Zavrieť

Porady

Farbenie vlasov

Vlasy som si farbila hennou a rozhodla som sa pre zmenu. Chcela by som si zosvetliť vlasy klasickou trvácnou farbou. Má niekto skúsenosti s farbením na vlasy farebné hennou? Nemôžu sa mi tak vlasy viac poškodiť?

Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Keďže každý vlas reaguje inak, radšej by som prvé farbenie zverila do rúk skúsenej kaderníčke ...... aby ti nevypadali.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    poklado Pozri príspevok
    Vlasy som si farbila hennou a rozhodla som sa pre zmenu. Chcela by som si zosvetliť vlasy klasickou trvácnou farbou. Má niekto skúsenosti s farbením na vlasy farebné hennou? Nemôžu sa mi tak vlasy viac poškodiť?

    Ďakujem za odpovede
    Ak si si vlasy farbila hennou,musíš si ich nechať úplne vyrásť,nesmieš si dať normálnu chemickú farbu....niekde som to čítala,ale už si nepamätám,prečo to nedoporučovali.preto som prestala používať hennu....a určite prvé odfarbovanie nerob doma sama...lebo budeš mať oranžové vlasy ako ja
    Ja si vlasy si farbím asi od 18-tich rokov lebo ma nebavilo,že som ich mala furt rovnaké
    teraz farbiť už musím,lebo som šedivá a nezdá sa mi to veľmi estetické,keď mi tie šediny vyrastú
    Par mesiacov potom, ako som si nafarbila vlasy hennou, som si isla dat spravit ku kadernicke cerveny melir. Robila ho tak, ze mi spravila blondavy melir a ten prefarbila na cerveno. Ked spravila prvy krok - blondavy melir, vlasy chytili divny odtien, ale nastastie sa to tou cervenou prekrylo (pekne bolo vidiet, kolko mi vyrastli vlasy, vyrastene vlasy tento problem nemali). Takze s farbanim po henne naozaj opatrne, aby si neskoncila zo zelenymi vlasmi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.