Zavrieť

Porady

Kam sa máme obrátiť?

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, kam sa máme obrátiť keď došlo k trvalému poškodeniu zdravia nášho syna po povinnom očkovaní (vakcínami), ak sme neboli upovedomení o nežiadúcich účinkoch a v lekárskom zázname nemáme ani podpísaný informovaný súhlas pri očkovaní. Momentálne je stav nášho syna (štvorročného) taký, (ak sa nezlepší), že bude potrebovať celodennú starostlivosť. Kam sa máme obrátiť a na koho máme podať prípadne trestné oznámenie, alebo žalobu. Máme ju podať na lekárku, farmaceutickú firmu, alebo máme dať podnet na dohľad nad zdravotnou starostlivosťou? Máme pravo žiadať odškodnenie v tejto veci? Nechceme to nechať bez následkov, lebo vieme, že takto poškodených detí je ďaleko viac a lekári sa to snažia skrývať a vo väčšine prípadov zamiesť pod koberec. Ďakujeme za odpoveď.
Usporiadat
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

člen106 Pozri príspevok
Erin, s niečím súhlasím, s niečím nie. L. Pasteur sám na smrteľnej posteli pochyboval o svojom objave slovami "neviem či som nevynašiel niečo strašné". A mimochodom krásne na vakcíne zbohatol. O historii hovorí aj p. Anita Petek v prednáške na str. mustwatch.cz
To video poznám - ale PRVÝ APRÍL bol predsa včera. "Odborníčka" nezaťažená štúdiom medicíny alebo farmácie nás vracia k teórii vzniku infekčných chorôb spred 400 rokov: Popiera, že za infekčné ochorenia sú zodpovedné mikroorganizmy. Tie, podobne ako blchy, vznikajú samosplodením zo špiny. Očkovanie je len nepotvrdený podfuk...

Dalej vo vojnovom a povojnovom období sa živ. úroveň so súčastnosťou nedá porovnávať. Je pravda, že imunita sa dá posilňovať aj inak ako pichaním jedov do tela (čo ju naopak oslabuje) a potom organizmus nevie zareagovať ani na bežné infekcie, ktoré by inak zvládol bez problémov.V USA farmaceutické firmy vyplatili miliardy dolárov obetiam očkovania, ale väčšinou mimosúdne, tak sa ani tieto prípady (len máloktoré) nedostali na verejnosť.
Nikto o tom nevie, ale je to tak. Nebolo nič zverejnené, všetci sa spolčili - firmy, vláda, lekári. Všetci sú blázni, len ja som lietadlo...

A verejné priznanie viny,zo zničenia zdravia, alebo úmrtí, by im markantne znížilo zisky. Inak existuje komunita ludí(AMISHI), ktorí nie sú ani ich deti ničím očkovaní a medzi nimi nie je jediný autista... Myslíme si, že keby sa spravila riadna štúdia na vzorke očkovaných a neočkovaných a hodnotili by sa všetky choroby u obidvoch skupín, tak očkovaná skupina by skončila absolútnym debaklom. Ale takúto štúdiu nemá záujem spraviť nikto, prečo asi?
O autizme rozhodne zavádzaš! Existuje štúdia, ktorá súvislosť medzi očkovaním a autizmom potvrdila. Akurát že to bol nakoniec podfuk - lekár do štúdie zahrnul deti, ktoré známky autizmu prejavovali už pred očkovaním. Následne ďalšie štúdie súvislosť vyvrátili:
http://www.sprievodcaockovanim.sk/ca...-ockovani.html
http://www.sprievodcaockovanim.sk/my...k-autizmu.html

Ako rodič ťažko postihnutého dieťaťa už nehľadáš pomoc? Ani finančné odškodnenie od vinníka? Ide tu azda o niečo úplne iné? Choré dieťa väčšinou zaujme...
0 0
člen106 člen106

člen106 je offline (nepripojený) člen106

Vidím Erin,že máš len informácie z jednej strany ja som na tej druhej.Posledným príspevkom si mi nič nepomohla, sprievodca je platený PFIZEROM-výrobcom vakcín, ako môžem tam hľadať pomoc! Týmto pádom mám už jasno. Cítime sa s manželom hlavne tou poslednou vetou dotknutí. Nemienime tu znášať tvoje zosmiešňovanie a žiadne argumenty. Len preto, že máme iný názor. Pozri si REFLEX(markíza) zo 22.2.2011 Už nám nepíš!
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

