Zavrieť

Porady

Koho si vybrat pri vytvoreni e-shopu???

Anketa: Koho zvolit pri vybere v ramci vytvorenia e-shopu???

Počet hlasujúcich
4. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Biznisweb

    0 0%
  • Mediahelp

    0 0%
  • Webareal

    4 100.00%
  • Easy-shop

    0 0%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dobry den,
Mohol by mi niekto koho si mam vybrat pri vytvoreni e-shopu?
V internetovom obchode budem predavat oblecenie rozne znacky pre
vsetkych a doplnky. Neviem sa rozhodnut medzi biznisweb.sk a mediahelp.sk

Poradite?

dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Ale yáleží aj na tom čo a ako budeš predávať a doručovať , či posielať !
0 0
masa27 masa27

masa27 je offline (nepripojený) masa27

Dorucenie bude cez slovensku postu + kurierom DPD, chcem hlavne pridavat fotky v lubovolnej velkosti, nie aby bola obmedzena velkost pridavania fotiek.
0 0
Ericeqh Ericeqh

Ericeqh je offline (nepripojený) Ericeqh

pozri si urcite www.simplia.cz, www.shopsys.cz www.shoptet.sk Velmi kvalitne riesenia, maju pod sebou stovky eshopov a nemaju problem so slovencinou.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Záleží koľko chceš do toho vraziť a čo od eshopu očakávaš. Máš na výber systéme za pár eur ako biznisweb.sk, webareal.sk.
Potom nejaká stredná trieda v podaní shopsys.sk alebo shoptet.sk
Alebo potom už najdrahšie, ale zas podľa mojej skúsenosti najlepšie fastcentrik.sk kde ten eshop už je naozaj premakaný. Majú celkovo veľa ocenení aj zo zahraničia.
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

No mrkol som hneď na ten prvý, a poviem ti, ja by som teda 22EUR mesačne určite neplatil !

Ja som to poriešil nasledovne :

Zdarma som si stiahol ZEN CART.
Zdarma som si k tomu stiahol template (dizajn) + som ho trocha pozmenil.
A lacný hosting ako taký nájdeš hocikde...

Ja dávam prednosť takémuto riešeniu...

Ja mám dedicated server (sorry neviem ako sa to volá v slovenčine), platím síce 300USD mesačne, ale mám tam 10 www, kde niektoré z nich majú návštevnosť 20.000-30.000 ľudí denne, takže ja som potreboval silný server, no tebe bude stačiť niečo za 5-10 EUR mesačne...
To je len môj názor...
0 0
Obchod Zeleziarmarket Obchod Zeleziarmarket
Moj e-shop zeleziarstvo vytvorený cez webareal, som snimi spokojný, aj podpora z ich strany je prijemna
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Obchod Zeleziarmarket Pozri príspevok
Moj e-shop zeleziarstvo vytvorený cez webareal, som snimi spokojný, aj podpora z ich strany je prijemna
no neviem ci len mne, ale vobec sa mi stranka spravne nezobrazuje ani v jednom prehliadaci.


ja mam shop na okshop.eu ... spokojnost.
0 0
Istiach Istiach

Istiach je offline (nepripojený) Istiach

Snažím sa
Ja pouzivam fastcentrik a zatial som spokojny.
0 0
Obchod Zeleziarmarket Obchod Zeleziarmarket
padro Pozri príspevok
no neviem ci len mne, ale vobec sa mi stranka spravne nezobrazuje ani v jednom prehliadaci.


ja mam shop na okshop.eu ... spokojnost.
A vedel by si mi povedat cos a ti nezobrazuje spravne? zatial mi nic klienti nepisali
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Uz to je OK, bola to asi len chvilkova chyba, cele to bolo rozhadzane.

Obchod Zeleziarmarket Pozri príspevok
A vedel by si mi povedat cos a ti nezobrazuje spravne? zatial mi nic klienti nepisali
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
padro Pozri príspevok
Uz to je OK, bola to asi len chvilkova chyba, cele to bolo rozhadzane.
To sa im stava pravidelne aj pismena sa casto zmenia na cinske znaky inak webareal odporucam biznisweb ani v najhosrom pripade. S oboma mam skusenost.
0 0
masa27 masa27

masa27 je offline (nepripojený) masa27

vdaka za odpovede, asi budem svoj eshop riesit cez webareal, maju dobru administraciu a mne islo hlavne aj o to, aby som si vedela vkladat fotky vo viacerych velkostiach a vacsinou taka ponuka nieje, iba v malych velkostiach a to by som musela zmensovat fotky co je narocne casovo.

o mesiac zacinam drzte palce
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
V ankete chyba este Atomer.sk
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ak zverit eshop, tak jedine cechom. U mna momentalne ShopSys. Mensi projekt na Webareal.
0 0
D.Halas D.Halas

D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

V ankete toho chyba viac
0 0
msviki msviki

msviki je offline (nepripojený) msviki

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac
co za homo imbexilius hlasoval za webareal ze je najlepsi v ankete?. prave pozeram na admin od nich a radsej idem kanale kopat ako podnikat v tomto systeme. programatori su zrejme eskimaci. nie ze by som bol rasista....
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ty sa nejako vyznas. Netvrdil by som, ze je WR najlepsi, ale mnohym na zaciatok podnikania staci. Ich admin prostredie je nahodou celkom slusne a za tu cenu sa medzi komercnymi CMS hlada alternativa tazko. Pouzivam ShopSys a WR a porovnavat tieto dva systemy je ako porovnavat BMW a Fabiu. V kazdom pripade je WR v pomere cena/funkcnost dobra volba. Aky system pouzivas ty?
0 0
msviki msviki

msviki je offline (nepripojený) msviki

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac
mam tu klienta a za webareal plati tusim okolo 8€ za mesiac. mam urobit seo na cca 800 indexovanych podstrankach. nerobil som nikdy s webareal, ale je na zvazeni kazdeho eshopoveho podnikatela co bude pouzivat. .... tak ako kazdy nie je prvy pre svoje klucove slovo. dotycnemu klientovi uz robim eshop inak,... a cas ukaze... ;o)

PS: po oboznameni sa s webarealom mi pride jednoduche oslovit ich klientov na lepsi system.
PS2: ak niekto zacne eshop ... akoze zdarma, tak o rok bude mat mozno 900 podstranok v produktoch, ktore je nie az tak lahke presuvat na kvalitny eshop. nic nie je zdarma a vsetko ma svoje pre a proti.... preto mam aj ja robotu.

ss
0 0
msviki msviki

msviki je offline (nepripojený) msviki

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac
WEBAREAL UPDATE:
rozlustil som ten ich system. z povodnych 916 indexovanych odkazov sa teraz indexuje 3600!!! bežny clovek urcite nema cas sa babrat s akymkolvek systemom. pointou je podla mna najst nevyhody a elegantne ich obist a vytažit maximum z daneho systemu. ... usetria sa tak peniažky. a to aj po grafickej stranke. eshop za 8 € mesacne nie je zla alternativa. ODPORUCAM. avsak v dnesnej dobe už každy ma takyto eshop a rozlisit sa je tažsie. rozhoduju už niekde ozaj len detaily a system do tohto sialenstva.
Stranku, ktoru som takto repasoval caka sezona na vianoce. vysledky takehoto množstva odkazov ma teda cas dozriet, dokial sa prejavia zmeny.

ak by chcel niekto pomoct milerad pomožem. avsak nie v tom co už som robil. ... nic osobné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať