Zavrieť

Porady

Jazyková škola Košice?

Ahojte, chcem sa spýtať, či niekto nemá tip na dobrú jazykovku v košiciach? súkromné doučovanie nechcem, vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Podo je offline (nepripojený) Podo

    Podo
    www.calliona.sk vyzera dosť dobre. Native speaker /angličan/...takže neviem neviem....ale otvorený rozvrh hodín - sadneš do lavice kedy sa ti zachce a študuješ. 89 euro / viac ako 400 hodin na 4 mesiace. To nemá nikto v Košiciach takú cenu, ani taký koncept. Moja žena učila v B&C, tiež native speaker ale nie Britka, lenže pozajtra ide na materskú, hurá....ja sa nemusím starať o tú skôr narodenú daňovú úľavu)))...a smola pre teba...
    A neviem či real language ma native speakerov, ale ešte jeden Brit učí /aj vlastní/ start JŠ /jazykova.sk
    magdamagduska6 ani nahodou vsak otvorili len teraz. a ta cena zodpoveda aj kvalite

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    magdamagduska6 Pozri príspevok
    Jazykova skola UNITED! najlepsia jazykova skola v Kosiciach. Vrelo odporucam navstevuje ju cela nasa rodina a je tam super.<BR>Vyskusala som vela skol aj podstatne lacnejsich, avsak UNITED! je najlepsia. Nie su najlacnejsi ale fakt sa naucia
    ...hm ...nie je lacná škola......

    Ešte k tomu aj ONI SA NAUČIA .......len čo potom poslucháči ...koľko sa oni naučia ....
    Jazyková škola Academy Košice Odporucam super lektori -lingvisti, ktori maju vystudovany jazyk a vedia fakt pomoct a hlavne vysvetlit.

    Jazyková škola Košice?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.