Zavrieť

Porady

Aky skladovy program

Hladam skladovy program pre sklad, cca 500 skladovych poloziek.
Potrebujem mat prehlad "prijem-vydaj".
Ked spravim inventuru ,aby som mal prehlad,za kolko som nakupil a za kolko predal danu polozku.Proste sumar.
Nepotrebujem robit uctovnictvo cez dany program.
Existuje nejaký taký jednoduchý program?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SalveQ je offline (nepripojený) SalveQ

    Podnikám s registračnými pokladnicami a počítačmi. ...viac SalveQ
    Ja používam MK-SQL a môžem iba doporučiť. Dajú sa na ňom dokupovať rôzne moduly vrátane účtovníctva. Pre vašu potrebu by ale stačil základný modul "sklad", ktorý stojí 200.- Eur.
    tictac7 ...ja neodpovedám na otázku zadanú pred 31 mesiacmi
    Dodan Ja by som potreboval úplne jednoduchý program alebo aplikáciu.Po zadaní kódu tovaru aby ukázalo umiestnenku kde je tovar umiestneny, na akej pozicii v sklade.A uplne super by to bolo keby to šlo v mobile,ale ked nie aj v pc by to bolo dobré :-).

    jardus je offline (nepripojený) jardus

    jardus
    Možno už máte skladový program, ale poznám firmu Orionis sk , ktorá má aj skladový program - výborný a hlavne dobré ceny.
    Má aj iné produkty, tiež v dobrých cenách. Všetko sa skladá z modulov, takže je možnosť si vybrať a potom dokupovať.
    Treba skúsiť. Čo viem, veľa zákazníkov je s nimi veľmi spokojných. A dávajú si k nim robiť aj software na zákazky.
    Skúste.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.