Zavrieť

Porady

nárok na dovolenku a odchod na materskú dovolenku

Dobry den.
Mam dve rozne odpovede od mzdarok ohladom odchodu na matersku dovolenku.
Termin porodu mam 9.4.2006, odchod na matersku vychadza na 24.2.2006.
Na internete som sa docitala, ze mam narok na plnych 20 dni dovolenky za rok 2006, pretoze budem mat odpracovanych 60 dni (materska sa do toho vypoctu tiez zaratava ako odpracovana doba).
Jedna mzdarka mi informaciu potvrdila a vraj si mozem zacat vycerpat tych 20 dni este pred nastupom na matersku. Druha mi vravela, ze mam narok iba na alikvotnu ciastku.
Mohli by ste mi prosim poradit ako to skutocne je.
Velmi pekne dakujem.

Belmi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rrrrr je offline (nepripojený) rrrrr

    rrrrr
    Podla vasich informacii by ste mali matersku poberat do 24.8.2006 a potom rodicovsky prispevok. Rodicovsky prispevok sa nepovazuje za vykon prace. Ak si spocitate pracovne dni /vratane sviatkov/ od 24.8.2006 do 31.12.2006 /92 dni, nemam pracovny kalendar, pre istotu si to spocitajte,ak by som sa pomylila/, tak pocet dni je 92. Kedze ste splnila podmienku opdracovania 60 dni, tak sa vam nebude kratit dovolenka za rok 2006. Kratila by sa v tom pripade, ak by rodic. dovolenka v roku 2006 presiahla 100 dni, v takom pripade sa krati o 1/12 a za kazdych dalsich 22 dni o 1/12. Mate narok na 20 dni dovolenku. Prijemnu matersku dovolenku a vela stastia.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    rrrrr
    Podla vasich informacii by ste mali matersku poberat do 24.8.2006 a potom rodicovsky prispevok. Rodicovsky prispevok sa nepovazuje za vykon prace. Ak si spocitate pracovne dni /vratane sviatkov/ od 24.8.2006 do 31.12.2006 /92 dni, nemam pracovny kalendar, pre istotu si to spocitajte,ak by som sa pomylila/, tak pocet dni je 92. Kedze ste splnila podmienku opdracovania 60 dni, tak sa vam nebude kratit dovolenka za rok 2006. Kratila by sa v tom pripade, ak by rodic. dovolenka v roku 2006 presiahla 100 dni, v takom pripade sa krati o 1/12 a za kazdych dalsich 22 dni o 1/12. Mate narok na 20 dni dovolenku. Prijemnu matersku dovolenku a vela stastia.
    Súhlasím úplne, je to tak ako píše rrrr, nárok máš na celú dovolenku za rok 2006.
    Čerpať ju môžeš aj pred nástupom na MD.
    ( Text k oprave: aj ja som len človek )
    Naposledy upravil ajobs : 28.12.05 at 15:28

    Belmi je offline (nepripojený) Belmi

    Belmi
    Dakujem, velmi ste ma potesili
    Aky problem by mohol vzniknut, keby som si dovolenku vycerpala vo februari 2006 ?
    Zmluvu mam na dobu neurcitu, prepustit ma nemozu a ja vypoved davat nebudem, tak by teoreticky mohlo byt jedno kedy si dovolenku vycerpam, nie ?
    Este raz dakujem za odpovede.

    Belmi

    Jura je offline (nepripojený) Jura

    Jura
    Belmi
    Dakujem, velmi ste ma potesili
    Aky problem by mohol vzniknut, keby som si dovolenku vycerpala vo februari 2006 ?
    Zmluvu mam na dobu neurcitu, prepustit ma nemozu a ja vypoved davat nebudem, tak by teoreticky mohlo byt jedno kedy si dovolenku vycerpam, nie ?
    Este raz dakujem za odpovede.

    Belmi
    Urob prehlásenie, v prípade , že ti nevznikne nárok tak vrátiš, čo ti
    neprináležalo.

