Zavrieť

Porady

Stalo sa aj Vám ????

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hlavu mi ide roztrhnúť , ale neviem si poradiť . Štyri roky používam inernet banking , nosím v hlave dva prístupové kody na IB . Dnes prídem do práce , chcem sa na jeden z nich pripojiť a zrazu ....... neviem prístupový kód v tú chvíľu som ho zabudla , nie a nie si spomenúť , už som skúšala 10 x a nič . Na 20 pokusov sa zablokuje prístup, ešte som v norme . Len horšie je , že nemôžem nájsť doklady , ktoré som dostala od banky s heslom a PIN kódom. Vlastne zabudla som PIN . No je to možné ????
Neviem čo mám spraviť , asi budem musieť zájsť do banky osobne .Stalo sa aj Vám už také niečo , ako ste postupovali ?

Stretli ste sa už niekto s takýmto unikátnym prípadom výpadku pamäte ? Ja áno .... zrovna dnes . . No neviem ako bude pokračovať deň , keď ho takto krásne začínam .
Naposledy upravil Zita5 : 24.01.06 at 15:45
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
To verím, len nie v prípade náhleho výpadku pamäte. No a ja už na to mám aj nárok, tak všetky dôležité PIN-y má v evidencii moja rodina.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Treba si PINy od všetkého niekam poznačiť na papier a uchovávať zvlášť a karty používať podpisové,potom nie je problém
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Paula
Ti neprajem, aby si raz zostala "v hanbe" pri pokladni bez hmatateľného haliera- lebo i to sa môže nechtiac stať - a za tebou vrčiaci dav plateniachtivých zákazníkov a pred tebou dav vytrhnutiachtivých ti košík aj s nákupom (lebo v našich predajniach je iba toľko, aby ťa ustrážil niekto z personálu)........vtedy je karta veru poklad
Lenže, keď máš kartu a nevieš PIN a peňaženka prázdna, tak si na tom takisto.:p
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Hlavu mi ide roztrhnúť , ale neviem si poradiť . Štyri roky používam inernet banking , nosím v hlave dva prístupové kody na IB . Dnes prídem do práce , chcem sa na jeden z nich pripojiť a zrazu ....... neviem prístupový kód v tú chvíľu som ho zabudla , nie a nie si spomenúť , už som skúšala 10 x a nič . Na 20 pokusov sa zablokuje prístup, ešte som v norme . Len horšie je , že nemôžem nájsť doklady , ktoré som dostala od banky s heslom a PIN kódom. Vlastne zabudla som PIN . No je to možné ????
Neviem čo mám spraviť , asi budem musieť zájsť do banky osobne .Stalo sa aj Vám už také niečo , ako ste postupovali ?
Stretli ste sa už niekto s takýmto unikátnym prípadom výpadku pamäte ? Ja áno .... zrovna dnes . . No neviem ako bude pokračovať deň , keď ho takto krásne začínam .
Ahoj Zitka, napíš ako si nakoniec dopadla. Díky
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
Ahoj Zitka, napíš ako si nakoniec dopadla. Díky

Twety ahoooooooooj , v hlave sa mi mieša strašne veľa číselných variant , nuž , ale nič nové pod slnkom . Stále nič . Idem skúšať mám ešte 10 pokusov .

Najhoršie na tom je to , že to je IB manželového združenia a jeho kolega , na ktorého je vedené účto atď ....... tie kadejaké papieriky z banky nevie kam založil . Ja som prístup suverejne používala dlhé roky bez nich a teraz je zle . N e v i e m , čo sa stalo s mojou pamäťou . Už toľko som spájala čísielka , že teraz už skutočne neviem , ktoré je to správne . Ale nevzdávam to , určite to dopadne dobre .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Twety ahoooooooooj , v hlave sa mi mieša strašne veľa číselných variant , nuž , ale nič nové pod slnkom . Stále nič . Idem skúšať mám ešte 10 pokusov .
Najhoršie na tom je to , že to je IB manželového združenia a jeho kolega , na ktorého je vedené účto atď ....... tie kadejaké papieriky z banky nevie kam založil . Ja som prístup suverejne používala dlhé roky bez nich a teraz je zle . N e v i e m , čo sa stalo s mojou pamäťou . Už toľko som spájala čísielka , že teraz už skutočne neviem , ktoré je to správne . Ale nevzdávam to , určite to dopadne dobre .
To ma fakt mrzí, ale skús popohnať toho kolegu nech hľadá ako stopovací psík, možno bude mať úspech skôr, ako tvoje šedé buňky mozgové, Držím prstíky.
Ahoj a pekný deň Ti prajem.
P.S.Ešteže zajtra sme doma a môžu si bunky oddýchnuť.
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

ja to robim tak, ze idem urobit nieco ine a popritom bez rozmyslania skusim nahodit tie kody. ako vravi miro_mr "nechať písať ruky" lebo to je vec ktora je uz tak zautomatizovana, ze ked clovek nad nou zacne rozmyslat dopadne to tak, ze sa len domota. inak nemate niekde tie obalky od banky, v ktorych su tie kody? alebo ste ich pre bezpecnost znicili?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

uko
ja to robim tak, ze idem urobit nieco ine a popritom bez rozmyslania skusim nahodit tie kody. ako vravi miro_mr "nechať písať ruky" lebo to je vec ktora je uz tak zautomatizovana, ze ked clovek nad nou zacne rozmyslat dopadne to tak, ze sa len domota. inak nemate niekde tie obalky od banky, v ktorych su tie kody? alebo ste ich pre bezpecnost znicili?
Celé je to o tom,že mnoho vecí robíme automaticky, ale niekedy sa stane, že sa nad tým zamyslíme a ono, fuk, zrazu prídeme na to, že nevieme ako s tým ďalej, naša pamäť sa zrazu vypne a vybabre s nami. Nedá sa s tým nič robiť ,iba čakať na obnovenie pamäte. Jednoducho sme nedokonalí.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Takže dnes som išla s kolegom do banky pravdaže , aj identifikačným kódom v mojej hlavičke . Tetuške som povedala čo sa mi stalo , išla vedľa na oddelenie odblokovali nám IB , skúsili sme to moje čísielko a bolo všetko v poriadku . Bola som hrdá na seba a kolega robil " xixi " ... to sme museli prísť až do banky , aby si prišla na správny kód ? Takže skutočne treba nášmu preťaženému mozočku dať dovolenku a potom začne znova pracovať na plné obrátky . Čiže sme nič nemuseli nanovo vybavovať . Takže hurá do bezvedomia ......:p :p :p
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Takže dnes som išla s kolegom do banky pravdaže , aj identifikačným kódom v mojej hlavičke . Tetuške som povedala čo sa mi stalo , išla vedľa na oddelenie odblokovali nám IB , skúsili sme to moje čísielko a bolo všetko v poriadku . Bola som hrdá na seba a kolega robil " xixi " ... to sme museli prísť až do banky , aby si prišla na správny kód ? Takže skutočne treba nášmu preťaženému mozočku dať dovolenku a potom začne znova pracovať na plné obrátky . Čiže sme nič nemuseli nanovo vybavovať . Takže hurá do bezvedomia ......:p :p :p
To som rada, že to máš už dobre, nepozerala si včera v telke príspevok o čípoch zabudovaných do tela? Celý príspevok som myslela na Teba.
Príjemný deň.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
To som rada, že to máš už dobre, nepozerala si včera v telke príspevok o čípoch zabudovaných do tela? Celý príspevok som myslela na Teba.
Príjemný deň.

A preto sa mi tak štikútalo
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Aspon si nas pobavila Zitka, však aj ja sa občas citim ako pojazdny PC.asi si dam do ruky voperovat ten čip, čo davali v telke a budem si len mavat rukou, , kým ji ju dakto neodtrhne, xi. Pekny den všetkým hlavkam zamoreným kodmi...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tweety, kým som pisala, ty si ma predbehla, xixix. /s tým čipom/
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
slavica
Aspon si nas pobavila Zitka, však aj ja sa občas citim ako pojazdny PC.asi si dam do ruky voperovat ten čip, čo davali v telke a budem si len mavat rukou, , kým ji ju dakto neodtrhne, xi. Pekny den všetkým hlavkam zamoreným kodmi...

Veď aj pobaviť treba , no nie ?
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ja nosim so sebou kalendárik, kde mam pekne zapísaný prístupový kod na úcet, heslo si pamatam, PIN na kartu k tomu uctu a nejaku hlupu poznamku k tomu, napr., že sa jedna o telefon do TB...a tak viem, že neostanem v hanbe..Pre istotu to mam doma na nastenke, v e-maili..
0 0
sobubo sobubo

sobubo je offline (nepripojený) sobubo

V telefone v menu "peňaženka" mam pod heslom vsetky tieto dôležité údaje. Potom keď ma prepadne mozgová vlčia tma, tak si to ľahko v telefóne najdem a ešte sa pritom tvárim ako neskutočne vyťažený manažér.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
namiesto hesla do počítača zadávam mailovú adresu...počítam na diaľkovom ovládači...rozprávam sa s kalkulačkou...cez mobil chcem pustiť rádio...namiesto banko karty strkám do bankomatu električenku...pin kody si vždy pomotám...ale inak som normálna...vraj
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
sobubo
V telefone v menu "peňaženka" mam pod heslom vsetky tieto dôležité údaje. Potom keď ma prepadne mozgová vlčia tma, tak si to ľahko v telefóne najdem a ešte sa pritom tvárim ako neskutočne vyťažený manažér.

Už to mám aj ja . Poistila som moju zábudlivú hlavičku . A čo ak zabudneme heslo v " peňaženke " ? Ha ?

Karkulka , na ovládači na TV som už aj ja počítala .:p :p :p
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Zita5
Už to mám aj ja . Poistila som moju zábudlivú hlavičku . A čo ak zabudneme heslo v " peňaženke " ? Ha ?

Karkulka , na ovládači na TV som už aj ja počítala .:p :p :p
Zitka. ty si počítala, ale ja som ho odniesla namiesto mobilu do roboty, ale neželám ti počuť, ako ma manžel-dôchodca vykrstil! Musel pri každom prepínaní a pridávaní alebo uberaní zvuku vstať z fotelky! Všetci susedia o tom vedeli, aká som nepozorná!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ondrejvla
Zitka. ty si počítala, ale ja som ho odniesla namiesto mobilu do roboty, ale neželám ti počuť, ako ma manžel-dôchodca vykrstil! Musel pri každom prepínaní a pridávaní alebo uberaní zvuku vstať z fotelky! Všetci susedia o tom vedeli, aká som nepozorná!

Vlasti ahoj , ja som tiež raz namiesto kalkulačky priniesla do práce ovládač TV . Teraz si mi to pripomenula Tvojim príbehom . Čo všetko nezažijeme . Aspoň sa máme na čom potom smiať .:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať