Zavrieť

Porady

Scitanie ludu

uctovnicka na dochodku
Co ma clovek vpisat do kolonky NABOZENSKE VYZNANIE, ak nie je ateista, ale nehlasi sa k ziadnmu nabozenstvu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Zita5 Pozri príspevok
Táto téma ešte stále žije sčítaním obyvateľstva ?
Na to bola založená.Čo sa tu majú ospevovať domáce zvieratá?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

evina Pozri príspevok
Ja zas trocha nerozumiem, že ak má niekto obavy zo zneužitie údajov prečo je psychopat alebo chorý na hlavu?

Ináč otázka o "čele domácnosti" je tiež dobrá, keď sme si pred ústavou všetci rovní.

Ja som hárky už konečne našla v schránke , vyplním, aj okódujem, ale súhlasím so všetkými, ktorí hovoria o bezduchosti otázok, sčítania oblastí, o ktorých štát už informácie má a chápem aj tých, ktorí majú obavy zo zneužitia najmä v oblasti vierovyznania a národnosti na akejkoľvek možnej úrovni. A myslím si, že napríklad poskytovanie údajov prostredníctvom RL zamestnávateľa do SP alebo na DÚ je iná káva ako napr. poskytovanie týchto údajov prostredníctvom x-tisíc sčítacích komisárov a pod.
Mňa na celej veci naštval princíp ako som už asi 3krát napísala. Sčítanie nie je anonymné ak lepíme čiarové kódy, prípadne sčítací komisár za rohom označuje náš hárok ,. mali nám to dať podpísať a nepovedala by som nič, ale nemám rada ak sa jedno hovorí a druhé koná.....
Vždy som si myslel,že porada je o názoroch a radách.No už viackrát som sa presvedčil,že keď niekomu nepasuje nejaký názor,musí byť za to aj patrične pomenovaný..,
Odpoveď na príspevok 935:áno,aj to nám vadí,ale viac mi vadí,že napriek tomu,že už to majú,platíme za to (každý občan cca 5,50 eura),viac mi vadí,že to spracuje súkromná firma a najviac mi vadí,že vám je to mnohým ľahostajné,hlavne,že v iných témach vyplakávate,ako to tu na Slovensku zle funguje.
Naposledy upravil marleau : 31.05.11 at 19:49
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
marleau Pozri príspevok
Na to bola založená.Čo sa tu majú ospevovať domáce zvieratá?
Ale však ja som to chcela obrátiť na srandu, pevne verím, že si to tak aj zobral
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

zobral
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marleau Pozri príspevok
Vždy som si myslel,že porada je o názoroch a radách.No už viackrát som sa presvedčil,že keď niekomu nepasuje nejaký názor,musí byť za to aj patrične pomenovaný..,
Odpoveď na príspevok 935:áno,aj to nám vadí,ale viac mi vadí,že napriek tomu,že už to majú,platíme za to (každý občan cca 5,50 eura),viac mi vadí,že to spracuje súkromná firma a najviac mi vadí,že vám je to mnohým ľahostajné,hlavne,že v iných témach vyplakávate,ako to tu na Slovensku zle funguje.
Marleau, súhlasím - porada je o názoroch, radách a rešpektovaní iných. Len ty to akosi nedokážeš. Ku každému príspevku, ktorý vybočuje z tvojho radu, musíš pridať komentár. Ver, že to už niektorých (vrátane mňa) unavuje ...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

veronikasad Pozri príspevok
Marleau, súhlasím - porada je o názoroch, radách a rešpektovaní iných. Len ty to akosi nedokážeš. Ku každému príspevku, ktorý vybočuje z tvojho radu, musíš pridať komentár. Ver, že to už niektorých (vrátane mňa) unavuje ...
Pridaním komentára vyjadrím názor.Ak mám pocit,že viem o tom niečo napísať,tak to urobím.Alebo si mám zrušiť konto na porade??
Rozdiel je ten,že nikomu nenadávam.Prednedávnom mi niekto napísal:čo sa ozývaš,kto sa pýtal na tvoj názor?Tak sa pýtam??
SMIEM PRISPIEVAŤ ALEBO NIE?????????????????????????????
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

čo by si nesmel? nikoho neurážaš... neporušuješ etiketu Porady, tak môžeš.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

veronikasad Pozri príspevok
Marleau, súhlasím - porada je o názoroch, radách a rešpektovaní iných. Len ty to akosi nedokážeš. Ku každému príspevku, ktorý vybočuje z tvojho radu, musíš pridať komentár. Ver, že to už niektorých (vrátane mňa) unavuje ...
Veronika, tu prepáč, nemôžem s Tebou súhlasiť. Svoje komentáre pridávame všetci. Čo som ja čítala túto tému komentáre s istými pomenovaniami skôr prischli Maleau ... a na komentáre nemusíme reagovať. . .
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evina, ty vyjadruješ svoj názor, ale nevnucuješ ho iným. Z jeho príspevkov to tak necítim ... A hlavne nekomentuješ rozhodnutie (sčítať sa) iných. A v tom vidím rozdiel ...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Končím na porade.Poradí mi niekto ako alebo mám založiť novú tému?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Prečo by si mal končiť. Skončí sčítanie, pridáme zopár hlasov za vyriešené a bude po srande. (téma sa uzatvorí).

Ak by si chce aby po tebe nezostalo ani pamiatky, musel by si pracne mazať všetky svoje príspevky ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

u nás sčítací komisár nebol, natlačil nám to do schránky ja som to potom natlačila do skartovačky
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

lujza.j Pozri príspevok
u nás sčítací komisár nebol, natlačil nám to do schránky ja som to potom natlačila do skartovačky

0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

lujza.j Pozri príspevok
u nás sčítací komisár nebol, natlačil nám to do schránky ja som to potom natlačila do skartovačky
U nás to tiež natlačil do schránky, ale asi má šťastie, nevlastním skartovačku ...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Neviem, neviem. Ja som skôr mala pocit, že on sa obracal na všetkých v množnom čísle so svojím osobitým názorom a konrétnych komentárov k jeho nevôli voliť bolo skôr na jeho adresu, preto som mala potrebu to napísať. Ale prosím je to vec názoru.....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Sčítala som sa už dávno. Elektronicky. Bolo to pohodlné a celkom jednoduché. Nemala som problém so žiadnou otázkou. Len pri výmere bytu som si ju overila v papieroch, aby som náš dobrý štát neklamala. Keď som skončila, vytlačila som si potvrdenia o tom, že som sa sčítala. Tieto som odovzdala pani komisárke dnes, keď v dome zbierala hárky, a to aj napriek tomu, že bola informovaná o tom, že som sa už sčítala. Milo ma tým prekvapila. Tak pre mňa celá akcia skončila. A mala som dobrý pocit z toho, že som pre môj štát urobila aspoň niečo(okrem platenia daní), čo odo mňa potreboval.

P.S. Prepáčila som štátu aj to, že mi spočiatku tvrdil, že sčítanie je anonymné.
5 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Slayer666 Pozri príspevok
Ved 666 je cislo cloveka, nie? Nie, nespochybnujem a myslim, ze ludstvo sa samo do podobnych teplych krajov raz privedie, nebude na to potrebovat ani Jezisa ani Satana.
"Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy, lebo je to číslo človeka. Jeho číslo je šesťsto šesťdesiat šesť."
Číslo človeka je pretože: "Vezmi číslo 666, ktoré v dobrých aj zlých pomeroch označuje buď dokonalého človeka alebo človeka diabolského! Rozdeľ lásku v človeku práve na 666 dielov a z toho daj Bohu 600, blížnemu 60 a sebe ponechaj 6! Ak však dávaš Bohu 6, blížnemu 60 a sebe 600 dielov, isto slúžiš diabolskému princípu!"(Biblia)
Máš pravdu: "
ludstvo sa samo do podobnych teplych krajov raz privedie" -
bez použitia rozumu
, vedome aj nevedome svojim konaním nahrávajúc diablovmu princípu určite. Mozog máme všetci, rozum len niektorí.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Etiketa porady
20. Nevykrikujem - za vykrikovanie sa často považuje písanie veľkým písmom či iné zvýrazňovanie textu. Zvýrazňovanie a formátovanie textu sa používa len ak ide o zdôraznenie odborných informácií, nie vo voľnej diskusii, alebo pri zviditeľňovaní svojich názorov.

Nie je to ani také dôležité, ani také múdre, aby si to vyfarbovala.
5 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Mária27 Pozri príspevok

Nie je to ani také dôležité, ani také múdre, aby si to vyfarbovala.
Tvoj názor. Ja to naopak považujem za dôležité a bibliu, z ktorej som citovala za múdru. Presvedčila si ma, že úprava textu má význam.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Pre Máriu27: Doporučujem, prezri si diskusiu a zistíš, že nás "krikľúňov" je tu viac. Svoj príspevok o etikete by si mala tiež zvýrazniť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať