Zavrieť

Porady

Zasielka zo zahranicia a prepocet kurzu

Zdravim, objednal som si tovar z Ceskej republiky v cene 1185 Kc aj s postovnym. Dnes mi dosla sprava o doruceni zasielky na cenu 68,45€. Po prepocte to vychadza 1€=17,32Kc. NA stranke banky som nasiel kurz cca 1€=24Kc. Teda zasielka ma mala stat okolo 50€. Nie som ochotny prebrat zasielku v takejto cene. Ako mam postupovat, ak firma bude vyzadovat vratenie postovneho. Cena je premrstena a za tuto cenu som si mohol tovar objednat u nas. Dakujem za odpovede.
Soky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hettar je offline (nepripojený) hettar

    hettar
    este uvediem VOP: Objednávky je nyní možné zasílat taktéž na Slovensko. Postup pro objednání je stejný jako pro jakoukoliv jinou objednávku, za použití automatického nákupního košíku, případně telefonicky či emailem (viz výše). Standardně se při objednávkách na Slovensko používá platba dobírkou a doprava prostřednictvím pošty. V případě zájmu je možné, po předchozí domluvě (email, telefon), platbu řešit také převodem na slovenský účet, tj. se sníženými náklady. Poštovné na Slovensko činí 235,-Kč. Za každých překročených 2000,- Kč je poštovné sníženo o 60,- Kč.

    Zasielka zo zahranicia a prepocet kurzu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.