z hladiska EU.
    Je to tovar,ktory by sa tu ujal a aj celkovo v Europe,predpokladam,ze tu take tovary nepridu do 5 rokov,tymto by som chcel poprosit ak ma niekto nejaku skusenost s prevadzkou Eshopu a dovozom z Ciny,nech tu napise nieco,Dakujem
    - To si velmi lahko predstavuješ teda...- a záruka žiadny rok ale 2! Ak to budeš dovážať ty resp. tvoja firma...

    sprostredkovanie obchodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.