Zavrieť

Porady

Valček na mriežku

V jednom časopise som videla koláčiky z lístkového cesta, ktoré boli prikryté ozdobnou mriežkou. Táto sa robí "valčekom na mriežku".
Takéto niečo

http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/p...ecek_na_mrizky

Prehľadala som všetky e-shopy, pobehala domáce potreby u nás i v okolitých mestách, ale nikde nič také nemajú. Vraj mám skúsiť na jarmokoch. Ale keď žiaden teraz nieje
Neviete mi poradiť kde by som takéto valčeky zohnala?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Z Čiech si ho nechcem objednávať, lebo poštovné je od 250 Kč + DPH.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Aj u nás v Nitre je dobrý obchod na takéto vecičky. Škoda, že neviem, odkiaľ si...
    Ale myslím si, že v každom meste je nejaký obchodík s potrebami pre cukrárov...

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Obchodíkov je veľa, aj som ich veľa prešla, ale práve tento výrobok nikde nemajú. Našla som iba v českom e-shope. V domácich potrebách v Novom Meste n Váhom ani nevedeli, čo to je.

    Pre Roba: Tam som ešte nebola, ak budem mať cestu určite pozriem. Ďakujem za radu.
    Naposledy upravil účtovník 007 : 06.04.11 at 11:55

    rdb je offline (nepripojený) rdb

    rdb
    Na tej ceskej stranke ktoru si hore napisala je kontakt, tam im zavolaj a spytaj sa kde to dodavaju aby si si to mohla kupit osobne.
    A mas to vychytane.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    http://www.cukrarskepomocky.sk/produ...5da089c0/#i209

    hore do vyhľadávača si daj Valček mriežkovač, zle to vyhľadáva, ale dá sa nájsť. Stojí niečo cez 11 Eur.
    Vyzerá, že by to mohlo byť aj ono.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Ja som vedela, že Poraďáci sú úžasní. Úplne naj-naj.
    Ďakujem všetkým za pomoc, idem objednať.
    Keď napečiem, pošlem koštnúť.

    Inak ja som do vyhľadávača zadávala rádielko ozdobné, valček s ozdobnou mriežkou....chyba, traba zadať valček mriežkovač. Soudruzi z NDR udělali chybu.:-)))

    Pre rdb: na SK nedodávajú

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    potom prilep fotku, aby sme vedeli, čo za zázrak je to. Potom aj ja obetujem ťažko zarobené euráče a objednám si ho tiež

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Tak som ten valček zohnala. V našich domácich potrebách som náhodou stretla dílerku plastových kuchynských potrieb. Keď som jej povedala, že na nete je ten valček (ten väčší) za 9-12 evri plus poštovné, iba sa zasmiala. Vedúca mi jeden objednala za 4,40.

    Hneď som to čudo vyskúšala. Piekla som plnené koláčiky z lístkového cesta a na vrch som dávala tú ozdobu. Najskôr mi to nešlo dobre, lepilo sa mi to. Chytali ma nervy. Tak som si nakoniec prečítala návod na použitie a tam písali, pred vykrajovaním pomúčiť.

    Výsledok: koláčiky vyzerali super,chutili super, ani som ich nestihla odfotiť. Nabudúce sa polepším.

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    účtovník 007 Pozri príspevok
    Tak som ten valček zohnala. V našich domácich potrebách som náhodou stretla dílerku plastových kuchynských potrieb. Keď som jej povedala, že na nete je ten valček (ten väčší) za 9-12 evri plus poštovné, iba sa zasmiala. Vedúca mi jeden objednala za 4,40.

    Hneď som to čudo vyskúšala. Piekla som plnené koláčiky z lístkového cesta a na vrch som dávala tú ozdobu. Najskôr mi to nešlo dobre, lepilo sa mi to. Chytali ma nervy. Tak som si nakoniec prečítala návod na použitie a tam písali, pred vykrajovaním pomúčiť.

    Výsledok: koláčiky vyzerali super,chutili super, ani som ich nestihla odfotiť. Nabudúce sa polepším.
    odfoť a napíš postup, ako si tam dávala tú mriežku, dík
    PS: kúpila si to za dobrú cenu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.