Zavrieť

Porady

Detský lekár v Žiline

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať všetkých žilinčaniek aké majú skúsenosti s detskými lekármi. Ktorého by odporučili a ktorého nie.
Pretože k tomu ku ktorému má patriť moja (ešte nenarodená )dcérka sa mi nepáči. Som aj ja k nej chodila ako dieťa a nič moc. Ani od ostatných mamičiek nemám dobré odporúčania.
Tak kým sa mi to narodí , tak si to vybavujem v predstihu
Ďakujem
-b-
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    Podľa toho, čo od detského (obvodného) lekára očakávaš. Pokiaľ tam budeš s dieťaťom chodiť len na očkovania a prehliadky, tak ti stačí aj Dr. Zuzik. Nemá veľa pacientov, zato dobrý prístup k deťom, nie je dôležitý a prehnane starostlivý, že by vnucoval za každú cenu lieky a tak.
    Je to salámista, mne presne vyhovuje, ale možno to bude len tým, že ho vidíme ozaj len pri preventívnych prehliadkach (moje dcéry som si vyliečila sama z alergií aj všetkých neduhov, čo kedysi mali, takže nemusíme chodiť po lekároch).

    Prajem veľa šťastia a zdravé babenko

    berry je offline (nepripojený) berry

    berry
    Ďakujem za odpoveď
    No skúsim mu zavolať , či by nebol ochotný ma (nás) zobrať. No ešte neviem aké budem mať dieťa. Ale ja aj s manželom sme není chorľavý. Ja viem že ako dieťa som chodila iba na povinné prehliadky a očkovania (až neskôr v puberte sa mi zdravie zhoršilo)
    Takže ak bude po nás , tak nám úplne vyhovuje:-)

    insidex je offline (nepripojený) insidex

    insidex
    Aj ja by som rád našiel dobrého detského lekára v Ziline.

    Nechcem cakat v cakarni ked mi dieta vracia, ma vysoke horucky, ledva sa udrzi na stolicke. A sestricka mi sucho odpovie - dnes tu grcaju vsetci ...
    A preco by som sa s nim mal vlastne niekam trepat? Chcel by som si v tychto pripadoch zavolat lekara domov, nech pride dieta po ambulantnych hodinach vysetrit. Bolo by to menej stresujuce pre mna, rovnako pre moje dieta. A je mi uplne jedno co by si lekar za taketo vysetrenie zapytal. Ide predsa o deti.

    Viete mi niekto poradit? Existuje vobec takyto spickovy lekar v Ziline?

    Dakujem
    Jozef

    Detský lekár v Žiline

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.