Zavrieť

Porady

Hudba ako podmaz do videa

Dobrý deň,
nejde priamo o podnikanie ale o moju bc.prácu ale neviem už kam by som sa mal obrátiť.

Jendná sa mi o to že v rámci bc.práce vytváram aj "video" na prezentáciu katedry. Toto video bude nakoniec zavesené aj na katedrový web a preto potrebujem vedieť ako je to s právami na pesničku ktorú použijem do podmazu videa.

Môžem tam použiť napríklad niečo z tejto stránky ? http://www.last.fm/music/+free-music-downloads/intro - keď to stahujem cez free download (inak je to súčasť plateného cd).

Ide mi hlavne o to aby sa to nedalo napadnúť autorskými právami interpreta. Samozrejeme ho na konci videa uvediem.

Vopred ďakujem za vašu pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    Zalezi pod akou licenciou last.fm vypusta ten free download do sveta. Ak je to len pre osobnu potrebu, nemozes ju pouzit v bc praci, ake to je pre non-commerce potrebu, mozes ju pouzit v bc praci... kazdopadne kontaktuj autora

    ricco24 je offline (nepripojený) ricco24

    ricco24
    Ako mozem zistit pod akou licenciou je ta pesnicka stahovana ?

    Este by ma zaujimalo nieco taketo - ta pesnicka sa da ztiahnut cez itunes za 0.8 centov ... ak to kupim a ztiahnem z tadialto mozem to v bc.praci pouzit ?

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ricco24 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    nejde priamo o podnikanie ale o moju bc.prácu ale neviem už kam by som sa mal obrátiť.

    Jendná sa mi o to že v rámci bc.práce vytváram aj "video" na prezentáciu katedry. Toto video bude nakoniec zavesené aj na katedrový web a preto potrebujem vedieť ako je to s právami na pesničku ktorú použijem do podmazu videa.

    Môžem tam použiť napríklad niečo z tejto stránky ? http://www.last.fm/music/+free-music-downloads/intro - keď to stahujem cez free download (inak je to súčasť plateného cd).

    Ide mi hlavne o to aby sa to nedalo napadnúť autorskými právami interpreta. Samozrejeme ho na konci videa uvediem.

    Vopred ďakujem za vašu pomoc.
    Oslov Dj Mettys-a, on niečo vymyslí...

    ricco24 je offline (nepripojený) ricco24

    ricco24
    Ako prosim nakontaktujem dj mettys-a ? Ako uzivatela na fore som ho nenasiel a preto som mu nemohol poslat sukromnu spravu.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ricco24 Pozri príspevok
    Ako prosim nakontaktujem dj mettys-a ? Ako uzivatela na fore som ho nenasiel a preto som mu nemohol poslat sukromnu spravu.
    Jááááj, to on tu nieje na porade- skús cez google pohľadať kontakt...

    ricco24 je offline (nepripojený) ricco24

    ricco24
    Tak som mu napisal na fb, ale pokial mi budete vediet poradit aj vy tu este s tou mojou druhou otázkou budem vám vdační.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    nie, pokial si ju kupis na iTunes tak ju nemozes dalej sirit len tak... kupujes si licenciu len pre svoje vlastne nekomercne osobne pouzitie...
    ak chces ktorukolvek skladbu pouzit inak ako sam pre seba pocuvat, potrebujes povolenie autora!

    Hudba ako podmaz do videa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.