Zavrieť

Porady

Webová stránka www.zlavoteka.sk

Dobrý deň,

chcem poprosiť o Vaše názory a Vaše skúsenosti s webovou stránkou www.zlavoteka.sk. Je táto stránka seriózna? Nakupovali ste niekto prostredníctvom nej? Dostali ste všetko tak, ako bolo sľúbené v reklame?

Prípadne ponúkali ste niekto Vaše služby alebo tovar prostredníctvom tejto alebo podobnej stránky? Aké máte s týmto skúsenosti? Sú to seriózny obchodní partneri?

Vopred ďakujem za Vaše odpovede

Tati5
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Tati5 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    chcem poprosiť o Vaše názory a Vaše skúsenosti s webovou stránkou www.zlavoteka.sk. Je táto stránka seriózna? Nakupovali ste niekto prostredníctvom nej? Dostali ste všetko tak, ako bolo sľúbené v reklame?

    Prípadne ponúkali ste niekto Vaše služby alebo tovar prostredníctvom tejto alebo podobnej stránky? Aké máte s týmto skúsenosti? Sú to seriózny obchodní partneri?

    Vopred ďakujem za Vaše odpovede

    Tati5
    no ja osobne používam www.zlavy.sme.sk kde sú zgrupnuté všetky tieto stránky hromadného nakupovania... je tam aj zlavoteka... takze da sa predpokladať, že sa jedná o serioznu stránku, keďže spolupracuje aj so sme...

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    tieto hromadné nákupy boli skvelým nápadom, ale čoraz častejšie vidím podvody. Akože niečo pred zľavou stojí 50eur a po zľave "len"25. No u iných si to kúpim za 20 Ale ľudia nevnímajú a kupujú ajtak bez rozmýšľania. Podnikateľ potom rozmýšľa, či má tiež podvádzať, alebo sa nechať oberať o zákazníkov ?!?!

    Tati5 je offline (nepripojený) Tati5

    Tati5
    Myslíte si, že je to vhodný spôsob predaja pobytov pre hotel? Sú s tým pre poskytovateľa ubytovania spojené nejaké riziká?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja cely tento biznis vidim tak, ze nabalia sa na tom tie zlavove weby, nieco (mozno) usetri zakaznik a prerobi predajca.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    padro Pozri príspevok
    ja cely tento biznis vidim tak, ze nabalia sa na tom tie zlavove weby, nieco (mozno) usetri zakaznik a prerobi predajca.
    Ja to vidím podobne, až na to, že sa nabalí aj pár podnikateľov, ktorí si vymyslia vlastný produkt s novou cenou. Ja som videl, že strašne ide chudnutie a neinvazívna liposukcia. Predali 500ks za 50e. Reálna cena je akože 130e na 40min. Pravda, ten stroj je drahý, ale zarobili tú cenu niekoľkonásobne späť. Tým, že je tá u.liposukcia neznáma u nás, tak cenová kotva neexistuje a udal ju prvý, čo to sem priniesol. Inak reálna cena toho úkonu je tak 35 - 50eur. Od pondelka budeme predávať presne toto isté aj my, pretože prichádza leto, ženy chcú schudnúť :d
    Tati5 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    chcem poprosiť o Vaše názory a Vaše skúsenosti s webovou stránkou zlavoteka.sk. Je táto stránka seriózna? Nakupovali ste niekto prostredníctvom nej? Dostali ste všetko tak, ako bolo sľúbené v reklame?

    Prípadne ponúkali ste niekto Vaše služby alebo tovar prostredníctvom tejto alebo podobnej stránky? Aké máte s týmto skúsenosti? Sú to seriózny obchodní partneri?

    Vopred ďakujem za Vaše odpovede

    Tati5
    myslym, ze podobnych stranok sa bat nemusite. Taktiez ponukam sluzby cez podobne stranky (zatial iba cez spolocnynakup.sk ) a nieje ziaden problem. Ja ako predajca aj zakaznici sme dostali presne to , za co sme si zaplatili. Zoznam vsetkych podobnych stranok najdete na zlavy.SME.sk . Reakcia na nazor, ze predajca iba prerobi nevnimam ako spravny pohlad, pretoze na druhej strane ziskavam dobru reklamu, za ktoru by som inde zaplatil ovela viac.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Zbinek007 Pozri príspevok
    na druhej strane ziskavam dobru reklamu, za ktoru by som inde zaplatil ovela viac.
    tazko posudit zalezi od pripadu... ale ziskavas zakaznikov ktori chcu zlavy a ked si na ne navyknu hmm... no pre mna to nie je, radsej budem lovit zakaznikov na inych miestach
    Naposledy upravil padro : 01.03.11 at 20:49

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    padro Pozri príspevok
    tazko posudit zalezi od pripadu... ale ziskavas zakaznikov ktori chcu zlavy a ked si na ne navyknu hmm... no pre mna to nie je, radsej budem lovit zakaznikov na inych miestach
    Ja to mám potvrdené. Zo 100 predaných masáží nezostal ani len 1 klient. A nemyslím si, že by sme boli až takí zlí. Proste sú to lovci zliav a to, že je to dobrá reklama je len propagácia spoločností, ktoré to robia, aby nalákali...

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Dantess Pozri príspevok
    Ja to mám potvrdené. Zo 100 predaných masáží nezostal ani len 1 klient. A nemyslím si, že by sme boli až takí zlí. Proste sú to lovci zliav a to, že je to dobrá reklama je len propagácia spoločností, ktoré to robia, aby nalákali...
    Veru DANTESS u mňa podobne , ba dokonca aj pred tým "normálny" zákazník si kúpil kupón !! ... takže za polovicu ...

    Kde kúpim zľavu na masáž u TEBA ???

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    j.sch Pozri príspevok
    Veru DANTESS u mňa podobne , ba dokonca aj pred tým "normálny" zákazník si kúpil kupón !! ... takže za polovicu ...

    Kde kúpim zľavu na masáž u TEBA ???
    Už nikde. Na masáže nedávame už, dali sme len raz na skúšku, ale neoplatilo sa. Ctíme si toto remeslo a nie náhodou sú ceny také aké sú. Nechápem masérov čo predajú 500 ks na 2 mesiace a potom denne majú 8 a viac klientov. Ja mám denne 3-4 a vydám zo seba kopu energie, tak neviem aké sú to potom "masáže". V každom prípade pocítili sme pokles, ale o takých klientov nestojíme, ktori uprednostia zľavu pred kvalitou. Inak sme predávali poukážky na kavitáciu, to sa celkom oplatilo.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    V tomto máš určite pravdu !

    nie všade sa dá miešať kvantita a kvalita !

    PS:hehe ešte tak vedieť čo je "kavitácia"...

    S pozdravom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.