Zavrieť

Porady

skusenosti s epilatorom??

poslednu dobu poškulujem po epilatoroch..kedze ma uz nebavi si pravidelne niekolko krat do tyzdna si holit nohy strojcekom.. aa voskove pasiky su na jednej strane celkom dobre.. kedze mam pokoj doslova 4 tyzdne.. ale na druhej strane j to pracne ..aj par hodin mi trva kym sa zdepilujem... a aj to boli.. samozrejme da sa to zniest..a na niektorych castiach noh to uz neboli vobec.. )a je to aj fin. narocne.. stale taktoo si to voskom davat dole..
ma niekto skusenosti s nejakym epilatorom..ktory by ste mi z vlastnej skusenosti odporucili alebo naopak varovali ma pred nim?
ja som doposial pouzivala voskove pasiky od veet.. ale pred par dnami ine. su lacnejsie.. amyslim ze efetk este lepsi ako s veetom..
ale aj tak by som radsej skusila epilator ) nejaky ktory az tak neboli .))pls o radu a podelenie sa so skusenostami
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak mas moznost, tak si vopred vyskusaj u nejakej kamosky,aby to neboli vyhodene peniaze.
    Ja som to skusila raz,ale bolelo ma to jak svina! ziletky to istia

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Ja som dcére cez net kúpila profesionálny vosk, taký čo sa nahreje. Nič nebolo také dobré ako tento vosk. Vyskúšala už všetko ale naj. je spokojná s týmto voskom. Mňa naň nahovorila kolegyňa.Skús pozrieť na nete. Vosk, 100 kusov pásikov + náhradné vosky vyšli cca 16 Eur.

    http://nechtovyshop.sk/depilacna-sada-p-4124.html

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ...chválim keramický systém s chladením http://www.mall.sk/holenie-epilacia/...-premium-2-v-1

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    arizona Pozri príspevok
    Ak mas moznost, tak si vopred vyskusaj u nejakej kamosky,aby to neboli vyhodene peniaze.
    Ja som to skusila raz,ale bolelo ma to jak svina! ziletky to istia
    tak to je pravda, ja keď mám zimnú údržbu-žiletkovú a prejdem na letnú-epilačnú, tak tým, že sú chlpy hrubšie tak to bolí ako hovädo, ale keď už epilujem opätovne tak chply mi rastú tenšie a už je to v pohode

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja má roky aj epilátor aj depilátor nie sú to žiadne novinky,ale myslím že dnes nie je problém si vybrať oba sú od Philipsu
    http://epilatory.heureka.sk/top-recenze/

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    ja len ze vas obdivujem ! D raz mi to zena poziciala som dal jeden pasik na nohu a dakujem pekne

    daniela-D je offline (nepripojený) daniela-D

    daniela-D
    TAK BABY )
    KUPILA SOM SI .. TEDA manzel mi kupil epilator.. od Philips a poviem vam.. skveleeeeeeeeee.. uzasnaa vecicka...
    ak niekto voskuje nohy.. tak ako ja som voskovala.. takk mozem s cistym svedomim odporucit epilator... fakt.. super vecicka ! prijemne prekvapil.. voskvanie sakramensky boli.. prvy krat urcite.. casom si clovek zvykne musi xixix.. ale tak je to mensia bolest. vlastne skoro ziadna bolest.. iba niektore chlpky ako ustipnutie jemne... inac v poho.. a epilujem celeeee nohy.... aj ruky..
    takze odporucam !!!

    any001 je offline (nepripojený) any001

    any001
    Danielka a aky od Philipsu mas? Ja tiez pokukavam po philipsoch, a neviem ci je lepsi s kovovymi hlavicami alebo s keramickymi

    daniela-D je offline (nepripojený) daniela-D

    daniela-D
    MAM
    phlips satinelle soft (taky fialkovy) ma normalnu kovovu hlavicu teda myslim take som tusim ani nevidela tie keramicke )
    je velmi dobry odporucam a dokonca ak mozem poradit skus este viac pinziet ako ma tento..21.
    na epilator nedam dopustit.akurat,ze si pred "akciou" musim dať frťana.na triezvo to proste nezvladam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.