Zavrieť

Porady

Ako postupovat proti necinnosti starostu ??? Ake mam prava ohladom mojho problemu ?

Mam problem s novym multifunkcnym ihriskom ktory bol postaveny asi pred 4 rokmi, pred nasim domom max 15 m od plota. Problem je v tom, ze nie je ohradene a pocas hry lopty letia priamo na nas dvor a do stien domu a je len otazkou casu kedy skonci lopta v obyvacke! Za starostom som bol, ale ma odbil s tym ze bude v obci kamerovy system. Kamery su, ale toto moj problem vobec nevyriesil. Pocas zimi je zakazane hrat futbal na ihrisku aj tak sa hraju cudzi ludia a este maju tu drzost pytat odomna lopatu aby mohli odpratat sneh. Starostovy som zavolal aby prisiel, no tvrdil preco prave on a ze nema cas.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Napis pisomnu staznost na OU, opis ake skody Ti to sposobuje a aku napravu ziadas. Ziadaj aj pisomnu odpoved. Taketo veci sa ustne nevybavuju

    Ako postupovat proti necinnosti starostu ??? Ake mam prava ohladom mojho problemu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.