Zavrieť

Porady

Vyučtovanie zahr. pracovnej cesty

Poskytnite mi niekto tlačivo / aj svoje nie zo ŠEVTU / na vyučtovanie zahr. pracovnej cesty.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    AGRO
    Stiahla som si cestovný príkaz a neviem kde ho hľadať. Prosím pomôžte.
    Mala by si si nastaviť v internetovom prehliadači kam ti má ukladať stiahnuté súbory. Neviem aký prehliadač používaš.
    Subor môžeš vo svojom počítači nájsť tak, že dáš vyhľadať na všetkých diskoch súbory *.xls.
    Ten ktorý hľadáš sa volá "PersTla Braňo Cestovný príkaz na zahraničnú pracovnú cestu (84944).xls"
    Otvor si ho a potom daj uložiť tam kde ho chceš mať.
    Katija

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    AGRO
    Stiala som si tlačivo ZPC od Braňa a teraz neviem kde je uložené. Ako na to ?
    Už si ho našla?

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    AGRO
    Áno. Ďakujem. Bolo v mojích dokumentoch.
    Tak asi pužívaš IE. Ten to tam rád ukladá. Aj v budúcnosti začni hľadať tam. Katija

    AGRO je offline (nepripojený) AGRO

    AGRO
    Je nieaký rozdiel v prepočte zahraničnej služ. cesty v nedeľu a v pracovný deň ? Alebo je to rovnako? Ďakujem.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    AGRO
    Je nieaký rozdiel v prepočte zahraničnej služ. cesty v nedeľu a v pracovný deň ? Alebo je to rovnako? Ďakujem.
    Zamestnanec má nárok na cestovné náhrady za všetky dni trvania služobnej cesty a teda aj vrátane So-NE.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    AGRO
    Prepočet je rovnaký ako v pracovný deň ?
    Na Porade je toho dosť o cestovných náhradách a prípadne si to vyhľadaj - pre podrobnejšiu informáciu. Zamestnancovi nárok určuje predpis. "Predpisová" výška môže byť znížená maximálne o 25% a vhodným a primeraným spôsobom (smernica, príkaz na SC, prac. zmluva ...) má byť zamestnanec o nej informovaný.
    Na druhej strane aj zvýšenie stravného v zahraničí o maximálne 40% (vreckové) patrí aj za nepracovné dni, ale za všetky dni pracovného pobytu v zahraničí. Zníženie o 25% môže byť použité napr. práve na tie dni voľna. To zákon o cestovných náhradách bližšie nešpecifikuje.
    Píšem len o zamestnancovi, ale týka sa to rovnako aj SZČO, lenže tam asi nie je dôvod uvažovať o znížení, skôr sa využije maximálne vreckové, nie?

    AGRO je offline (nepripojený) AGRO

    AGRO
    Prosím Vás na ktoré učty zaučtujem stravné a vreckové pri zahraničnej služobnej ceste ?Ďakujem
    Naposledy upravil AGRO : 17.02.06 at 08:50 Dôvod: doplnenie

    Bebak je offline (nepripojený) Bebak

    Bebak
    Ak je to bez preddavku, tak : ID(int.dokladom) na 512/333 a VPD(výd.dokladom) 333/211 - ak to bolo zamestnancovi uhradené v hotovosti.

    anina je offline (nepripojený) anina

    anina
    Bebak
    Ak je to bez preddavku, tak : ID(int.dokladom) na 512/333 a VPD(výd.dokladom) 333/211 - ak to bolo zamestnancovi uhradené v hotovosti.
    Pri tomto uctovani, cez zavazky, uctujes ID/co je vlastne vyuct.cest.prikazu/
    v kurze NBS platneho v den vyuctovania 512/333 a vydaj z pokladne/valutovej/ v kurze nakupu valut. Vzniknu tam kurzove rozdiely
    tie uctujes k 333?

    ajkolino je offline (nepripojený) ajkolino

    ajkolino
    prosím ja ho chcem zo ševtu alebo kde ho najdem na nete?No a nechcem "príkaz na zahr. pracovnú cestu" ale "Vyučtovanie zahr. pracovnej cesty"

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    skús pozrieť na www.rksoft.sk je ich tam dosť
    asi mi nepôjde prilepiť link, ale skús si ho prekopírovať a zadať do príkazového riadku a malo by sa ti to otvoriť
    http://www.rksoft.sk/formulare.htm
    Naposledy upravil sta : 28.09.06 at 17:32

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    ajkolino
    prosím ja ho chcem zo ševtu alebo kde ho najdem na nete?No a nechcem "príkaz na zahr. pracovnú cestu" ale "Vyučtovanie zahr. pracovnej cesty"
    Moje tlačivo má dve strany, skontroloval si ich?

    ajkolino je offline (nepripojený) ajkolino

    ajkolino
    Braňo
    Moje tlačivo má dve strany, skontroloval si ich?
    ked som dal tlačiť vytlačilo iba jednu ale aj tak ja potrebujem original ševt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.