Zavrieť

Porady

mozete mi poradit kvylitnu , lacnu stavebnu firmu na RD-lokalita Dunajska luzna?

hladame stavebnu firmu pripadne stavebne partie na bungalov
dakujem
moje cislo 0905 240085
complexbuild ComplexBuild s.r.o. - 0918 778 607 - Sme obchodno stavebná spoločnosť. Od roku 2009 sa zaoberáme s komplexnými stavebnými činnosťami (stavebné práce od A po Z, voda, plyn, kúrenie, elektrika). Predajom stavebných materiálov rôznych druhov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobry den.
    Ak je este inzerat aktualny, ozvite sa prosim.

    0905 530 860

    K vypracovaniu cenovej ponuky potrebujeme nasledovne:
    -projektovu dokumentaciu
    -vykaz vymer
    -termin realizacie
    -obhliadku stavebnej parcely

    Za pozornost dakujeme.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    harmonyr Pozri príspevok
    hladame stavebnu firmu pripadne stavebne partie na bungalov
    dakujem
    moje cislo 0905 240085
    Ten názov témy moc nejde dokopy...- buď je firma kvalitná alebo lacná... ale kvalitná a lacná zároveň je dosť nepravdepobné...

    skill je offline (nepripojený) skill

    skill
    Aj my hladame kvalitnu murarsku pracu na hrubu stavbu za rozumnu cenu. Stavba RD poschodovy, Heluz family 50,obec Hamuliakovo.

    lubo74 je offline (nepripojený) lubo74

    lubo74
    Robím Tesárske práce a strechy aj s montážou krytiny. Ak máte zaujem ozvite sa. tel. 0905 825 318 lkubus@gmail.com

    harmonyr je offline (nepripojený) harmonyr

    harmonyr
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ten názov témy moc nejde dokopy...- buď je firma kvalitná alebo lacná... ale kvalitná a lacná zároveň je dosť nepravdepobné...

    stale verim ze sa najde firma alebo partia stavbarov ktori si nechcu z vystavby jedneho domu kupit nove ML....
    ComplexBuild s.r.o. - 0918 778 607 -
    Sme obchodno stavebná spoločnosť. Od roku 2009 sa zaoberáme s komplexnými stavebnými činnosťami (stavebné práce od A po Z, voda, plyn, kúrenie, elektrika). Predajom stavebných materiálov rôznych druhov zo širokou škálou sortimentu a predajom služieb na celom území SR
    .

    mozete mi poradit kvylitnu , lacnu stavebnu firmu na RD-lokalita Dunajska luzna?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.