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Súhlasím s rrrr okrem termínu ukončenia materskej - ten je pri 28-týždňovej materskej 7.9.2006.
    S Ajobs nesúhlasím - ZP nikde nezakazuje čerpať dovolenku pred vznikom nároku na ňu. Dokonca to umožňuje podľa §113 ods. 1: "Zamestnávateľ môže určiť zamestnancovi čerpanie dovolenky, aj keď doposiaľ nesplnil podmienky na vznik nároku na dovolenku, ak možno predpokladať, že zamestnanec tieto podmienky splní do konca kalendárneho roka alebo do skončenia pracovnéh pomeru."
    V prípade MD možno predpokladať že splní podmienky nároku na dvolenku, takže nevidím dôvod, prečo by nemohla čerpať RD pred nástupom na MD.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    somij
    Súhlasím s rrrr okrem termínu ukončenia materskej - ten je pri 28-týždňovej materskej 7.9.2006.
    S Ajobs nesúhlasím - ZP nikde nezakazuje čerpať dovolenku pred vznikom nároku na ňu. Dokonca to umožňuje podľa §113 ods. 1: "Zamestnávateľ môže určiť zamestnancovi čerpanie dovolenky, aj keď doposiaľ nesplnil podmienky na vznik nároku na dovolenku, ak možno predpokladať, že zamestnanec tieto podmienky splní do konca kalendárneho roka alebo do skončenia pracovnéh pomeru."
    V prípade MD možno predpokladať že splní podmienky nároku na dvolenku, takže nevidím dôvod, prečo by nemohla čerpať RD pred nástupom na MD.
    Máš pravdu, už som to opravil.

    oskar je offline (nepripojený) oskar

    oskar
    Rada by som sa spytala na par otazok. Na matersku dovolenku nastupujem od 15.3.2006 6 tyzdnov pred predpokladanym datumom porodu. Z roku 2005 mi zostava 25 dni dovolenky, podla vsetkeho by mi dovolenka v roku 2006 nemala byt kratena, takze aj za 2006 by mi prisluchala25 dni, co je za oba roky
    ky spolu 50 dni. Som zamestnana od 2002 neustale bez PN.
    Co by ste mi poradili vy:

    variant1. od februara budem cerpat dovolenku z roku 2005 a o zvysok dovolenky poziadam po ukonceni MD pred nastupom na RD - aspon po materskej budem mat 1 mesiac lepsi prijem

    variant 2. od februara pojdem na PN a celu dovolenku z roku 2005 a z 2006 budem cerpat pred nastupom na RD

    1. Ktory variant je pre mna vyhodnejsi?
    2. Neohrozi PN v roku 2006 vysku MD?
    3.Je mi povinny zamestnavatel umoznit cerpanie dovolenky po skonceni materskej dovolenky?
    4. Je dany strop na hruby prijem z kt. sa vypocitava MD?

    Velmi pekne dakujem za odpoved
    <!-- / message -->

    estera je offline (nepripojený) estera

    estera
    Dobrý deň, ak si chcete vyčerpať dovolenku ešte pred nástupom na MD, načo máte nárok podľa Vami uvedených informácií -poradím Vám, tak si ju naplánujte. Pokiaľ viem, medzi čerpaním materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky už nie je v ZP umožnené čerpanie dovolenky. Nevyčerpanú dovolenku si budete môcť vyčerpať až po ukončení rodičovskej dovolenky (max. po troch rokov veku dieťaťa). Ak pôjdete na PN v roku 2006 a potom následne na MD, rozhodné obdobie pre výpočet MD je rok 2005 - kedy ste PN neboli, čiže výšku MD neovplyvnia vylúčiteľné dni. Výška MD je podľa zákona o sociálnom poistení 55 % (nie som si istá v % - nemám zákon doma) vymeriavacieho základu v rozhodnom období (mínus vylučiteľné dni ). Podľa uvedeného zákona je určený aj max. mesačný vymeriavací základ , tj. do 30.06.2005 bol 43095,- Sk, od 01.07.2005 je 47475,- Sk. Dúfam, že som pomohla. Estera

