Zavrieť

Porady

Reklamácia sedačky

Chcel by som Vá poprosiť o radu ohľadom reklamácie sedacej súpravy. Či je
vyjadrenie z výroby oprávnené a ako ďalej pokračovať. Za odpoveď vopred
ďakujem
Dňa 3.9.2010 sme zakúpili sedaciu súpravu. Zhruba po dvoch týždnoch
14.9.2011 sme súpravu reklamovali, že má vysedené sedáky. Následne po
obhliadke bola sedacia súprava vzatá do výroby na opravu a bola nám vrátena
ako opravená. Po ďalšom mesiaci používania sme sedaciu súpravu opätovne
reklamovali 18.11.2011. Závada bola odstránená na mieste človekom z výroby formou "ponaťahovania a došponovania " látky. Dňa 26.2.2011 sme sa vybrali sedaciu súpravu opäť reklamovať z dôvodu vysedanie. Dňa 4.3.2011 sa u nás zastavil reklamačný technik na obhliadku, bez následne pisomného vyjadrenia. Dňa 14.3.2011 nám poštou prišlo vyjadrenie zaslané výrobcom s negatívnym postojom k reklamácií. S vyjajadrením " krčenie poťahovej látky je
prirodzený jav vlastnosť poťahovej látky spôsobený bežným uzívaním sedacej
súpravy."

Podotýkam že ako reklamačný technik bol u nás človek z výroby čo mi trošku pripadá kontraproduktívne nakoľko sa budú snažiť reklamáciu zamietnuť ako aj spravili.
Po priložení vodováhy alebo neakého rovného dlhšieho kusu dosky je viditelné vysedenie zhruba 0,8 - 1,0 cm z následným krčením potahovej látky.

Viete mi poradiť ako dalej postupovat?

ďakujem
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Napíš ešte raz! Urob printscreen stránky a vyznač presne, kde to požadujú. Myslím, že potom si asi pozornejšie prehliadnu stránku a nebudú písať voloviny.

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Reklamacia.jpg
Zobrazení: 22
Veľkosť:  439.7 KB



Stiahni si, ak potrebuješ.
Naposledy upravil misoft : 24.03.14 at 16:22
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Napíš ešte raz! Urob printscreen stránky a vyznač presne, kde to požadujú. Myslím, že potom si asi pozornejšie prehliadnu stránku a nebudú písať voloviny.

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Reklamacia.jpg
Zobrazení: 22
Veľkosť:  439.7 KB



Stiahni si, ak potrebuješ.
Zaslané.
0 0
zuzana5678 zuzana5678

zuzana5678 je offline (nepripojený) zuzana5678

ja mam konkretne problem s firmou Betak Trencianska Turna kupila som sedacku po 3 mesiacoch sa zozmolkovala reklamovala som ju precalunili mi ju a spravila to iste reklamovala som ju a vzhladom na ze mi reklamaciu zamietli ako primene opotrebovanie casovemu uzivaniu som pripravena bojovat aj sudno znaleckym posudkom a SOI preco by mal spotrebitel doplacat na chybu vyroby som si ista ze som nijako nepochybila uzivanim sedacej supravy
0 0
blum blum

blum je offline (nepripojený) blum

milan1980
Obavam sa, ze to Ty si necital pozorne. Takmer cela tato diskusia je o tom aky su to darebaci ked maju riest reklamaciu. Som rad, ze si so sedackou a ostatnym spokojny, ale to nic nemeni na tom, ze pri rieseni reklamacie sa spravaju ako tie najvacsie svine.
Milan, ty si to asi nepochopil, ten milý mixsiak je predsa BETA ; a nielen to, opäť sa zapojil do diskusie chválami o svojej firme - len v r.2014 sa už nevolá mixsiak, ale premenoval sa na jerry2000. Táto firma toho predviedla už veľmi veľa, a tak ma to vôbec neprekvapuje...
Mixsiak sa votrel do debaty aj u jedného úspešného výrobcu, no chválil tam len svoje výrobky,
len tie roky tam uvádzal nejako ináč ako v tejto debate...
0 0
Lulucia8 Lulucia8

Lulucia8 je offline (nepripojený) Lulucia8

Fuuuha tak teraz po prečitaní toľkých ohlasov som 1000% presvedčena že hned dnes idem napisať odvolanie na ukončenu reklamaciu sedačky od firmy Beta Trenčín,ktorú sme kupili v oktobri 2013 a už v novembri sme prvý raz reklamovali.Dnes je februar 2015 a doteraz sa zavady neodstranili,technik k nam chodí ako na hodiny klavíra,nič nevyrieši,už mali aj sedačku dva týždne na opravu a vratili nam ju v tom istom stave( ešte aj smrdela od cigaretoveho dymu) s tým že naša reklamacia je neopodstatnená!!!!Suhlasim s ANAJAD...cez media...doteraz sme mali sedačku 13 rokov a nebyť toho že sa nam cela zošupala(EKOKOZA) tak ju mame dodnes!!!!
0 0
Lulucia8 Lulucia8

Lulucia8 je offline (nepripojený) Lulucia8

juuuj preklep kupili sme ju v oktobri 2014...zasa až tak dlho to netrvalo
0 0
jerry2000 jerry2000

jerry2000 je offline (nepripojený) jerry2000

blum


Zlatý môj chlapec,nezavádzaj jerry2000 som ja a iný nick tu nemám ak chceš daj si to preveriť u admina.Neviem kto je mixsiak a ani ma to nezaujíma. Nezapájaj ma do svojich a predpokladám , že ich konkurenciou zaplatených úchylných debát.Nie som tu často ale sem tam sem zbehnem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať