Zavrieť

Porady

Stalo sa aj Vám ????

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hlavu mi ide roztrhnúť , ale neviem si poradiť . Štyri roky používam inernet banking , nosím v hlave dva prístupové kody na IB . Dnes prídem do práce , chcem sa na jeden z nich pripojiť a zrazu ....... neviem prístupový kód v tú chvíľu som ho zabudla , nie a nie si spomenúť , už som skúšala 10 x a nič . Na 20 pokusov sa zablokuje prístup, ešte som v norme . Len horšie je , že nemôžem nájsť doklady , ktoré som dostala od banky s heslom a PIN kódom. Vlastne zabudla som PIN . No je to možné ????
Neviem čo mám spraviť , asi budem musieť zájsť do banky osobne .Stalo sa aj Vám už také niečo , ako ste postupovali ?

Stretli ste sa už niekto s takýmto unikátnym prípadom výpadku pamäte ? Ja áno .... zrovna dnes . . No neviem ako bude pokračovať deň , keď ho takto krásne začínam .
Naposledy upravil Zita5 : 24.01.06 at 15:45
Usporiadat
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Banka ti v tomto prípade vydá nový prístupový PIN kód, len to zrejme bude nejaký čas trvať.. Ale určite čo najskôr kontaktuj banku, aby si nestrácala čas.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Hlavu mi ide roztrhnúť , ale neviem si poradiť . Štyri roky používam inernet banking , nosím v hlave dva prístupové kody na IB . Dnes prídem do práce , chcem sa na jeden z nich pripojiť a zrazu ....... neviem prístupový kód v tú chvíľu som ho zabudla , nie a nie si spomenúť , už som skúšala 10 x a nič . Na 20 pokusov sa zablokuje prístup, ešte som v norme . Len horšie je , že nemôžem nájsť doklady , ktoré som dostala od banky s heslom a PIN kódom. Vlastne zabudla som PIN . No je to možné ????
Neviem čo mám spraviť , asi budem musieť zájsť do banky osobne .Stalo sa aj Vám už také niečo , ako ste postupovali ?
Stretli ste sa už niekto s takýmto unikátnym prípadom výpadku pamäte ? Ja áno .... zrovna dnes . . No neviem ako bude pokračovať deň , keď ho takto krásne začínam .
Viem, že je to stresujúci pocit, skús to nechať tak a venovať sa inej práci, keď trochu na stres zabudneš, určite prídeš na to správne heslo a nájdeš aj knižku k IB. Chce to kľud a rozvahu. Stalo sa to určite už viacerým, ale všetko sa dá zvládnuť s chladnou hlavou, preto hlavu hore.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ak nie je niečo životne dôležité dať na úhrady a pod. vydrž do zajtra.Príde chvíľa,keď ti to príde do pamäti ani nevieš ako.Viem to zvlastnej skúsenosti.Ak sa to do zajtra neobnoví,tak potom len do banky.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ďakujem Vám . Ja poväčšinou v obdobnom prípade si poviem , že Panbožko ma osvieti . A zaberá to , určite dám na radu počkať s tým a nestresovať , možno to príde aj samo .

Kolegovia sa síce chichotajú z toho , ale pretrpím . Však čo už , sú to len chlapi .:p
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Ďakujem Vám . Ja poväčšinou v obdobnom prípade si poviem , že Panbožko ma osvieti . A zaberá to , určite dám na radu počkať s tým a nestresovať , možno to príde aj samo .
Kolegovia sa síce chichotajú z toho , ale pretrpím . Však čo už , sú to len chlapi .:p
Oni sa len chichocú z toho, že aj Ty už patríš k tým, čo niečo zabudol, oni to veľmi dobre poznajú. Ako sa hovorí škodoradosť je najlepšia radosť, tak to dokazujú. Nič si z toho nerob, usmej sa aj Ty a uvidíš, bude líp.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Zita5
Hlavu mi ide roztrhnúť , ale neviem si poradiť . Štyri roky používam inernet banking , nosím v hlave dva prístupové kody na IB . Dnes prídem do práce , chcem sa na jeden z nich pripojiť a zrazu ....... neviem prístupový kód v tú chvíľu som ho zabudla , nie a nie si spomenúť , už som skúšala 10 x a nič . Na 20 pokusov sa zablokuje prístup, ešte som v norme . Len horšie je , že nemôžem nájsť doklady , ktoré som dostala od banky s heslom a PIN kódom. Vlastne zabudla som PIN . No je to možné ????
Neviem čo mám spraviť , asi budem musieť zájsť do banky osobne .Stalo sa aj Vám už také niečo , ako ste postupovali ?

Stretli ste sa už niekto s takýmto unikátnym prípadom výpadku pamäte ? Ja áno .... zrovna dnes . . No neviem ako bude pokračovať deň , keď ho takto krásne začínam .
no ja si myslím, že zachvíľku si spomenieš......určite!!!!!!
všetci máme občas okno
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Zita5
Ďakujem Vám. Ja poväčšinou v obdobnom prípade si poviem, že Panbožko ma osvieti. A zaberá to, určite dám na radu počkať s tým a nestresovať, možno to príde aj samo.
ale si tu narobila poplach ... zachvíľu idem uhrádzať faktúry, tak dúfam, že ťa nebudem nasledovať ... Zita, rozdýchaj to ... mne niekedy pomáha aj spánok (ale až po šichte ), možno sa ti bude o PIN snívať ... držím palce
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vladan to určite sa Ti nemôže stať :p :p i keď , no neviem , určite aj Ty nosíš v hlave kopu údajov , sme ako CD nosič . Niekedy mi to tak pripadá .
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Toto sa mi stáva dosť často, ale po nejakom čase a skúšaní opätovného prihlásenia na to prídem.
Iste si spomenieš, držím palce.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zitka, keďže človeku pomôže keď nie je v probléme sám, neboj stáva sa to veľa ľuďom-ja som raz nemohla pol dňa používať mobil, lebo som si nevedela po troch rokoch používania spomenúť na PIN a v závere som si telefón aj zablokovala, lebo som bola stále presvedčená, že ťukám ten správny...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
tie PINy nás raz zabijú ... ja som si minule nevedela spomenuť na PIN k platobnej karte, stála som pri pokladni na benzínke ako puk, za mnou šóra ľudí a ja som si veselo spomínala
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vladan
tie PINy nás raz zabijú ... ja som si minule nevedela spomenuť na PIN k platobnej karte, stála som pri pokladni na benzínke ako puk, za mnou šóra ľudí a ja som si veselo spomínala
Ak ste chceli karty, tak Vám treba.:p Načo sú bankovky a mince? Ja bankovú kartu preto nechcem, aby som si nemusela pamätať kadejaké PINy a iné INY.:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mne sa už stalo aj to , že pýtali sa ma na číslo telefónu a v tom momente som si nevedela spomenúť . Zachránil ma syn , ktorý ho potom nahlásil . To sú proste také neuveriteľné chvíle a dôvod na to , aby sa človek tomu schuti zasmial , nuž je to realita doby , ktorú žijeme . Asi sa máme véééééľmo dobre .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Mne sa už stalo aj to , že pýtali sa ma na číslo telefónu a v tom momente som si nevedela spomenúť . Zachránil ma syn , ktorý ho potom nahlásil . To sú proste také neuveriteľné chvíle a dôvod na to , aby sa človek tomu schuti zasmial , nuž je to realita doby , ktorú žijeme . Asi sa máme véééééľmo dobre .
Zita 5 stíhame písať v rovnakom čase . :p
0 0
miro_mr miro_mr

miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

Teraz na to zabudni a neskor sadni k PC a "nechaj pisat ruky".
Poznam ten pocit.
Miro
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
To je práve to, že dnešná doba je samé heslo, PIN, čísla, skratky...Telefón sa mi ešte nepodarilo zablokovať, lebo si nemôžem dovoliť ho vypnúť. Poradím PIN zapísať a uložiť do správ, ja to mám tiež tak.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tweety
Ak ste chceli karty, tak Vám treba.:p Načo sú bankovky a mince? Ja bankovú kartu preto nechcem, aby som si nemusela pamätať kadejaké PINy a iné INY.:p
Ti neprajem, aby si raz zostala "v hanbe" pri pokladni bez hmatateľného haliera- lebo i to sa môže nechtiac stať - a za tebou vrčiaci dav plateniachtivých zákazníkov a pred tebou dav vytrhnutiachtivých ti košík aj s nákupom (lebo v našich predajniach je iba toľko, aby ťa ustrážil niekto z personálu)........vtedy je karta veru poklad
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Všetko má svoje plus aj mínus, ja tak málo na mobilný telefón potrebujem použiť PIN, že keď sa tá náhoda vyskytne, tak sa spolieham len na prsty. Ale bez mobilu ani na krok.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No, voľakedy boli vkladné knižky vraj bezpečné s heslom, tak som si pekne heslo uložila do knižky, keď nás vykradli - nemala som šancu si spomenúť na heslo, ale spomenula som si, no zostalo na nej 100,- Sk! A to sme stavali dom, situácia príšerná, preto ja ani neplatím kartou! Keď potrebujem vybrať korunky, odpochodujem do banky, a internetbanking - mám pekne všetko na stole, len tie prihlasovacie heslá trochu naboku, pre mňa nie je možné existovať pod žiadnymi PIN-my!
0 0
dom dom

dom je offline (nepripojený) dom

Vlastička, vieš ako je dobre v pohode, večer, keď nikto neruší robiť úhrady z účtu.Len škoda, poplatok za školskú jedáteň musíme chodiť platiť v hotovosti na poštu a preukázáť sa šekom. Ja som sa tiež veľmi bránila, ale už to je v podode, sem tam sa pustím aj na nákup cez internet,/foaparát diditálny, CD, kancelárske potreby , dovezú a poskytujú zľavy.
V práci hombenking používame bežne, všetko je vecou zvyku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať