Zavrieť

Porady

ako vymenit prah pod dverami

Poradte ako vymenit prah ,v sucasnosti tam je kovovy prah a na tom guma ,proste take prahy ako v bytoch .chceli by sme tam drevenny prah ako to urobit ?diky za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Pohľadaj si stolára a pozvi k sebe domov........musí si odmerať dĺžku, šírku, drážky, vybrania......

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Nepoznám kovový prah, ale prahy predávajú v Baumaxe, takže kúpiť podľa šírky dverí navŕtať dierky pre skrutky, vyvŕtať diery pre hmoždinky a priskrutkovať. Pre krajší vzhľad, nalakovať lodným lakom.

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    LEYLA69 Pozri príspevok
    Poradte ako vymenit prah ,v sucasnosti tam je kovovy prah a na tom guma ,proste take prahy ako v bytoch .chceli by sme tam drevenny prah ako to urobit ?diky za radu
    Tiež som to riešil v panelovom byte. Mal som tam drevený prah a na tom gumu a po krajoch na hranách Al. lišty. Demontáž nebola celkom jednoduchá. Guma a lišty šli jednoducho odstrániť ale drevený prah bol pripevnený 2 skautkami, ktoré niekto nastrelil priamo do betónu a ich časť sa ohla. V tom mi pomohlo páčilo. Pozor, pod prahom je aj spodná kovová výstuha zárubne a ta sa nesmie ostrániť aby sa zárubňa nedeformovala. Ostatné už bolo jednoduché. Prah som si dal vyrobiť na mieru, takže som ho následne len osadil (navŕtal 2 diery, dal do nich hmoždinky a skrutky zaskrutkoval). Nakoniec som ho navoskoval a už niekoľko rokov vyzerá super.

    ako vymenit prah pod dverami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.