Zavrieť

Porady

ako otvorit pdf subor?

pri otvoreni pomocou Acrobat Readeru naskoci hlaska "Pouzivatel nie je aktivovany"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    robi ti to pri jednom konkretnom pdf subore, alebo pri akomkolvek pdf subore?
    ja osobne acrobat reader nemam rad, lebo mi hrozne zahlti pocitac a stale chce stahovat nejake update-i, tak som si nainstaloval PDF XChange Viewer. je to aplikacia, ktora si vyzaduje ovela menej pama:te, nez acrobat, takze odporucam nainstalovat (tunak ku stiahutiu: http://www.tracker-software.com/product/downloads )

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Zoltan Miklos Pozri príspevok
    ..ja osobne acrobat reader nemam rad, lebo mi hrozne zahlti pocitac a stale chce stahovat nejake update-i, tak som si nainstaloval PDF XChange Viewer. je to aplikacia, ktora si vyzaduje ovela menej pama:te, nez acrobat, takze odporucam nainstalovat...
    a si si istý, že PDFXchange Viewer je podporovaný i zo stránok DRSR (pri tvorbe daňových priznaní) ?

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    Stefan2005, nie som si isty. takze skus a daj vediet ;-)

    marian01 je offline (nepripojený) marian01

    marian01
    dakujen za rady. Vyskusal som PDF XChange Viewer aj Foxit Reader, ale nejde to otvorit.
    Robi mi to pri viacerych suboroch (nie su zo stranok DRSR). Hlasi mi chybu "This document is encryptyd by some unsupported security handler".

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    to znamena, ze autor dokumentov nastavil ich zaheslovanie, resp. obmedzenie pouzitia.
    navyse pouzil nestandardny security plugin. pokial mas dokumenty legalne, mal by si sa teda obratit na autora, aby si ten 'security handler' poskytol. bude to nejaka instalacka, ktoru si najpravdepodobnejsie mozes stiahnut z webstranky zdroja dokumentov.
    ja som mal nieco podobne, ked som dostal pdf zabezpecene proti tlaci dokumentu. musel som si najprv nainstalovat security handlera, inac sa mi to PDF neotvorilo. potom, ked sa mi to otvorilo, nemohol som ani kopirovat text, ani ho vytlacit, iba citat z obrazovky - co vsak bolo v sulade s podmienkami pouzitia daneho dokumentu.

    miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

    miro_mr
    Ahoj z hlasenia vyplyva ze dokument niekto zasifroval pomocou hesla.
    Ak poznas heslo a dostavas toto hlasenie potom to vyzera ze pdfko bolo zasifrovane nejakym programom, ktory nie je kompatibilny so standardom PDF.
    miro

    marian01 je offline (nepripojený) marian01

    marian01
    dakujem za Vase reakcie. Bude to tym, ze subory su z platenej stranky a kedze predplateny cas vyprsal, uz sa nedaju citat.

    ako otvorit pdf subor?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.