Zavrieť

Porady

Postupy účtovania v angličtine.

Vie mi niekto poradiť, či existuje a samozrejme či sa dá aj kúpiť nejaká publikácia, kde sú vysvetlené postupy účtovania v podvojnom účtovníctve v anglickom jazyku? Chceme to poskytnúť našim zahraničným materským firmám, aby si mohli urobiť obraz, aké zákony platia u nás a ako sa účtuje.

Dúfam že som to zaradil správne. Nič lepšie ma nenapadlo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Jozef I
    Vie mi niekto poradiť, či existuje a samozrejme či sa dá aj kúpiť nejaká publikácia, kde sú vysvetlené postupy účtovania v podvojnom účtovníctve v anglickom jazyku? Chceme to poskytnúť našim zahraničným materským firmám, aby si mohli urobiť obraz, aké zákony platia u nás a ako sa účtuje.

    Dúfam že som to zaradil správne. Nič lepšie ma nenapadlo.
    Skús sa spýtať vo Vydavateľstve Elita: 02/55571797 fax:02/55421388.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Ja by som skúsila zavolať napr. do audítorskej firmy KPMG. Viem, že niekto odtiaľ publikoval niečo v nemčine. Osobne som sa nestretla s takouto publikáciou v AJ ani v Elite.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    od KPMG mám knihu z roku 2003 Ilustratívna účtovná závierka, je to v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku, ale je to všetko len o účtovnej závierke.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Ďakujem za radu a skúsim obvolať aj Elite aj KPMG alebo aj iné. Tie auditorske spoločnosti ma nenapadli a tam to vidim reálne, že by to mohli mať, len či bude ochota niečo také poskytnúť. Vďaka ešte raz všetkým.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Jozef I
    Ďakujem za radu a skúsim obvolať aj Elite aj KPMG alebo aj iné. Tie auditorske spoločnosti ma nenapadli a tam to vidim reálne, že by to mohli mať, len či bude ochota niečo také poskytnúť. Vďaka ešte raz všetkým.
    no ja som si tú Ilustratívnu účtovnú závierku normálne kúpila

    Postupy účtovania v angličtine.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.