Zavrieť

Porady

DOMÁCI CHLIEB

Dobrý deň poradníci chcel by som sa spytat je velky rozdiel medzi chlebom kupenim a doma napecenim myslím chuťovo? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    A pod pojmom domáci chlieb peceni myslim taky co je pećeni
    v murovanej peci an drevo ako piekli nasi predkovia/zabudol som to dodat do otazky dakujem/

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Rozdiel je velky. Asi najvacsi vo voni a tym, ze korka je prepecena a pri dotyku praska. Chuti je mnoho, od kapustovej po jacmennu. :-)
    Ale mne halven ide o chut je velky rozdiel v chuti chleba domaceho peceneho v tradicenj peci na drevo a chlieb ktory sa da dostat v kazdych potravinach ?

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    je ohromný rozdiel v chuti, domáci chutí lepšie, ako keď porovnáš angličanku so slovenkou, kúpené víno s vínkom s vínnej pivničky, slivovicu so slivovičkou, a pre niektorých východnú a zapadnú alpskú Milku

    rdb je offline (nepripojený) rdb

    rdb
    Tak som sa tesil, ked som zbadal temu a teraz... Toto urcite nomoze byt vazne niekto nas chce pobavit a rozosmiat. Nie?

    rdb je offline (nepripojený) rdb

    rdb
    A teraz odpoved upec si doma chlieb, potom hop kup v potravinach a zistis sam ci ti chutia rovnako, alebo je v nich rozdiel.
    Prtetoze rozdiel v chuti zavisi aj od toho ci vies piect chlieb.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.