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    estera
    Dobrý deň, ak si chcete vyčerpať dovolenku ešte pred nástupom na MD, načo máte nárok podľa Vami uvedených informácií -poradím Vám, tak si ju naplánujte. Pokiaľ viem, medzi čerpaním materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky už nie je v ZP umožnené čerpanie dovolenky. Nevyčerpanú dovolenku si budete môcť vyčerpať až po ukončení rodičovskej dovolenky (max. po troch rokov veku dieťaťa). Ak pôjdete na PN v roku 2006 a potom následne na MD, rozhodné obdobie pre výpočet MD je rok 2005 - kedy ste PN neboli, čiže výšku MD neovplyvnia vylúčiteľné dni. Výška MD je podľa zákona o sociálnom poistení 55 % (nie som si istá v % - nemám zákon doma) vymeriavacieho základu v rozhodnom období (mínus vylučiteľné dni ). Podľa uvedeného zákona je určený aj max. mesačný vymeriavací základ , tj. do 30.06.2005 bol 43095,- Sk, od 01.07.2005 je 47475,- Sk. Dúfam, že som pomohla. Estera
    Opravujem maximálny VZ na výpočet materského je 23.738 Sk, výška materského je 55%.
    Ak si chceš zvýšiť materské na maximálnu možnú výšku, treba si zobrať aspoň 1 deň neplateného voľna a po tomto voľne dosiahnuť maximálny VZ.
    V tvojom prípade je najlepšie zobrať si neplatené voľno koncom januára 2006 tak, aby tvoje rozhodujúce obdobie bol mesiac február 2006 ( má len 28 dní ).
    Ak chceš niečo podrobnejšie, pozri si techniku ako to dosiahnuť - na Porade je množstvo príspevkov s úplnými konkrétnosťami.

    spion je offline (nepripojený) spion

    spion
    dobry den,
    ja mam ten isty problem datum porodu mam 12.04.2006.mam narok aj ja na 20 dni dovolenky?

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    Nástup na MD by mal byť 1.3.2006 /6 týždňov pred termínom pôrodu/ a mala by trvať do 13.9.2006. Obdobie MD sa považuje za odpracovaný čas, takže spĺňaš všetky podmienky na plný nárok dovolenky 20 dní. Dovolenka sa ti krátiť nebude, pretože v roku 2006 nebudeš na RD 100 pracovných dní, za ktoré by sa nárok na dovolenku už musel krátiť.

    JDM je offline (nepripojený) JDM

    JDM
    Dobrý deň, potrebovala by som poradiť ohľadom odchodu na materskú dovolenku a počtu dní nároku na dovolenku. Mám nárok na 25 dní dovolenky za kal. rok 2010, u súčasného zamestnávateľa som zamestnaná od 1.9.2008. Na materskú dovolenku nastupujem 4.1.2010 a termín pôrodu mám 25.02.2010. Mám nárok na 12 dní dovolenky za r.2010? ďakujem.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    JDM Pozri príspevok
    Dobrý deň, potrebovala by som poradiť ohľadom odchodu na materskú dovolenku a počtu dní nároku na dovolenku. Mám nárok na 25 dní dovolenky za kal. rok 2010, u súčasného zamestnávateľa som zamestnaná od 1.9.2008. Na materskú dovolenku nastupujem 4.1.2010 a termín pôrodu mám 25.02.2010. Mám nárok na 12 dní dovolenky za r.2010? ďakujem.
    Nie, bude to viacej dní. Pretože doba materskej sa počíta ako odpracovaná doba (na účely výpočtu dovolenky), tak ty odpracuješ vyše 6 mesiacov (MD ti končí za štandardných podmienok 19.7.). Teda vznikne ti nárok na ročnú dovolenku, ktorá sa bude krátiť o neodpracované dni. V roku 2010 neodpracuješ pravdepodobne (z dôvodu čerpania RD) 110 dní, takže celkový nárok 25 dní sa bude krátiť o 1/12 (za prvých 100 neodpracovaných dní - viď § 109 ods. 1 ZP).

    Takže podľa mojich výpočtov na základe tvojho zadania mi vychádza tvoj nárok na 23 dní.

    Jedine keby si po skočení MD ukončila PP, vtedy sa nárok na dovolenku počíta inak.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.