Zavrieť

Porady

Kúpele Tatranská kotlina

Ak ste absolvovali kúpeľný pobyt v kúpeľoch Tatranská kotlina, tak pridajte svoje skúsenosti.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viki2 je offline (nepripojený) viki2

    viki2
    ja som bola vlani v novembri s 2-mi deťmi ako samoplatca.....deti mali dopoludnia inhaláciu Sulinky a popoludní sme chodili na dychové cvičenia do jaskyne......kúpele nie sú žiadne veľkomesto (reakcia na ten zapadákov), ale tam predsa išlo o ten vzduch.....dcéra od vtedy nebrala ATB a to som s ňou bola doma pre nepriaznivý zdravotný stav, čo bývala non-stop chorá...takže ja doporučujem

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Neviem ako to máte s dopravou, či idete na autách, ale ak áno nie je problém si urobiť program, je čo v blízkosti Tatranskej Kotliny pozerať. Ždiar - krásne drevenice a prekrásny výhľad na Belianské Tatry, Vrbov-termálne kúpalisko s liečivou vodou, Skalnaté pleso-lanovkou,Lomnický štít, Chata Plesnivec - pešia túra a veľa iných. Neviem ako je to mimo prádnin s programom, ja som bola počas prázdnin, ale ozaj sme sa nenudili.

    bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

    bozenka22
    No ja do kúpeľov nechodím, ale moja kolegyňa každoročne a čo viem od nej o tomto mieste, že je to totálny zapadákov a preto by tam vraj nikdy nešla

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ja som na celom kúpeľnom pobyte v Tatranskej Kotline nebola,ale sme tam boli s manželom na týždenej dovolenke a nám sa tam strašne páčilo. Je to asi aj podľa toho v akom čase,mi sme boli v lete,cez deň túry a večer sa vždy niečo dialo-zábavy,súťaže,a pod. Možno cez prázdniny to v týchto kúpeľoch viac žije ako počas roka,to už neviem posúdiť.

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Nie sú kúpele, ako kúpele. Tieto sú v prvom rade klimatické, teda nie minerálna termálna voda. Záleží od toho, čo očakávam od tohto kúpeľného pobytu. Zlepšenie fyzického, alebo psychického zdravia? Hľadám možnosť zábavy, alebo skôr kľud, ticho a pohodu?

    bozenka22 je offline (nepripojený) bozenka22

    bozenka22
    viki2 Pozri príspevok
    ja som bola vlani v novembri s 2-mi deťmi ako samoplatca.....deti mali dopoludnia inhaláciu Sulinky a popoludní sme chodili na dychové cvičenia do jaskyne......kúpele nie sú žiadne veľkomesto (reakcia na ten zapadákov), ale tam predsa išlo o ten vzduch.....dcéra od vtedy nebrala ATB a to som s ňou bola doma pre nepriaznivý zdravotný stav, čo bývala non-stop chorá...takže ja doporučujem

    No to je sice pravda, ale tiez si neviem predstavit, ze idem niekam na 20 dni a nemam nejaky komfort a dostupne veci, ktore potrebujem... ona chodievala do Noveho Smokovca a tam je vsetko, co treba, takze v tomto ju zase chapem... ano ide o vzduch, ale clovek potrebuje k zivotu aj ine veci ako vduch a je urcite lepsie ich mat na dosah, ak sa da, nez sa trepat pre kazdu flasu mineralky a pod. vlakom hore-dole...

    viki2 je offline (nepripojený) viki2

    viki2
    bozenka22 Pozri príspevok
    No to je sice pravda, ale tiez si neviem predstavit, ze idem niekam na 20 dni a nemam nejaky komfort a dostupne veci, ktore potrebujem... ona chodievala do Noveho Smokovca a tam je vsetko, co treba, takze v tomto ju zase chapem... ano ide o vzduch, ale clovek potrebuje k zivotu aj ine veci ako vduch a je urcite lepsie ich mat na dosah, ak sa da, nez sa trepat pre kazdu flasu mineralky a pod. vlakom hore-dole...
    no ja som nakupovala aj minerálku aj deťom jogurty aj iné veci priamo tam v malom obchodíku.......
    ....a pred pár rokmi som bola s deťmi v Dolnom Smokovci a veru to prostredie sa nedá porovnať s Tatr.kotlinou...tu sme boli v horách a v Smokovci to bolo ako mesačná krajina....stromy nikde, trčalo len pár pahýľov(bolo to krátko po kalamite v Tatrách)...ale platí, koľko ludí, toľko chutí

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Ako to tam bolo s procedúrami pre deti? Idem o týždeň, beriem so sebou 9 - ročné dieťa. Je potrebný aj župan pre dieťa, alebo stačí len osuška? Malej by asi stačil len bazén, inhalácia, alebo jaskyňa. Ďakujem, za odpovede :-)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Už to nie je to, čo bývalo...

    ...v 80-tých rokoch tam bolo asi 5 liečebných domov.... pobyt na X-ku...

    Dnes je tam len 1 liečebný dom, a neviem či pobyt preplácajú...

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Ideme na týždeň ako organizovaná skupina viacerých ľudí. Viem, že sa tam spomína Fontána a pavilón Kasíno.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.