Zavrieť

Porady

Preventívna prehliadka - zubná

Prosím vás, ako je to s tými preventívnymi prehliadkami u zubára? Všade sa píše o tom, že do 31.12.2005 musí mať každý prev. prehliadku, lebo si bude platiť celé ošetrenie v ďalšom roku. Ja som volala do zdravotnej poisťovne a tam mi povedali, že oni nevedia, kto takú fámu vypustil, že to nieje pravda, že v zákone je iba to, že preventívna prehliadka musí predchádzať ošetreniu. Priznám sa, zákon nemám kedy čítať, určite sa niekto z vás v tom vyzná. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vera je offline (nepripojený) Vera

    Vera
    Ja ju síce mám, ale priateľovi zubár povedal, že stačí keď tento rok bol u neho a pozeral mu zuby....
    ináč je tu diskusia aj na túto tému.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Tiež by ma to zaujímalo, ako je to presne..... a hlavne u súkromných, kde si to platím tak či tak..... žeby to potom bolo ešte viac alebo ako.....

    Vera je offline (nepripojený) Vera

    Vera
    Moja mamča chodí tiež súkromnej a urobila to tak, že si u štátnej dala urobiť prehliadku. Boli tam síce problémy, samozrejme, žiaden zubár ju nechcel zobrať, ale potom si našla nejakú dobrú dušu.

    Preventívna prehliadka - zubná

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.