Zavrieť

Porady

Akú zmluvu musím podpísať so SZČO , keď mi bude spravovať

Akú zmluvu musím podpísať so SZČO , keď mi bude spravovať webshop a evidovať úhrady za objednávky /niektoré na jeho bankový účet/ ... Osoba bude vykonávať za mňa kompletnú korešpodenciu so zákazníkom a kontrolu vykonania a dodania tovaru. Zároveň časť platieb bude prijímaná na jeho bankový účet. Moja úvaha je : paušálna mesačná suma za správu a % provízia z platieb na jeho účet. Samozrejme platba by bola na základe faktúry od SZČO. Prosím poraďte . Dakujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    ešte nejaký formulár ? Alebo kde by som to našiel ? Asi som už aj drzý ... :-(

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Odpoveď máš v prísp. č. 2, skús si to nájsť v OZ - tam je presne rozpísané, aké ustanovenia má zmluva obsahovať.

    Nerozumiem ale , prečo pôjdu niektoré platby na bankový účet tohto Tvojho "pomocníka", na akom základe?

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    JarkaL Pozri príspevok
    Odpoveď máš v prísp. č. 2, skús si to nájsť v OZ - tam je presne rozpísané, aké ustanovenia má zmluva obsahovať.

    Nerozumiem ale , prečo pôjdu niektoré platby na bankový účet tohto Tvojho "pomocníka", na akom základe?
    Nemám účet v každej banke v SR ... a keďže sa dodáva tovar do 2 hod od objednania musím mať potvrdenie o platbe ONLINE.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ale to nebude v poriadku, účet na podnikanie musí byť na Tvoje meno a musí byť zahlásený na daňovom úrade.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    JarkaL Pozri príspevok
    Ale to nebude v poriadku, účet na podnikanie musí byť na Tvoje meno a musí byť zahlásený na daňovom úrade.
    vďaka za radu ... A 8 bánk na príjem platieb ?

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ak chces mat tovar dodanie tovaru do dvoch hodin, vybav si platbu kartou cez net a nepotrebujes 8 bankovych uctov

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    blavaciko Pozri príspevok
    ak chces mat tovar dodanie tovaru do dvoch hodin, vybav si platbu kartou cez net a nepotrebujes 8 bankovych uctov
    Vdaka , mám aj platbu kartou , ale nepovedal by si koľko ľudí sa toho bojí...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    tak to je hlavne o rychlosti, a podla mna je jedno ci ludia zadavaju pristupove udaje k internet bankingu, alebo cislo karty, ked oboje sa deje na strankach danej banky...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Myslím, že nemusíš podpísať žiadnu zmluvu. Zmluva je slobodný akt.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.