Zavrieť

Porady

Pomoc - Access 2007

Zdravim potreboval by som pomoct s mojim program a databazou ktoru robim cez MS ACCESS 2007 .
1. Potreboval by som vytvorit delete button na odstranenie zaznamu z urcitej tabulky ktoru mam otvorenu vo formulary ..ako nastavit proceduru pre toto tlacitko ?

2. Potreboval by som vytvorit Dotaz na vypisanie objednavky knihy , ktora bude obsahovat ID_Vypozicky , ID_Citatela , ID_Knihy , Datum vypozicky , Datum vratenia, pocet dostupnych knih.....po kliknuti na datum vypozicky sa priradi aktualny datum a do datumu vratenia sa priradi datum o 30 dni neskor....dalej by tam malo byt tlacitko ktore vypozica knihu a po kliknuti nan sa z poctu odcita 1 kniha a tak isto sa to spravi aj v tabulke odkial je pocet...toto by mi zatial stacilo ak by mi nekto vedel pomoct bol by som velmi vdacny dakujem velmi za odpovede )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.