Zavrieť

Porady

Egypt...boli ste tam niekto?potrebujem poradit...

Dobry den, potrebovala by som poradit cez aku cestovku ist do Egypta (Hurgady),aby to bolo aj najlacne a aj dobre...(ak sa to vobec da), tiez sa chcem opytat kolko asi stoji poznavaci vylet na pyramidy...a ak idem cez slovensku cestovku,tak na tie pyramidy sa ide so slovenskym delegatom? alebo ako to funguje...Dakujem..
Usporiadat
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ja som bola v roku 2008 v Hurghade hotel Sunrise Select Garden Beach cez cestovku Solvex. Výlety stáli cez túto cestovku na slovenské koruny - pyramídy alebo Luxor 1200.- Sk, výlet loďou s preskleným dnom 600.- Sk
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ja som bola velmi spokojná ale pozerala som že tento hotel už cestovka v ponuke nemá ale má dva susedné hotely, Dana beach a Mamluok resort, sú to 5* hotely, služby na jedničku, celý areál hotela bol strážený políciou aj my hostia sme sa museli preukazovať pri vstupe do rezortu, aj od mora boli policajti, ja som bola na výlete v Luxore išlo sa v kolone a boli sme jak vládna delegácia, cez mestá aj dediny kopa policajtov a vojakov,
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

My sme išli s Kartagom, mali sme last minute za výbornú cenu, hotel 5*, all inclusiv. Výlety boli rôzne, dosť drahé, delegát cestovky bol egypťan, hovoril celkom obstojne po slovensky. Neviem ako tam teraz je, či je to už bezpečné
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja som bola v Hurgade 2x a ešte sa tam chcem ísť pozrieť. Bývala som v hoteli ROMA a deuhý krát v HILTONE.
Na letisku si nás prevzala naša delegátka, ktorá nás ubytovala a na druhé ráno nám prišla ponúknuť tématické zájazdy. Cena sa pohybovala od 30 do 80 dolárov. V prípade, že som si vzala viacej, bola ešte zľava. Dáva sa aj takzvaný "bakšiš", ktorý si hneď vyinkasovala, bolo to asi 10 dolárov.
Fantastické bazény pri hoteloch s obsluhou a tak isto hotelové pláže so službami.
Neváhaj a choď, určite budeš spokojná.
Nedoporučujem ísť cez miestneho podnikateľa, náš delegát má s tým skúsenosti a poradí. Je bežné, že do Káhiry nás sprevádzal vojenský konvoj. Ide sa totiž v noci, lebo je to viac ako 600 km.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

http://www.google.sk/url?sa=t&source...-V-9qXFZmmlh2Q
My sme boli v tomto komplexe, bolo výborne, nikto nedostal faraóna, kúpanie a potápanie úplne úžasné. Dokonca aj ja som chodila so šnorchlom Strava rozmanitá a veľa, každý si vyberie, ubytovanie čisté, internet v hlavnej zóne zdarma. Nás to stálo na 1 týždeň, pre 2 dospelé osoby ,na komplet (aj s poplatkami, vízami a poistením 1 035€).
Maximálna spokojnosť
1 0
via2 via2

via2 je offline (nepripojený) via2

žena
do Egypta sa dá vycestovať i bez CK, zakúpiť si len letenku /www.airstop.sk, www.invia.sk/ a objednať si súkromný byt, apartmán, vilu na pobreží.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
emaus Pozri príspevok
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť. Ideme tento rok do Egypta na loď. Budeme sa šnorchlovať a potápať. Keďže nie som odborník cez šnorchlovacie sety potrebovala by som poradiť. Na tejto stránke http://www.plutvy.sk/plutvy/eshop/5-...-Palau-Saf-Bag som si našla set, ktorý sa mi páči. Ale má remienky. Má niekto skúsenosti s takýmito plutvami? Nevyzúvajú sa?
ďakujem za radu
Okuliare na potápanie sa cez internet kúpiť nedajúnakoľko každý máme inú hlavu /face / je potrebné okuliare odskúšať na svojej facke skúška jednoduchá , priložíš na tvár , vdýchneš vzduch , zadržíš a okuliare musia na tvári /bez remienka/držať. Tak že navštív osobne predajňu z potap.výstrojov.
1 0
sisi37111 sisi37111

sisi37111 je offline (nepripojený) sisi37111

Dakujem za odpoved snad uz to bude v pohode a okolie hotelov snad bude strazene..skusim pozriet ich ceny...a co znamena dost drahe?(myslim tie zajazdy)boli ste na nich?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Jedine cez Rakúsku CK, určite lacnejšie ako Karthágo.
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

podľa cestovky by som sa neorientoval... skús si vybrať zájazd ktorý ti vyhovuje a na internete si porzi recenzie toho hotela... nakoľko jedna cestovka má ubytovaných zákazníkov aj v 10 hoteloch v hurghade...
výlety tam sú drahé cez slovenskú cestovku - vtedy je aj slovenský resp. slovensky hovoriaci delegát, ak sa ide cez miestneho "podnikateľa" dá sa cena dohodnúť aj o 50 % nižšie...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Isť do Egypta a nevidieť pyramídy je ako ísť pri more a nekúpať sa v mori.Zaujímavá otázka aj pre mňa nie som ešte rozhodnutý kam pôjdem.
0 0
sisi37111 sisi37111

sisi37111 je offline (nepripojený) sisi37111

pozerala som hotel Grand Plaza Resort v Hurgade je to 4 hv. hotel,tie recencie su v celku fajn...ale stale si neviem cenovo predstavit tie ceny..ak ste tam boli,tak by ste mi mohli napisat orientacne ceny poznavacieho zajazdu..napr.ked by sme tam chceli ist cez miesteho ,,podnikatela,,
0 0
sisi37111 sisi37111

sisi37111 je offline (nepripojený) sisi37111

Tak to je cenovo v pohode...a boli ste spokojna?
0 0
sisi37111 sisi37111

sisi37111 je offline (nepripojený) sisi37111

Velmi ste mi pomohli,urcite pozriem aj cestovku a aj hotel dakujem krasne
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dajte aj odporúčania na cestovky.Spokojný- nespokojný.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Solvex - spokojná
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

aj my sme boli v Hiltone, ale asi pred 4r. Bolo super, aj keď sme posledný deň stihli faraóna, ešte že to neprišlo v deň odletu... :-))
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

V Hurghade žije jedna Slovenka vydata za Egyptana pani Jana Volna ktora pracuje ako delegatka pre CK HappyTravel ale má aj vlastnu cestovnú agenturu v Hurghade a vybavi Ti vsetko, rezervuje hotel, vylety..da dobre rady aj zariadi dobre zlavy..osobna skusenost..https://www.facebook.com/TRAVEL.NET.HURGHADA
0 0
emaus emaus

emaus je offline (nepripojený) emaus

Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť. Ideme tento rok do Egypta na loď. Budeme sa šnorchlovať a potápať. Keďže nie som odborník cez šnorchlovacie sety potrebovala by som poradiť. Na tejto stránke http://www.plutvy.sk/plutvy/eshop/5-...-Palau-Saf-Bag som si našla set, ktorý sa mi páči. Ale má remienky. Má niekto skúsenosti s takýmito plutvami? Nevyzúvajú sa?
ďakujem za radu
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Maruška54 Pozri príspevok
Solvex - spokojná
ČO????? Solvex , však stači pozrieť recenzie , na tú cestovku samé sťažnosti .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať