Zavrieť

Porady

Stalo sa aj Vám ????

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hlavu mi ide roztrhnúť , ale neviem si poradiť . Štyri roky používam inernet banking , nosím v hlave dva prístupové kody na IB . Dnes prídem do práce , chcem sa na jeden z nich pripojiť a zrazu ....... neviem prístupový kód v tú chvíľu som ho zabudla , nie a nie si spomenúť , už som skúšala 10 x a nič . Na 20 pokusov sa zablokuje prístup, ešte som v norme . Len horšie je , že nemôžem nájsť doklady , ktoré som dostala od banky s heslom a PIN kódom. Vlastne zabudla som PIN . No je to možné ????
Neviem čo mám spraviť , asi budem musieť zájsť do banky osobne .Stalo sa aj Vám už také niečo , ako ste postupovali ?

Stretli ste sa už niekto s takýmto unikátnym prípadom výpadku pamäte ? Ja áno .... zrovna dnes . . No neviem ako bude pokračovať deň , keď ho takto krásne začínam .
Naposledy upravil Zita5 : 24.01.06 at 15:45
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Mne sa pred polrokom stalo, že som dostala okno pri platení platobnou kartou.
Stála som tam ako vyoraná myš a na pár sekúnd som totálne onemela a pomohol len telefón manželovi....
To by bola sranda, vrátiť pani pokladníčke celý okopistý nákupný vozík, čo ?

A dodnes nerozumiem, či ma niekto odpojil na chvíľku od siete....
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
220870 Pozri príspevok
Moja fóbia sú kľúče od auta a garáže večne ich hľadám a nenachádzam.Pritom existuje len pár miest kam ich môžem položiť.Nikdy sú tam neni.
PS"keď toho škriatka raz chytím ,ho roztrhnem ,ako pes ježa"
Moja babka tomuto hovorievala, že čert na tom práve sedí...lebo potom sa to vždy našlo na tých obvyklých miestach.
1 0
usko 1 usko 1

usko 1 je offline (nepripojený) usko 1

Zisťujem,že je nás viac, a to naozaj poteší...
Okrem sklerózy som ešte aj roztržitá: keď bol syn malý /hlboký socík/, kúpila som mu papučky s rozprávkovým motívom. Keď prišel zo škôlky, celý natešený sa po nich zháňal, potom aj my, papuče jednoducho zmizli z povrchu zemského. Našli sa starostlivo zabalené v škatuli v chladničke.
Keď sa horeuvedený mladý hrdina pýtal na svet. Budúci otecko,vracajúci sa z pôrodnice tiež budil pozornosť okoloidúcich:
na zastávke električky sa zbadal, že je v nemocničných návlekoch.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

usko 1 Pozri príspevok
Zisťujem,že je nás viac, a to naozaj poteší...
Okrem sklerózy som ešte aj roztržitá: keď bol syn malý /hlboký socík/, kúpila som mu papučky s rozprávkovým motívom. Keď prišel zo škôlky, celý natešený sa po nich zháňal, potom aj my, papuče jednoducho zmizli z povrchu zemského. Našli sa starostlivo zabalené v škatuli v chladničke.
Keď sa horeuvedený mladý hrdina pýtal na svet. Budúci otecko,vracajúci sa z pôrodnice tiež budil pozornosť okoloidúcich:
na zastávke električky sa zbadal, že je v nemocničných návlekoch.
Ach, ďalšia spomienka... Keď bola dcéra malá, raz večer som ju práve osprchovala, prezliekla do pyžamka, vzala špinavé gaťky a vybrala sa do kumbálu, kde sme mali kôš na špinavú bielizeň. A práve vtedy mi v kuchyni začal pískať čajník, v ktorom som prevárala vodu na čaj. Tak som zmenila kurz, v kuchyni som vybrala z kredenca hrniec , v ktorom som robievala čaj z nazbieraných byliniek, zavarila som čaj a reku idem odniesť tú bielizeň. Ale po tej sa zľahla zem. Vrátila som sa do kúpeľne, prekontrolovala som aj chodbu, aj kuchyňu, aj do toho bielizňového koša som pozrela, či som to tam už náhodou nedala, ale nie, gatí nebolo. Našli sa na druhý deň, keď som šla variť večeru a vytiahla z kredenca kastról. Boli v ňom.
Samozrejme, táto príhoda sa v rodine neutajila a ešte aj teraz sa ma syn (ktorý sa narodil 12 rokov po dcére, čiže tento môj trapas pozná len z farbistého rozprávania svojho tatka a môjho drahého manžela, a ten si teda na detailoch dal záležať...) občas, keď doma robím krik, že má v izbe kopu špinavej bielizne a nech ju okamžite odprace, s vyškereným ksichtom opýta:"Do koša či do kredenca?"
1 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Mne sa stalo v jeden deň toto: ráno som šla do práce a brala som tašku s desiatou a sáčok so smeťami - do koša som hodila práve tú tašku s desiatou a so sáčkom so smeťami som došla až po zástavku,keď som na to prišla.
Ale to nie je nič,oproti tomu,čo som vyvádzala poobede. Poobede cestou z práce som sa dohodla s dcérou,že prídem k nej. Reku, prezvoním ju a ona mi vyhodí kľúče z balkona,aby nemusela ísť dole. Býva vo výškovom činžiaku na 4.poschodí. Idem,vykračujem si, postavím sa pod barák a mojej dcéry nikde, hoci jej zvoním. Hovorím, si, kde tá je ??
Stojím pod balkonom, pozerám do okien,vôbec ma netrklo,že dcéra nemá kvety na balkone. Stojím a čakám....a nič.
Zrazu sa len otočím a vtedy zbadám, že ja síce stojím pod balkonom 4.poschodia, ale pri nesprávnom činžiaku. Dcérin činžiak je kúsok ďalej
bavila som sa na sebe celý deň, aj moja rodina.
Odvtedy keď idem k dcére,nezabudne mi pripomenúť, že kde býva
Naposledy upravil uct2007 : 16.01.11 at 18:59
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Teším sa , že téma začala byť opäť aktuálna a že nie som sama sklerotička
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pridám aj ja ešte.
Vrchol všetkého je o tom aj vtip.Hľadal som okuliare , manželka ich našla na mojom na nose.Skleroźa pracovala aj pred rokom v Trenčíne .Zabudol som kde som odparkoval auto .Našlo sa.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ja by som chcela potvrdiť Danuškinu skúsenosť, že v mozgu sa zrazu čosi zvrtne a cítite, že je to mozog cudzieho človeka. Minulý týždeň som vymetala ambulancie lekárov a v piatok som bola z toho tak unavená, že poobede som si musela ísť ľahnúť. Po dvoch hodinách, keď som sa zobudila, bola tma a ja presvedčená, že je ráno nasledujúceho dňa a treba ísť zobrať časenku ďalšiemu lekárovi. Na hodinách bolo 5.10 hod.. Urobila som hygienu a pustila telku, divné relácie tam boli, klikla som na čas, bolo 17.35 hod., pomyslela som si, že už aj tam im blbne teletext, pustila som počítač , na ňom rovnaký čas a dátum piatkového dňa. Pomyslela som si, že svet sa zbláznil. Kukla som na susednú bytovku, len v pár oknách sa svietilo, však jasné, len málo ľudí tak zavčasu vstáva do roboty. Skrátim to, aby som sa nečervenala, ešte dosť hodnú chvíľu mi trvalo, kým som sa vrátila do reálneho sveta. A tak sa učím žiť s tým, že môžem aj iným spôsobom zmätkovať, a aj tak musí byť dobre a všetko OK.
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Petra Nová Pozri príspevok
Ja by som chcela potvrdiť Danuškinu skúsenosť, že v mozgu sa zrazu čosi zvrtne a cítite, že je to mozog cudzieho človeka. Minulý týždeň som vymetala ambulancie lekárov a v piatok som bola z toho tak unavená, že poobede som si musela ísť ľahnúť. Po dvoch hodinách, keď som sa zobudila, bola tma a ja presvedčená, že je ráno nasledujúceho dňa a treba ísť zobrať časenku ďalšiemu lekárovi. Na hodinách bolo 5.10 hod.. Urobila som hygienu a pustila telku, divné relácie tam boli, klikla som na čas, bolo 17.35 hod., pomyslela som si, že už aj tam im blbne teletext, pustila som počítač , na ňom rovnaký čas a dátum piatkového dňa. Pomyslela som si, že svet sa zbláznil. Kukla som na susednú bytovku, len v pár oknách sa svietilo, však jasné, len málo ľudí tak zavčasu vstáva do roboty. Skrátim to, aby som sa nečervenala, ešte dosť hodnú chvíľu mi trvalo, kým som sa vrátila do reálneho sveta. A tak sa učím žiť s tým, že môžem aj iným spôsobom zmätkovať, a aj tak musí byť dobre a všetko OK.
Upokoj sa Peťka, mladneš .
Takéto pocity som mávala ako dieťa, dali ma spať poobede a keď som sa zobudila, myslela som si, že už je nový deň.
Takže nie je dôvod na paniku .
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Uf... vydýchla som si. Lebo len Tebe prezradím, že som sa cítila veľmi divne, keď som zistila, čo a ako.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stalo sa to už aj mne, a manžela som sa (nečudo, že na mňa pozeral ): ešte je dnes alebo je už zajtra?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ty si aspoň uvažovala o tom, ktorý deň je. Ja som ani na chvíľu nezapochybovala, že je zajtra.
0 1
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Dievčence, keď som sa už preklikala tu medzi Vás - neviete mi náhodou povedať, kam mi zmizol substrát na orchidey, ktorý mi od leta určite ostal a ktorý som dnes nijako nemohla nájsť? Poučená Vašimi príbehmi pozrela som sa aj do chladničky a pre istotu aj do kredenca, ale substrátu jednoducho niet! Poraďte, kde ho mám ešte skúsiť hľadať???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
220870 Pozri príspevok
Pridám aj ja ešte.
Vrchol všetkého je o tom aj vtip.Hľadal som okuliare , manželka ich našla na mojom na nose.Skleroźa pracovala aj pred rokom v Trenčíne .Zabudol som kde som odparkoval auto .Našlo sa.
S okuliarmi sa mi stáva pravidelne, že ak ich náhodou dám z očí dolu , tak ruka je už tak vycvičená že si ich idem na očiach upraviť, posunúť vyššie a podobne , a ak spravím tento pohyb s rukou tak zistím, že som vo vzduchoprázdne a nemám čo napraviť , lebo okuliare na očiach nemám .
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Zita5 Pozri príspevok
S okuliarmi sa mi stáva pravidelne, že ak ich náhodou dám z očí dolu , tak ruka je už tak vycvičená že si ich idem na očiach upraviť, posunúť vyššie a podobne , a ak spravím tento pohyb s rukou tak zistím, že som vo vzduchoprázdne a nemám čo napraviť , lebo okuliare na očiach nemám .

Fakt s okuliarmi je to tak - muž stále hľadá okuliare a hoci má aj zo troje keď ich potrebuje ani jednych nieto.
Ale čo sa mu tiež raz podarilo:
v rámci veľkého upratovania vyhodil do smetí aj svoju starú vetrovku, akurát tie veci niesol von do kontajnera, keď tam bol jeden, čo sa mu táto vetrovka pozdávala a aj si ju potom vzal. Na druhý deň niekto klope na dvere a bol to tento človek z predošlého dňa aj s našimi kľúčikmi od auta, ktoré môj muž mal v tej vetrovke, čo vyhodil a prišiel nám ich vrátiť.
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Okuliare sa bez okuliarov veľmi ťažko hľadajú...

Mne sa najmä v robote v poslednom čase bežne strácajú veci zo stola - pred 5 minútami som tu nejaký papier ešte určite mala, a teraz ho jednoducho niet! A keď ho hľadám (v takých rôznych kôpkach na stole či v šuflíkoch), zvyčajne nájdem iný papier - ktorý som hľadala včera alebo pred týždňom či pred mesiacom, takže takmer vždy som v hľadaní úspešná. A najdôležitejší nález bol, keď som takto v obálke medzi papiermi našla skoro 500 Sk, ktoré som ešte stihla vymeniť za eurá v termíne bežnej banky...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zita5 Pozri príspevok
S okuliarmi sa mi stáva pravidelne, že ak ich náhodou dám z očí dolu , tak ruka je už tak vycvičená že si ich idem na očiach upraviť, posunúť vyššie a podobne , a ak spravím tento pohyb s rukou tak zistím, že som vo vzduchoprázdne a nemám čo napraviť , lebo okuliare na očiach nemám .
Už som si takto pár krát pichla do oka..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Priznám sa, čo sa mi raz stalo, našťastie jediný raz v živote. Keď sa mi narodil druhý synček, išla som na nákup aj s kočíkom. Odparkovala som ho pred obchodom, kúpila som čo som potrebovala, vyšla som pred obchod, a ešte som mala ísť zaplatiť šek na poštu. Až tam som si spomenula, že som chlapca nechala s kočíkom pred obchodom, úplne som na to zabudla. Krvi by ste sa mi nedorezali, ako som preňho upaľovala polovicou námestia. Chlapček si spokojne spinkal v kočíku. Odvtedy som chodila len do obchodov, kde sa dalo ísť aj s kočíkom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zimama
kam mi zmizol substrát na orchidey, ktorý mi od leta určite ostal a ktorý som dnes nijako nemohla nájsť? ........ Poraďte, kde ho mám ešte skúsiť hľadať???
A hľadala si aj pri orchideách?
0 0
7monika5 7monika5

7monika5 je offline (nepripojený) 7monika5

Mne sa často stane, že keď idem odložiť nejakú vec, ktorá ešte nemá svoje "stále" miesto, tak si poviem, že to dám na také "logické" miesto - čo ma určite napadne, kde to je, keď to budem hľadať. Aha! Figu borovú. Napadne ma akurát to, že som to dávala na také LOGICKÉ MIESTO...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať