Zavrieť

Porady

Rozmýšlate kde a ako začať s podnikaním? Skúste Internetové podnikanie

efektivnepodnikanie.jpg  
Uvedomujete si,že internet v súčasnej dobe poskytuje množstvo možností ako si zarobiť? Že internet nová studňa na peniaze, nový trh a na slovensku je ešte v plienkach? Preto je pre nás, podnikavcov, vhodné miesto kde začať so zarábaním zaujímavých peňazí.

Rád sa s Vami podelím o nové skúsenosti a nápady v oblasti internetového podnikania, kedže tejto oblasti sa aktívne venujem.

Chcete zacať podnikať na internete a neviete ako? Obráťte sa na mňa, poznám zopár príležitostí ako si zarobiť
Naposledy upravil JaroSatori : 20.05.11 at 10:46
Usporiadat
Téma je uzavretá.
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

No čujme
0 0
Geri1 Geri1

Geri1 je offline (nepripojený) Geri1

... a co za to ?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Geri1 Pozri príspevok
... a co za to ?
veď určite nič, všetky rady a pomoc na porade je dobrovoľná a bez nároku na odmenu, že JaroSatori
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

Timka1 Pozri príspevok
veď určite nič, všetky rady a pomoc na porade je dobrovoľná a bez nároku na odmenu, že JaroSatori
Samozrejme. Vsetky znalosti, co mam poskytnem samozrejme zadarmo, vidim to tiez ako vyzvu, kedze vzdelavat sa a napredovat je treba neustale, najma v tak dynamickom prostredi ako internet. Mate nejaku internetovu stranku, alebo podnikanie?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

zdá sa mi to, alebo už ide vážne táto porada niekde do čiernej diery?
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
JaroSatori Pozri príspevok
Samozrejme. Vsetky znalosti, co mam poskytnem samozrejme zadarmo, vidim to tiez ako vyzvu, kedze vzdelavat sa a napredovat je treba neustale, najma v tak dynamickom prostredi ako internet. Mate nejaku internetovu stranku, alebo podnikanie?
máme,
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

dragan.michal Pozri príspevok
zdá sa mi to, alebo už ide vážne táto porada niekde do čiernej diery?
Prečo máte takýto postoj?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

JaroSatori Pozri príspevok
Prečo máte takýto postoj?
Asi si sa málo hrabal v Porade odkedy si jej členom, že ?
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

Halli Pozri príspevok
Asi si sa málo hrabal v Porade odkedy si jej členom, že ?
To je pravda :/

Snažím sa však priniesť niečo nové. Internet má obrovské možnosti a najmä na Slovensku. Podľa mňa je to najatraktívnejšie prostredie pre podnikanie, aké je k dispozícií. Svetový trh vyslovene čaká na ďaľsí nápad typu facebook alebo google.

Bolo by perfektné, keby aj na Slovensku vznikla podobná firma. Veď taký facebook má odhadovaný ročný príjem na 1,5 mld. € a hodnotu 54 mld. € Slovenská republika ma rozpočet 16 mld. €
Nepríde Vám to paradoxné?
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

no ale ved prezrad viac a ludia dostanu iny nazor, prezrad, nebud tajnoskar...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

škoda, že tu absentuje jar88 ten by mu vysvetlil čo je efektívne podnikanie
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
srska Pozri príspevok
škoda, že tu absentuje jar88 ten by mu vysvetlil čo je efektívne podnikanie
toto bude tiez nejaky "basnik"
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

JaroSatori Pozri príspevok
To je pravda :/

Snažím sa však priniesť niečo nové. Internet má obrovské možnosti a najmä na Slovensku. Podľa mňa je to najatraktívnejšie prostredie pre podnikanie, aké je k dispozícií. Svetový trh vyslovene čaká na ďaľsí nápad typu facebook alebo google.

Bolo by perfektné, keby aj na Slovensku vznikla podobná firma. Veď taký facebook má odhadovaný ročný príjem na 1,5 mld. € a hodnotu 54 mld. € Slovenská republika ma rozpočet 16 mld. €
Nepríde Vám to paradoxné?
ja nečakám vôbec na žiadny fasabuk, stačí mi zajtrajšie sčítanie ľudu.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

padro Pozri príspevok
toto bude tiez nejaky "basnik"
to je - strýco marcin (všade bol/všetko videl)
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

padro Pozri príspevok
toto bude tiez nejaky "basnik"
Dakujem za uznanie. Ludia s Vami je kopec srandy. Date cloveku zabrat
0 0
JaroSatori JaroSatori

JaroSatori je offline (nepripojený) JaroSatori

blavaciko Pozri príspevok
no ale ved prezrad viac a ludia dostanu iny nazor, prezrad, nebud tajnoskar...
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny . Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tak, ráno múdrejšie večera
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

JaroSatori Pozri príspevok
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny . Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.


ale no tak, že hierarchia, len poď medzi nás, neboj, my síce štekáme, ale nehryzieme

tak von s tým tajomstvom, sme nedočkaví, že? sklaná poraďacká hierarchia
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
..tak už povedz o čo ide...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

JaroSatori Pozri príspevok
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny . Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.
...a predsa si brúzdal po Porade... no vidíš koľko si sa toho už dozvedel...len my furt nevieme, čo chceš
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať