Zavrieť

Porady

Koho si vybrat pri vytvoreni e-shopu???

Anketa: Koho zvolit pri vybere v ramci vytvorenia e-shopu???

Počet hlasujúcich
4. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Biznisweb

    0 0%
  • Mediahelp

    0 0%
  • Webareal

    4 100.00%
  • Easy-shop

    0 0%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dobry den,
Mohol by mi niekto koho si mam vybrat pri vytvoreni e-shopu?
V internetovom obchode budem predavat oblecenie rozne znacky pre
vsetkych a doplnky. Neviem sa rozhodnut medzi biznisweb.sk a mediahelp.sk

Poradite?

dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lubica2403 lubica2403

lubica2403 je offline (nepripojený) lubica2403

msviki Pozri príspevok
WEBAREAL UPDATE:
rozlustil som ten ich system. z povodnych 916 indexovanych odkazov sa teraz indexuje 3600!!! bežny clovek urcite nema cas sa babrat s akymkolvek systemom. pointou je podla mna najst nevyhody a elegantne ich obist a vytažit maximum z daneho systemu. ... usetria sa tak peniažky. a to aj po grafickej stranke. eshop za 8 € mesacne nie je zla alternativa. ODPORUCAM. avsak v dnesnej dobe už každy ma takyto eshop a rozlisit sa je tažsie. rozhoduju už niekde ozaj len detaily a system do tohto sialenstva.
Stranku, ktoru som takto repasoval caka sezona na vianoce. vysledky takehoto množstva odkazov ma teda cas dozriet, dokial sa prejavia zmeny.

ak by chcel niekto pomoct milerad pomožem. avsak nie v tom co už som robil. ... nic osobné.
PO Vianociach by som si chcela urobiť nový e-shop.Teraz používam Biznisweb.Ale chcem niečo individuálne - aj dizajnovo aj s ďalšími funkciami. Bohužiaľ sama si neporadím, pre mňa je to španielska dedina. Hľadám niekoho, kto mi prerobí môj terajší e-shop (odkúpila by som ho) alebo vytvorí celkom nový - v serióznej cenovej relácii (bohužiaľ nie som na tom až tak ružovo,aj preto chcem lepšie fungujúci e-shop) Odkiaľ si? Vedel by si mi pomôcť? Referencie... ? Ďakujem
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
Ahoj lubica2403, vieme ti s tymto poradit. Ak mas zaujem, ozvi sa na mail info[zavinac]atomer.com
0 0
lubica2403 lubica2403

lubica2403 je offline (nepripojený) lubica2403

Atomer.sk Pozri príspevok
Ahoj lubica2403, vieme ti s tymto poradit. Ak mas zaujem, ozvi sa na mail info[zavinac]atomer.com
Ahoj.Ozvem sa.
Odkiaľ si?
0 0
BiznisWeb.sk BiznisWeb.sk

BiznisWeb.sk je offline (nepripojený) BiznisWeb.sk

Lubica2403 - vzhladom na fakt, ze momentalne finishujeme nas novy redakcny system FLOX 2.0, nie je problem vyhoviet Vasim individualnym poziadavkam na prerabku e-shopu - po grafickej stranke a rovnako aj v pripadnom doprogramovani funkcionalit na mieru.
Ak mate otazky, prosim kontaktujte nas.
0 0
Alexa003 Alexa003

Alexa003 je offline (nepripojený) Alexa003

Moja skusenost s Mediahelp - na zaciatku super, ochotni chalani, pekny eshop vytvorili, aj grafiku podla mojho gusta, bola som nadsena. Postupnesa vsak zacali objavovat nejake problemy a komunikacia nula bodov. Po niekolkych mailoch a telefonatoch, kde som ich doslova nahanala, navela navela po mesiacoch nejaka relevantna odpoved. Najcastejsie bola odpoved - ano urobime, posleme info, bude to vtedy a vtedy, ozveme sa a nic - takto slubovali x krat, az som sa obratila na inu kontaktnu osobu, potom sa niektore veci pohli. S niektorymi nedoriesenymi vecami cakam doteraz (2 roky), napriklad spatne odkazy, hoci som to mala zaplatene.
0 0
mediahelp.sk mediahelp.sk

mediahelp.sk je offline (nepripojený) mediahelp.sk

Vážená pani "Alexa",

mrzí nás, že to vidíte takto. Váš projekt beží bez problémov od svojho spustenia. Priznávame, že niektoré zmeny, vykonávané v čase uverejnenia tejto reakcie na našu spoločnosť, trvali dlhšie, ale nakoniec boli zrealizované. Práve sme pripravovali novú verziu nášho systému a taktiež manažment na zadávanie požiadaviek. Vďaka tomu momentálne vieme efektívne pracovať a vybaviť požiadavku klienta častokrát obratom. To, že sme nezrealizovali 10000 spätných odkazov, ktoré sme vtedy mali v ponuke som vám zdôvodnil. Stránky, kde boli umiestnené, ich v priebehu niekoľkých mesiacov postupne vymazávali, čo sme, žiaľ, nemohli ovplyvniť. Aj napriek tomu ste nikdy nedoplácali sa doplnkové služby. V rámci kompenzácie vám ešte ochotne vytvoríme 2 PR články, ktoré vás posunú vyššie vo vyhľadávačoch. Ohľadom PR článkov som Vás dnes kontaktoval aj na Váš mail. Dúfam, že túto situáciu vyriešime tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Biznisweb ani s verziou 2.0.
Áno, je lacný, ale zvyšok sú len sľuby. Budú vám vadiť rôzne maličkosti (sú tam naschvál) a na tých to celé preplatíte. Nakoniec sa to zvrhne do neochoty a ignorácie.

A ako vidím, tak mediahelp sa pochváli sám. "Váš projekt beží bez problémov od svojho spustenia. "
Ako keby to nemal hodnotiť zákazník ...!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mediahelp.sk
Vážená pani "Alexa",

mrzí nás, že to vidíte takto. Váš projekt beží bez problémov od svojho spustenia. Priznávame, že niektoré zmeny, vykonávané v čase uverejnenia tejto reakcie na našu spoločnosť, trvali dlhšie, ale nakoniec boli zrealizované. Práve sme pripravovali novú verziu nášho systému a taktiež manažment na zadávanie požiadaviek. Vďaka tomu momentálne vieme efektívne pracovať a vybaviť požiadavku klienta častokrát obratom. To, že sme nezrealizovali 10000 spätných odkazov, ktoré sme vtedy mali v ponuke som vám zdôvodnil. Stránky, kde boli umiestnené, ich v priebehu niekoľkých mesiacov postupne vymazávali, čo sme, žiaľ, nemohli ovplyvniť. Aj napriek tomu ste nikdy nedoplácali sa doplnkové služby. V rámci kompenzácie vám ešte ochotne vytvoríme 2 PR články, ktoré vás posunú vyššie vo vyhľadávačoch. Ohľadom PR článkov som Vás dnes kontaktoval aj na Váš mail. Dúfam, že túto situáciu vyriešime tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách.
odpovedáte na viac ako rok starý príspevok,to je teda reklama sama o sebe.......ktovie,či alexa ešte vôbec funguje
1 0
mediahelp.sk mediahelp.sk

mediahelp.sk je offline (nepripojený) mediahelp.sk

Funguje Priznám sa, že som doteraz nemal čas behať po fórach. Keď som si však prečítal všetky tieto príspevky, musel som reagovať. Ako vždy a s každým, chcem túto situáciu doriešiť. Uznávam, že nie vždy všetko bolo úplne super, ale prechádzali sme vývojom. Musím povedať, že mediahelp.sk funguje už 8 rokov, počas ktorých sme sa špecializovali na tvorbu e-shopov. Vytvorili sme 2 systémy s prepracovaným marketingom a funkcionalitou. Momentálne v ňom nájdete všetko, s čím sa môžete stretnúť pri obchodovaní cez internet. Už v základnej verzii dostanete náš najlepší systém a jednotlivé varianty sa líšia v poskytovaných službách. Systém je plne automatizovaný pre čo najrýchlejšie vybavenie objednávok od prijatia, až po vystavenie objednávky, faktúry a export pre kuriérske služby alebo Slovenskú poštu. Systém automaticky informuje zákazníkov o stave objednávky buď emailom, alebo SMS správou. Obsahuje tiež konfigurovateľný sklad, export pre všetky porovnávače cien, možnosť vytvoriť zvlásť tieňový strom pre Heureku a množstvo ďalších vychytávok. Každý zákazník má prístup do manažmentu, kde môže zadávať požiadavky na úpravy, vďaka čomu ich momentálne vybavujeme častokrát obratom. Verím, že počas 8 rokov sme prešli veľký kus cesty a že vďaka tomu dokážeme zákazníkovi poskytnúť prepracovaný e-shop za super cenu s kvalitnou technickou podporou.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
kopretinka
mediahelp.sk
Vážená pani "Alexa",

mrzí nás, že to vidíte takto. Váš projekt beží bez problémov od svojho spustenia. Priznávame, že niektoré zmeny, vykonávané v čase uverejnenia tejto reakcie na našu spoločnosť, trvali dlhšie, ale nakoniec boli zrealizované. Práve sme pripravovali novú verziu nášho systému a taktiež manažment na zadávanie požiadaviek. Vďaka tomu momentálne vieme efektívne pracovať a vybaviť požiadavku klienta častokrát obratom. To, že sme nezrealizovali 10000 spätných odkazov, ktoré sme vtedy mali v ponuke som vám zdôvodnil. Stránky, kde boli umiestnené, ich v priebehu niekoľkých mesiacov postupne vymazávali, čo sme, žiaľ, nemohli ovplyvniť. Aj napriek tomu ste nikdy nedoplácali sa doplnkové služby. V rámci kompenzácie vám ešte ochotne vytvoríme 2 PR články, ktoré vás posunú vyššie vo vyhľadávačoch. Ohľadom PR článkov som Vás dnes kontaktoval aj na Váš mail. Dúfam, že túto situáciu vyriešime tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách.
odpovedáte na viac ako rok starý príspevok,to je teda reklama sama o sebe.......ktovie,či alexa ešte vôbec funguje
jen ho nechte, ať se bojí
0 0
evakramarova evakramarova

evakramarova je offline (nepripojený) evakramarova

Z mojej skúsenosti s Biznisweb - v starom eshope som mala 1 závažný problém, preto som hľadala spoľahlivejšie riešenie - tým, že produkty môžete naimportovať aj cez Heureka XML feed, mi v podstate vyriešili prechod k nim veľmi rýchlo Flox 2 mi šetrí kopec času, kým si čakám v byrokratickej rade, plno vecí poriešim cez appku Na to, že je to "krabicový systém" na tvorbu web stránky, má plno funkcií ako weby na mieru, cena je prijateľná, ochotne vám pomôžu vybrať ten správny balík služieb, príp. doporučia doplnkovú službu. Ušetríte pomerne značnú sumu vďaka dlaždicovému designu, plno funkcií pribúda v pravidelných updatoch, takže myslím, že dobrá voľba Pracovníci supportu sa mi venovali pomerne dlho aj kým som testovala (týmto ich srdečne pozdravujem ) a vždy veľmi ochotne odpovedali na moje siahodlhé otázky a maily
0 0
Vincent Vega Vincent Vega

Vincent Vega je offline (nepripojený) Vincent Vega

Ja som mal tiež celkom závažný problém u starého realizátora eshopu, preto som si pri prechode na nový systém dal sakra záležať na tom, aby som si vybral už správne, teda firmu do ktorej sa dovolám, alebo ideálne do ktorej nebudem musieť volať, čo všetko mi nefunguje a čo všetko treba opraviť. Nasledovalo googlenie, zriaďovanie demo e-shopov a skúšanie. Dal som si nato mesiac a dobre som spravil, lebo veľa firiem sa tu prezentuje aké sú super, ale žiaľ realita je úplne inde. Ale že úplne... Až tak, že keď som si prečítal toto fórom, musím reagovať aj ja svojou skúsenosťou.

U mňa teda vyhralo riešenie "royalshop" od mediahelpu. Som človek, ktorý sa už do toho trošku vyzná /toto je môj tretí e-shop/. Realizácia v ktorej mi prispôsobili dizajn mojím požiadavkám ma stála 180 € /dizajn super, mám to samozrejme aj responzívne/ + platím mesačne po 60 €. Na začiatku to bolo síce iba 20 €, ale musím povedať, že majú skutočne prepracovaný SEO modul a návštevnosť z vyhľadávačov mi momentálne robí celkom slušný pomer nových zákazníkov a už som pri návštevnosti 17 547 návštevníkov za tento mesiac. Tých 60 € mi pri tej návštevnosti nevadí, krásne to na seba zarobí.

Vybavovanie objednávok je krása. Označím, ktoré chcem vybaviť, dám vystaviť faktúry, vytlačiť /vylezú z tlačiarne/, exportovať pre DHL /tento export nemali a dorobili mi ho za 1 deň/ a hromadne dám informovať zákazníkov. Už len zabalím a kuriér si to vyzdvihne. Presne takto som si to predstavoval a presne takto to teraz je. Čo ma fakt milo prekvapilo je dobropis, ktorý dokonca pripíše na sklad späť dobropisovaný tovar. Musím povedať, že to tam majú chlapci fakt prepracované a mne to riadne zjednodušuje proces vybavovania objednávok. Ak napríklad chcem napísať zákazníkovi, viem to urobiť priamo z detailu jeho objednávky... /samozrejme tam vidím aj históriu čo som mu napísal/ proste majú tam veľa maličkosti, ktoré šetria časť a robia ten systém strašne pohodlným pre prácu.

Samozrejme tie objednávky niesu len tak. Veľa pracujem s marketingom, ale tu to tiež musím pochváliť. V rámci toho poplatku 20 €, ktorý som platil na začiatku som mal export pre všetky porovnávače cien /majú ich tam tak veľa, až do všetkých som sa ani nepridal/. Na heureke som mal problém zo zaradením všetkých mojich produktov /mám iné kategórie, vedeli mi zaradiť asi polku produktov/, ale ani to po telefonáte do mediahelpu nebol problém. V tom systéme sa dá jednoducho pre porovnávače cien vytvoriť skrytý strom kategórií /teda strom heureky/, čím ma úplne zabili a ja mám už zaradených 95% produktov. Ďalšiu vec čo musím vyzdvihnúť a nevidel som na iných systémoch je zľava na určité dni. Napríklad si tam viem naklikať, že celý víkend zľava - 10%. Túto ich funkciu využívam dosť často, dokážem si takto pekne cez víkend nahnať objednávky, ktoré vybavujem v priebehu týždňa. Samozrejme sa ta akcia prelomom nedele vypne... ako za 20 € na štart, takýto systém a ešte fungujúci bez problémov .... na proste paráda a konečne som spokojný. Až tak spokojný, že mi nerobí problém napísať aj dobru referenciu, lebo títo si ju zaslúžia!
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať