Zavrieť

Porady

Fotoaparát a príslušenstvo grátis

Ahojte, mohla by mi nejaka dobrá dušička odporučiť nejaký link alebo odpovedať na môj problém? Skúšam márne hľadať na Porade ale nedarí sa mi.
Ide o uvedené:
Realitná spoločnosť kúpila digitálny fotoaparát v cene 11 000,- bez DPH. To mám zaúčtované priamo do nákladov a v OE. K foťáku sme ale dostali aj pamäťovú kartu a púzdro za 0,01 Sk každé. Zároveň je to na bločku z ERP odpočítané ako halierové vyrovnanie.
Neviem, či je to potrebné niekde zaúčtovať, resp. zaevidovať? Ja by som to asi pripísala len do poznámky v OE, že k foťáku patrí aj karta a puzdro, (budem mať napr. pod č. 45 uvedený foťák+ toto príslušenstvo).

Podobne je to s mobilom za 1 Sk.Minulý rok ho účtovníčka v inej firme nikde nezaevidovala, ale paušál naň ide. Niekde som čítala, že to dať do podsúvahy, ale zdá sa mi to zbytočné. Asi by stačilo dať to do OE.

Ďakujem krásne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Fotoaparát a príslušenstvo grátis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.