Zavrieť

Porady

Softvér pre neziskové organizácie

Vedel by mi prosím niekto poradiť účtovný sofvér JÚ a PÚ pre neziskové organizácie? Mal by byť technicky podobný a prehľadný ako je napr. Kros, alebo MRP samozrejme so špecifikáciami pre nezisk. org., obč. združenia. Ďakujem a do nového roku Vám všetkým prajem pevné zdravie a veľa pracovných úspechov.
Fluffy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    Ja robím jednu neziskovku v PU na KROS-e, dá sa tam zadefinovať, či ide o podnikateľský subjekt, resp.neziskovku, alebo občianske združenie. Treba si potom trochu poupravovať účtovnú osnovu, ale tlačí aktuálne výkazy k DP - tie NUJ 1 a 2. V JU myslím, že softy ani nerozlišujú, o koho ide. Musíš si to ustriehnuť, čo tam v zmysle príslušných zákonov zaúčtovať.

    Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

    certifikovaná účtovníčka Aknazuz
    fluffy
    Vedel by mi prosím niekto poradiť účtovný sofvér JÚ a PÚ pre neziskové organizácie? Mal by byť technicky podobný a prehľadný ako je napr. Kros, alebo MRP samozrejme so špecifikáciami pre nezisk. org., obč. združenia. Ďakujem a do nového roku Vám všetkým prajem pevné zdravie a veľa pracovných úspechov.
    Fluffy
    poradila by som MONEY - pre neziskovku ponukaju 50% zlavu z ceny SW. Mne ako uctovnicke dali 30% zlavu z ceny SW.

    Doloreza je offline (nepripojený) Doloreza

    Doloreza
    Pre neziskové organizácie je dobrý softvét MRP. Môžeš si vo výbere zadať že ide o neziskovú org. a už ti všetko nahodí. Je tam aj iná účtová osnova.Teraz upravili aj súvahu a výsledovku, všetko je o.k.
    doloreza

    skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

    skvrnka
    Pre neziskovú organizáciu občianske združenie používam
    software MRP, lebo si tam priamo zadám typ subjektu,
    teda nezisková organizácie, používam ho už 4. rok a myslím,
    že je dobrý.

    Silvia M. je offline (nepripojený) Silvia M.

    Silvia M.
    naše občianske združenie používa program MADO - je špeciálne robený pre neziskovky - ja som s ním spokojná

    danda je offline (nepripojený) danda

    danda
    Ja účtujem neziskovú organizáciu v Proluce. Dá sa tam nastavit, ci je to podnikatelský subjekt alebo nezisková organizácia. Aj účtová osnova je tam natiahnutá pre neziskové organizácie.

    monchi je offline (nepripojený) monchi

    monchi
    Ja účtujem neziskovky a robila som i s prolucom a Madom teraz, kazdy je iny. MADO vzhladom na projekty a zdroje, ktore mi umoznuje sledovat je pre mna vyhodne, zaroven je prehladne a nenarocne. a je site priamo na neziskovky pozri demo na www.madosoft.sk

    Peterf je offline (nepripojený) Peterf

    Peterf
    Co tak software pre SVB? mam nejake dema ale chcel by som konkretne skusenosti.. Co pouzivate ak pouzivate?
    Ja si vsetko robim zatial sam v exeli a chcem to dat postupne do Accessu ale ak existuje nieco vyskusane osvedcene sem s tym..

    PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

    PeterNR
    Ja by som tiež potreboval poradiť. Skúšal som "Malého správcu" ( www.spolocenstvo.sk/softver.htm ) aj "SVB správca" ( www.mmsoft.sk), ale moc mi nepasovali.

    Minule som našiel firmu CorectPlus z Košíc ( www.corectplus.sk/software_win.html ), vyžiadal som si demo programu na komplexné riadenie SVB - nielen JÚ/PÚ, ale aj riadenie cash flow, vyúčtovanie... Tak som zvedavý, čo to bude.

    Máte niekto skúsenosti s iným sw - napr. Domus ( www.anasoft.sk ), alebo Easy SVB ( www.easysvb.sk )?


    Peter
    Elena Navrátilová
    Peterf
    Co tak software pre SVB? mam nejake dema ale chcel by som konkretne skusenosti.. Co pouzivate ak pouzivate?
    Ja si vsetko robim zatial sam v exeli a chcem to dat postupne do Accessu ale ak existuje nieco vyskusane osvedcene sem s tym..
    Ja používam kbsoft. JU s prepojením na peňažný denník. Pošlú aj demo, treba odskúšať. kbsoft.sk - doporučujem
    Elena Navrátilová
    Elena Navrátilová
    Ja používam kbsoft. JU s prepojením na peňažný denník. Pošlú aj demo, treba odskúšať. kbsoft.sk - doporučujem
    Doporučjem zadať si tému Spoločenstvo vlastníko bytov SVB tam je toho v tomto smere viac. Srdečne zdravím.
    Ja robím 2 neziskovky, jednu v programe BWsoft = veľmi jednoduchý
    a jednu v Softipe - program náročný,drahý, ale veľmi spoľahlivý .
    U obidvoch je aj účtovná osnova pre neziskovku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.