člen106 Pozri príspevok
Vidím Erin,že máš len informácie z jednej strany ja som na tej druhej.Posledným príspevkom si mi nič nepomohla, sprievodca je platený PFIZEROM-výrobcom vakcín, ako môžem tam hľadať pomoc! Týmto pádom mám už jasno. Cítime sa s manželom hlavne tou poslednou vetou dotknutí. Nemienime tu znášať tvoje zosmiešňovanie a žiadne argumenty. Len preto, že máme iný názor. Pozri si REFLEX(markíza) zo 22.2.2011 Už nám nepíš!
Ak nechceš odpovede, tak si sa nemala vôbec pýtať. Ak chceš len slová, ktoré ti vyhovujú, sprav si nahrávku svojich názorov.

Pôvodne bola otázka na odškodnenie za poškodenie dieťaťa. Alebo by ti malo ísť o dobro syna - hľadať príčinu ochorenia, bez ohľadu nato, či ňou sú vakcíny alebo niečo iné a hľadať liečbu. Odpovede na jedno i druhé si dostala, ale ich prehliadaš. Keď dostaneš konkrétne odpovede na každý tvoj argument, zmôžeš sa iba na detinsky urazenú odpoveď? O čo ti vlastne ide?
0 0
člen106 člen106

člen106 je offline (nepripojený) člen106

Milá Erin, pravdepodobne sa neviete vcítiť do toho, čo prežívame ja a manželka, preto považujeme vaše poznámky za nemiestne, ked ste si ani len nedali tú námahu, overiť naše tvrdenia. Príčinou ochorenia nášho syna sú bohužiaľ vakcíny a to máme z prvej ruky a nemáme chuť o tom polemizovať, lebo je to pre nás stále otvorená rana. Pýtali sme sa na právne veci a tu sa nám nedoslalo konkrétnej odpovede, tak skúsime ísť inam a skonzultovať tento ako vidím pálčivý problém.Náš názor na vakcíny zostáva nezmenený,takmer ročné pátranie po pravde už máme za sebou. Manželka si zaslúži uznanie a rešpekt, ako zvláda starostlivosť o syna, neviem, či by ste to zvládli lepšie. Tak prajeme pekný deň, dovidenia.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Vasho syna lutujeme, manzelku obdivujeme, ale vidite cely problem jednostranne.
Neviete dokazat, ze dietatu sposobili problemy prave vakciny.
Rovnako su jednostranne zamerane aj tie citovane stranky o skodlivosti vakcinacie.
Uz tu bolo par naznakov, ze take prejavy ma napriklad aj neliecena celiakia.
Nikto nevie na dialku posudit, co sposobilo problemy vasho syna, a mozno sa to ani nikdy nedozviete.
To, ze ste presvedceni o tom, ze to boli vakciny neznamena, ze o tom musia byt presvedceni vsetci naokolo.
Ani to neznamena, zo komukolvek cokolvek dokazete.
Hladate vinnika, ktori mozno ani neexistuje.
Rovnako sa mozete hnevat na Boha, ze take nieco dovolil, nie?
Tiez ho nepojdete zalovat ....
Energiu, ktoru vynakladate tymto smerom, dokazete vyuzit urcite aj lepsie.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

ErinErin Pozri príspevok
Ak nechceš odpovede, tak si sa nemala vôbec pýtať. Ak chceš len slová, ktoré ti vyhovujú, sprav si nahrávku svojich názorov.

Pôvodne bola otázka na odškodnenie za poškodenie dieťaťa. Alebo by ti malo ísť o dobro syna - hľadať príčinu ochorenia, bez ohľadu nato, či ňou sú vakcíny alebo niečo iné a hľadať liečbu. Odpovede na jedno i druhé si dostala, ale ich prehliadaš. Keď dostaneš konkrétne odpovede na každý tvoj argument, zmôžeš sa iba na detinsky urazenú odpoveď? O čo ti vlastne ide?
nedá sa mi dať nevhodná odpoveď..tak to aspoň napíšem...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať