Zavrieť

Porady

Príspevok na samozamestnanie-problém

Prosím, Vás o radu, ak by niekto pamatal.
Prijatá dotácia z Uradu prace, na samozamestnanie, v roku 2002.
v sume 100.000,-Sk, zdokladovat na nakup DHIM, na OUP do 1 mesiaca.Vsetko nakupene v roku 2002 aj uhradené.
No ja som dotáciu/príspevok/v roku 2002, dal ako príjem neovplyvnujuci ZD a takisto ako Výdavok neovplyv.ZD, nakoľko majetok obstaraný z Národ.UP je vylúčený z odpisovania.
Velmi pekne prosím o radu, ci niekto nepamata, ci to bolo spravne. Viem, ze tieto dotácie sa potom menili od 01.01.2003, a v roku 2002 sa mi zda, že v postupoch účtovania v JU, sa dotácie z verejných prostriedkov účtovali ako príjem neovplyvňujúci základ dane.Nemozem sa nejako dostať ku starým zákonom, a uz nespavam niekoľko noci a stale rozmyslam co ma caka.
Ak vie niekto poradiť velmi pekne PROSÍM!!!!!!!!! a budem čakať!!!
Ďakujem!!!
Usporiadat
Jana.Zakutna Jana.Zakutna

Jana.Zakutna je offline (nepripojený) Jana.Zakutna

Ola. Dakujem pekne za radu. Nejako sa mi to podarilo vybavit. Dala som si odklad zivnosti. Povedali mi ze este sa to da zachranit kedze zaciatok podnikania mam az od 1.4. Tak som to bola presunut o mesiac. a akurat pisem podnikatelsky zamer. Dakujem pekne
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Jupiiiii....
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

prosim Vas pekne,kde najdem usmernenie kto ma narok na dotaciu a ake su podmienky ziskania tejto dotacie? velmi pekne dakujem za skoru odpoved kde je to mozne najst.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Majka , skús tu http://www.esf.gov.sk/new/esf/index.php?SMC=1&id=18
0 0
civa3 civa3

civa3 je offline (nepripojený) civa3

l
0 0
civa3 civa3

civa3 je offline (nepripojený) civa3

Ahoj,potrebovala by som poradiť.5.3.2011 mi konči materská dovolenka.Mám pozastavenú živnosť do tejto doby..Mám nárok na príspevok na samozamestnanie?Musela by som ju zruši´t a dať sa na úrad práce?ďakujem za odpoveď.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

civa3 Pozri príspevok
Ahoj,potrebovala by som poradiť.5.3.2011 mi konči materská dovolenka.Mám pozastavenú živnosť do tejto doby..Mám nárok na príspevok na samozamestnanie? Nie nemáš nárok. Musela by som ju zruši´t a dať sa na úrad práce? Ano , musela by si ju mať dalej pozastavenú, musela by si sa zaevidovať na UP, a splniť podmienky na dotáciu . ďakujem za odpoveď.
v texte.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať