Zavrieť

Porady

Mám možnosť ako nezaplatiť spoplatnený portál?

Dobrý deň,
zaregistrovala som sa na jeden nemenovaný portál avšak som si neprečítala všeobecné obchodné podmienky, viem že som to mala urobiť ale teraz už je neskoro. Teraz mi prišla faktúra za spoplatnenie služby. Služby tohto portálu však nebude využívať, a suma ktorú mám zaplatiť je na 12 mesiacov. V obchodných podmienkach majú uvedené že nemám právo odstúpiť od zmluvy podľa § 10 ods. 4 písm. a), § 12 ods. 5 písm. a) zákna č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom a zásielkovom predaji v znení neskorších právnych predpisov. Chcela by som vedieť či mám nejakú možnosť akú túto cena za spoplatnenie služieb nezaplatiť. Za odpoveď ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    dominika7572 Pozri príspevok
    spoločnosť, ktorá spravuje portál na ktorý som sa prihlásila sa nazýva Online investment group ltd.
    uz sa to tu riesilo
    http://www.porada.sk/t151152-online-...group-ltd.html
    spoločnosť, ktorá spravuje portál na ktorý som sa prihlásila sa nazýva Online investment group ltd.

    Mám možnosť ako nezaplatiť spoplatnený portál?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.