Zavrieť

Porady

Mozem dostat preukaz ZTP ak ma Diabetes melitus 1?

Dobrý Den chcem sa spýtat či mam narok na ZTP preukaz ak mam DM1 už 6 rokov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    maros777 Pozri príspevok
    Dobrý Den chcem sa spýtat či mam narok na ZTP preukaz ak mam DM1 už 6 rokov

    O priznaní či nepriznaní ZTP rozhoduje revízny lekár úradu práce na základe predložených podkladov. My ti nevieme povedať, či ti to revízny lekár schváli. Treba si podať žiadosť a uvidíš.

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Všetko je v zákone 447/2008, pokia+ viem, tak pri DM I. typu by problém nemal byť, je tam ešte nárok aj na kompenzácie zvýšených výdavkov súvisiacich s diétnym stravovaním, tuším skupina č.III.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja mám zlú skúsenosť.... mne neschválili preukaz a mali/mohli lebo mám na to dg... a kade akému kdeténovi to schvália čo má porsche a podobne....

    kaupke je offline (nepripojený) kaupke

    Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac kaupke
    pasuliatko Pozri príspevok
    ja mám zlú skúsenosť.... mne neschválili preukaz a mali/mohli lebo mám na to dg... a kade akému kdeténovi to schvália čo má porsche a podobne....
    ja takého jedného poznám osobne , má ZTP , invalidný , všetky možné vymoženosti, aj parkovanie pre vozíkárov si vybavil ....šikovníček , česť výnimkám ....

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Ono to veľa závisí aj od toho ako je napísaný nález a aká je diagn´úza, tiež poznám zopár prípadov...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    kaupke Pozri príspevok
    ja takého jedného poznám osobne , má ZTP , invalidný , všetky možné vymoženosti, aj parkovanie pre vozíkárov si vybavil ....šikovníček , česť výnimkám ....
    o tom potom...

    Mozem dostat preukaz ZTP ak ma Diabetes melitus 1?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.