Zavrieť

Porady

Dlažba na chodník

je možne dať dlažbu na pôvodný chodník z asvaltu tak že daju sa nové obrubníky a potom dlažba bez toho aby sa musel vyberať asvalt.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Dlažba sa dá len zámková a medzi podkladom(asfalotom) a dlažbou sa musí dať min 4 cm vrstva piesku 4-8 mm.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    holotajozef Pozri príspevok
    betónová dlažba vymývaná
    no ak by ten chodník mal byť čo k čomu, mal by si ten podklad pod ním mať nejako zrovnaný a až potom dávať dlažbu...

    lu ve je offline (nepripojený) lu ve

    lu ve
    Zdravim, lepili sme vymyvanu dlazbu na betonovu podlahu a teraz riesim cim ju vysparovat. Mate nejake tipy?
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    romana147 A lepil si ju celých 11 rokov ?
    step by step ?
    lu ve Tvoje problemy ma neujimaju a ked nevies odpovedat suchaj nohami.
    romana147 JA VIEM ODPOVEDAť
    ale trul lovi nebudem
    kopretinka ty si choď najprv prečítať,ako funguje porada,že otázky sa nezadávajú do cudzej a ešte k tomu 11 rokov starej témy....od 2016 odkedy si tu si to ešte nezistil.
    lu ve Vy ste si to evidentne neprecitala - nezakladat nove temy, ked uz tu tema existuje a tykaj tej luze, co ta obuva.
    kopretinka tykať ti budem,lebo na nete aj na porade sa tyká.A lúzu máš odfotenú v občianskom.
    Taserda Do prázdnej tuby od silikónu som natlačiť rozrobené lepidlo s cementové a zalial medzery. Nie príliš riedke ale tak aby medzery vyplnilo. Pomer cementu asi pol na pol.
    lu ve Dakujem, dobry napad, vyskusam.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.