Zavrieť

Porady

Scitanie ludu

uctovnicka na dochodku
Co ma clovek vpisat do kolonky NABOZENSKE VYZNANIE, ak nie je ateista, ale nehlasi sa k ziadnmu nabozenstvu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marleau Pozri príspevok
Mám ich na háku,ide aj o iné otázky a iných ľudí,nielen o mňa.
U nás sa zatiaľ nemusíš obávať cirkevnej dane, nemáme odluku cirkvi od štátu.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Darina1234 Pozri príspevok
To si mysliš ty, ja nie, neverim, že pridelene kody bud porebovať len naše urady, dostanu sa aj inde
A píšu,že potom sa kódy zlikvidujú.Áno,ale určite až potom,keď vznikne záložná databáza,kde sa bude dať stále prečítať meno,adresa a kód.Kód bude asi náš ďalší osobný údaj.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

marleau Pozri príspevok
Noooo,veď bežný nie,len vyvolení...
Veď už konečne prezraď čoho sa bojíš? Ja naozaj nechápem tvoje obavy. To s tebou takto ztrasie jeden papier. To sa mám po odovzdani papierov plaziť kanálmi alebo čo?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Darina1234 Pozri príspevok
To si mysliš ty, ja nie, neverim, že pridelene kody bud porebovať len naše urady, dostanu sa aj inde
Inak by sčítanie nerobili,v celej EÚ.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

marleau Pozri príspevok
A píšu,že potom sa kódy zlikvidujú.Áno,ale určite až potom,keď vznikne záložná databáza,kde sa bude dať stále prečítať meno,adresa a kód.Kód bude asi náš ďalší osobný údaj.
Keby sa tak stalo, tak ti to ubliži? Tvoje inicialy majú všade. To, že tam pridáš kuchyňu alebo PC na tom nič nemení.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ľubomír Pozri príspevok
Veď už konečne prezraď čoho sa bojíš? Ja naozaj nechápem tvoje obavy. To s tebou takto ztrasie jeden papier. To sa mám po odovzdani papierov plaziť kanálmi alebo čo?
Nejde o to,čoho sa bojím.My už nemáme slobodu.Ak ty necháš so sebou zametať a narábať ako sa iným zachce,ale ja rozhodne nie.
Už len to,že mi niekto povie,že niečo je anonymne a napokon nie je.Ideme si klamať do očí?Kam to chceme dotiahnuť?
1 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

marleau Pozri príspevok
Inak by sčítanie nerobili,v celej EÚ.
Sčítania sa robia pravidelne každých desať rokov bez ohľadu na to či sme v EU alebo nie.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Načo boli dobré?
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

marleau Pozri príspevok
Nejde o to,čoho sa bojím.My už nemáme slobodu.Ak ty necháš so sebou zametať a narábať ako sa iným zachce,ale ja rozhodne nie.
Už len to,že mi niekto povie,že niečo je anonymne a napokon nie je.Ideme si klamať do očí?Kam to chceme dotiahnuť?
Vypísanie papiera neznamená, že nechám so sebou zametať. Rád by som ťa videl ako bojuješ na pracovisku za vyšší plat, alebo lepšie prac. podmienky.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Peniaze na tzv. sčitanie ludu neboli minute nadarmo, kody mame pridelene, či ich na harky prilepime alebo nie
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

marleau Pozri príspevok
Načo boli dobré?
Koľko máš rokov, že kladieš také nezmyselné otázky? Vidím, že nemá cenu s tebou debatovať. Boj sa naďalej a splietaj svoje konšpiračné teorie. Dúfam, že raz napíšeš knihu o sčítani obyvateľstva. Maj sa.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Ľubomír Pozri príspevok
Sčítania sa robia pravidelne každých desať rokov bez ohľadu na to či sme v EU alebo nie.
To je pravda a v r. 1991 sa na hárky písali aj meno a priezvisko a rodné číslo a hárky sa aj podpisovali... a vtedy nikto nereptal.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nella_2 Pozri príspevok
To je pravda a v r. 1991 sa na hárky písali aj meno a priezvisko a rodné číslo a hárky sa aj podpisovali... a vtedy nikto nereptal.
TAkto to majú aj terazky bratia v Česku.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

a oni majú aj sankcie za nevyplnenie
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Darina1234 Pozri príspevok
Peniaze na tzv. sčitanie ludu neboli minute nadarmo, kody mame pridelene, či ich na harky prilepime alebo nie
a čo?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Nella_2 Pozri príspevok
To je pravda a v r. 1991 sa na hárky písali aj meno a priezvisko a rodné číslo a hárky sa aj podpisovali... a vtedy nikto nereptal.
ale nám ani nikto netvrdil, že sú anonymné......
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ľubomír Pozri príspevok
Vypísanie papiera neznamená, že nechám so sebou zametať. Rád by som ťa videl ako bojuješ na pracovisku za vyšší plat, alebo lepšie prac. podmienky.
Chceš mi povedať,že chcú zistiť úroveň života na SK len preto,aby ju zlepšili?hahaha
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Nella_2 Pozri príspevok
To je pravda a v r. 1991 sa na hárky písali aj meno a priezvisko a rodné číslo a hárky sa aj podpisovali... a vtedy nikto nereptal.
Prečo to nemožu urobiť anonymne?To by som odpovedal aj na 1000 otázok,s radosťou a pravdivo?Lebo zámer je iný...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

evina Pozri príspevok
ale nám ani nikto netvrdil, že sú anonymné......
To je pravda a možno preto teraz vznikol okolo toho taký rozruch...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

marleau Pozri príspevok
Prečo to nemožu urobiť anonymne?To by som odpovedal aj na 1000 otázok,s radosťou a pravdivo?Lebo zámer je iný...
no aký?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať