Zavrieť

Porady

Je mozne este niekde kupit tzv. horske slnko?

Dcera je neustale chora, same virozy a bakterie v hrdle. Chcem si kupit tzv. horske slnko (solux), teraz som to nasla ako germicidny ziaric, ale vsetko je to velmi drahe a velke - pre ambulancie a tak. Neexistuje nieco male pre domacnosti? A hlavne cenovo dostupne? neviem to nikde vyguglit. Potrebujem to "modre" svetlo na nicenie bakterii, ale ked som sa pytala v elektropredajniach, stale mi ukazovali len infraziarice, alebo horske slnka na opalovanie. A viac mi o tom povedat nevedeli :-(. Vdaka vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    miriam35 Pozri príspevok
    Dcera je neustale chora, same virozy a bakterie v hrdle. Chcem si kupit tzv. horske slnko (solux), teraz som to nasla ako germicidny ziaric, ale vsetko je to velmi drahe a velke - pre ambulancie a tak. Neexistuje nieco male pre domacnosti? A hlavne cenovo dostupne? neviem to nikde vyguglit. Potrebujem to "modre" svetlo na nicenie bakterii, ale ked som sa pytala v elektropredajniach, stale mi ukazovali len infraziarice, alebo horske slnka na opalovanie. A viac mi o tom povedat nevedeli :-(. Vdaka vopred.
    napr. tu solux: http://www.harrmed.cz/index.php?kc=SERH7 240&ln=1

    modrý ničiteľ baktérií:http://www.medihum.sk/c/649/sk/UV-la...-bakterii.html

    p.s.: tvoj ujo google je lenivý
    Naposledy upravil srska : 01.04.11 at 17:42

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Keďže som hubatá tak si neodpustím: treba upraviť stravu aby nebola večne chorá. Jar je na to vynikajúca príležitosť: ignorovať nákupy v OC a miesto toho ísť s ňou nazbierať žihľavy, urobiť ju na spôsob špenátu, piť z nej čaj alebo urobiť šťavelový šalát s maslovým chlebom. Nazbierať medvedieho cesnaku a dať ho do kvasnicovej pomazánky. O mesiac prídi referovať či treba ešte horské slnko alebo vám stačil pohyb na čerstvom vzduchu (aj keď nie som si istá či nie je aj rádioaktívny ..... heh!)

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Zitulda, lujza.j, peterkos2, terezamaria
    Neužitočné (1)
    3

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Škoda že si dala "neužitočné" o mesiac by mala dcéra po problémoch a nemusela by si ju zbytočne ožarovať "horským slnkom". Tak ju len ožaruj a napchávaj chemikáliami a o pár mesiacov ti skončí na kapačkách v nemocnici, lebo bude mať oslabenú imunitu......

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    miriam35 Pozri príspevok
    prepacte, hladala som radu a nie hlupe poznamky ohladne mojho internetoveho pripojenia, ci neschopnosti nieco hladat na nete. Vacsinu z toho, co ste mi poskytli, som nasla aj sama, ale povedala som si viac hlav, viac rozumu... asi nie vzdy to plati. Dakujem za snahu.
    ...nemôžem si pomôcť ....zadriem aj ja ...veď čoby nie ...????

    To máš tak , v dnešnej dobe každá rada dobrá ...no niekedy aj drahá ...vieš drahá ???

    Ozaj , len tak mimochodom ...Tvoje príspevky mi pripomínajú tú princeznú ...
    Len do konca je potrebné si videjko pozrieť ...







    K hodnoteniam sa nevyjadrujem ....

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Zitulda, lujza.j, rodina1, terezamaria
    Nevhodné (1)
    3

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    miriam35 Pozri príspevok
    vdaka, ale to prve bol akurat solux/infraziaric - to co nechcem. nechcem liecbu teplom, ja chcem zabit mozne virusy a bakterie u nas doma :-). to druhe je celkom zaujimave, ale vreckove balenie je male, ja chcem "vypalovat" cele izby...
    tak potom toto: http://www.medihum.sk/c/647/sk/Germi...-otvoreny.html

