Zavrieť

Porady

Slovenská pošta - PDF Formulár Poštová sprievodka na balíky

Máte skúsenosti s podávaním balíka s týmto tlačivom?
http://www.posta.sk/potrebujem/tlaciva#a1
Na našej pošte na kolegu nakričala čo si myslí jej nosiť to, že máme času vypísať ručne a že ona to teraz musí prepisovať na druhé tlačivo a ešte mu pekne ponadávala a dala mu prázdne sprievodky aby nabudúce prišiel s tým.
Tak som s ďalším balíkom šiel ja. Tu je výber z toho čo povedala.
- je jednoduchšie pre ňu keď jej to dáme vypísané ako vytlačené z internetu
- ona to musí prepisovať, (tak jej hovorím, že nech to dá do tej priesvitnej samolepiacej obálky)
- ale ja nemám stále priesvitné obálky
- každý riadne vie ako treba (podať balík) je tu viac ako 200 firiem len vy neviete
- to tak ťažké je vypísať sprievodku vám?
- ja to musím trojmo vyplňovať alebo s indigom (ktoré tam nemala (hmotnosť, zaplatenú sumu a podpis))

Tak jej nabudúce donesiem nastrihané indigo na formát A6 aby nemala toľko práce s písaním.

Aké máte skúsenosti s týmito tlačivami?
Naposledy upravil Dodkoo : 03.03.11 at 22:09
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ty akym jazykom hovoris? ... treba prejst na kurierov, na poste boli su a budu s vypisovanim tlaciv problemy.

    Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

    Dodkoo
    padro Pozri príspevok
    ty akym jazykom hovoris? ... treba prejst na kurierov, na poste boli su a budu s vypisovanim tlaciv problemy.
    Som to kus upravil je to výber z jej hlášok

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Dodkoo Pozri príspevok
    Máte skúsenosti s podávaním balíka s týmto tlačivom?
    http://www.posta.sk/potrebujem/tlaciva#a1
    Na našej pošte na kolegu nakričala čo si myslí jej nosiť to, že máme času vypísať ručne a že ona to teraz musí prepisovať na druhé tlačivo a ešte mu pekne ponadávala a dala mu prázdne sprievodky aby nabudúce prišiel s tým.
    Tak som s ďalším balíkom šiel ja. Tu je výber z toho čo povedala.
    - je jednoduchšie pre ňu keď jej to dáme vypísané ako vytlačené z internetu
    - ona to musí prepisovať, (tak jej hovorím, že nech to dá do tej priesvitnej samolepiacej obálky)
    - ale ja nemám stále priesvitné obálky
    - každý riadne vie ako treba (podať balík) je tu viac ako 200 firiem len vy neviete
    - to tak ťažké je vypísať sprievodku vám?
    - ja to musím trojmo vyplňovať alebo s indigom (ktoré tam nemala (hmotnosť, zaplatenú sumu a podpis))

    Tak jej nabudúce donesiem nastrihané indigo na formát A6 aby nemala toľko práce s písaním.

    Aké máte skúsenosti s týmito tlačivami?
    Na jednej strane klienti pošty vyžadujú, aby všetko za nich spravili pracovníčky pri prepážke, na druhej strane hromžia, ak musia v rade čakať pár minút, kým pracovníčka vybaví klientov pred ním.

    Keby si tie podacie lístky pripravil na prepisovacom tlačive, ktoré sú k dispozícii na pošte, tak urýchliš podanie. Ale tá zamestnankyňa mohla reagovať miernejšie - holt ľudia sú rôzni.

    Môžeš trvať na tom, že budeš používať internetové tlačivá, ale potom nenadávaj, že na pošte je dlhá fronta ľudí, ktorí tiež na tom budú trvať. Teraz už máš samoprepisovacie tlačivá, tak pužívaj tie. Uľahčíš tým prácu zamestnancom pošty na prepážke, urýchliš čas podania a nemusíš počúvať nevhodné poznámky mrzutej zamestnankyne.

    Inú radu ti neviem dať.

    Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

    Dodkoo
    Mne nevadí počkať ani predomňou nebol nikto, čakal som len kým príde k okienku aj to len 55 sekúnd.

    Slovenská pošta - PDF Formulár Poštová sprievodka na balíky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.