Zavrieť

Porady

Prosím posúďte túto zmluvu so zľavovým portálom .. tak trochu som z toho jeleň !

Anketa: nezdá sa Vám to až extrémne nevýhodné ?

Počet hlasujúcich
4. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • nešiel by som do toho !

    2 50.00%
  • uvažoval by som !

    0 0%
  • určite by som do toho išiel !

    1 25.00%
  • zmenil by som podmienky !

    1 25.00%
Čo poviete , ja sa v tom nejako nevyznám !

Zmluva v prílohe ..
Naposledy upravil j.sch : 21.03.11 at 06:59
Linda Sekeras Prosím Vás , mám taký problém ,že zháňam vzor zmluvy pre zlavový portál . Zmluva medzi zlavovým portálom a živnostníkom. Viete mi nejako poradiť a poskytnúť nejaký "schopný" vzor zmluvy ? Ďakujem vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    knight Pozri príspevok
    Kde je tá zmluva?
    prepáčte !!

    už to tammm MÁME !!

    PS : nikto nie je dokonalý :-(

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Absolútne neférové podmienky. Skús bratizlava.sk, alebo si daj do googla hromadné nakupovanie a skontaktuj majiteľov. Každý má rôzne podmienky. Niekde predáš veľa, ale za vyššiu províziu pre portál, niekde zas menej, ale je menšia marža pre portál. Do tohoto by som veru nešiel. Je to nezrozumiteľné a dá sa ľahko oklamať inzerenta...

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Ďakujem Dantess .. provízia by už bola "LEN" 15% a " Zádržné 10% z predaného ...

    JE to NOVÉ !! aspoň to zádržné - určite aspoň psychologicky ANTI !

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    j.sch Pozri príspevok
    Ďakujem Dantess .. provízia by už bola "LEN" 15% a " Zádržné 10% z predaného ...

    JE to NOVÉ !! aspoň to zádržné - určite aspoň psychologicky ANTI !
    Veď to je to nové, možno tam predáš pár kusov. Keď sa už pre to rozhodneš, tak predať viac kusov. Veď skontaktuj majiteľov tých rôznych portálov a uvidíš aké ponuky dostaneš. Tuším ty podnikáš s kvetmi, už aj také som tam videl predávať a celkom to šlo

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Veru ... objednal si ??

    Ja som kupónov veľa nepredal aj ked som už mal ASI 8 akcií ..

    Ale vždy som ich dodal a hlavne načas , narozdiel od tých čo nebrali telefóny alebo doručovali kedy sa im zachcelo . Vraj nemali čas keď bol nákup vyšší ako predajná cena cez kupón.

    Aj taká je niekedy konkurencia . Portál sa asi tešil keď vracal peniaze . Záleží akú zmluvu ma ich obchodník čo podpisoval zmluvu s dodávateľom..

    Ja som tu už mal jedného z nemenovaného portálu a ten nemal ani pero , ani papier !! :-)

    STANE SA !!

    Prosím posúďte túto zmluvu so zľavovým portálom .. tak trochu som z toho jeleň !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.