    270 evri neni veľa ak sa jedná o zdravie dieťaťa

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    miriam35 Pozri príspevok
    Dcera je neustale chora, same virozy a bakterie v hrdle. Chcem si kupit tzv. horske slnko (solux), teraz som to nasla ako germicidny ziaric, ale vsetko je to velmi drahe a velke - pre ambulancie a tak. Neexistuje nieco male pre domacnosti? A hlavne cenovo dostupne? neviem to nikde vyguglit. Potrebujem to "modre" svetlo na nicenie bakterii, ale ked som sa pytala v elektropredajniach, stale mi ukazovali len infraziarice, alebo horske slnka na opalovanie. A viac mi o tom povedat nevedeli :-(. Vdaka vopred.
    Výhovorky ako "neviem to nájsť" sú úbohé. Prečo nepozrieš inzeráty, kopec ľudí to predáva (a to sú aktuálne inzeráty):

    http://www.avizo.sk/?p=ostatne-domsp...detail=4981397

    http://www.google.sk/#sclient=psy&hl...63b6b0bd053bd4

    miriam35 je offline (nepripojený) miriam35

    miriam35
    vdaka, ale to prve bol akurat solux/infraziaric - to co nechcem. nechcem liecbu teplom, ja chcem zabit mozne virusy a bakterie u nas doma :-). to druhe je celkom zaujimave, ale vreckove balenie je male, ja chcem "vypalovat" cele izby...

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    ja mam este ten stary moyem ho predat,

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    miriam35 Pozri príspevok
    Dcera je neustale chora, same virozy a bakterie v hrdle. Chcem si kupit tzv. horske slnko (solux), teraz som to nasla ako germicidny ziaric, ale vsetko je to velmi drahe a velke - pre ambulancie a tak. Neexistuje nieco male pre domacnosti? A hlavne cenovo dostupne? neviem to nikde vyguglit. Potrebujem to "modre" svetlo na nicenie bakterii, ale ked som sa pytala v elektropredajniach, stale mi ukazovali len infraziarice, alebo horske slnka na opalovanie. A viac mi o tom povedat nevedeli :-(. Vdaka vopred.
    miriam35 Pozri príspevok
    prepacte, hladala som radu a nie hlupe poznamky ohladne mojho internetoveho pripojenia, ci neschopnosti nieco hladat na nete. Vacsinu z toho, co ste mi poskytli, som nasla aj sama, ale povedala som si viac hlav, viac rozumu... asi nie vzdy to plati. Dakujem za snahu.
    Sorry miriam, ale sama si povedala, že to nevieš nájsť. JA som ti to našiel, a ešte s na mňa osopouješ. Mala si upresniť, čo hľadáš. Radu si dostala, ak sa ti to nepáči, je to tvoj problém.

    ondriku je offline (nepripojený) ondriku

    ondriku
    miriam35 Pozri príspevok
    Dcera je neustale chora, same virozy a bakterie v hrdle. Chcem si kupit tzv. horske slnko (solux), teraz som to nasla ako germicidny ziaric, ale vsetko je to velmi drahe a velke - pre ambulancie a tak. Neexistuje nieco male pre domacnosti? A hlavne cenovo dostupne? neviem to nikde vyguglit. Potrebujem to "modre" svetlo na nicenie bakterii, ale ked som sa pytala v elektropredajniach, stale mi ukazovali len infraziarice, alebo horske slnka na opalovanie. A viac mi o tom povedat nevedeli :-(. Vdaka vopred.
    Hladali sme aj my horske slnka, nejak sa to prestalo predavat od kedy sa rozsirili solaria ...
    AK by niekto hladal, nasli sme to v tomto obchode.
    http://www.zdravotnickepomocky.sk/sk.../horske-slnko/

    Maju tam aj take co svietia na modro a cerveno. Take sa kedysi ani nevyrabali.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Chobot Pozri príspevok
    Výhovorky ako "neviem to nájsť" sú úbohé. Prečo nepozrieš inzeráty, kopec ľudí to predáva (a to sú aktuálne inzeráty):

    http://www.avizo.sk/?p=ostatne-domsp...detail=4981397

    http://www.google.sk/#sclient=psy&hl...63b6b0bd053bd4
    asi má neobmedzený internet s mesačným limitom 600 mega

    miriam35 je offline (nepripojený) miriam35

    miriam35
    prepacte, hladala som radu a nie hlupe poznamky ohladne mojho internetoveho pripojenia, ci neschopnosti nieco hladat na nete. Vacsinu z toho, co ste mi poskytli, som nasla aj sama, ale povedala som si viac hlav, viac rozumu... asi nie vzdy to plati. Dakujem za snahu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.