Zavrieť

Porady

Klikanie reklamy na GOOGLE ... Klikajú moju reklamu a stojí to majland

Mám už asi 2 mesiace problém že moju reklamu klikajú /násobne - denne / tie isté IP adresy . /alebo podobné . asi dynamické /... až 50-60 % klikov je od nich ...

Ako tomu zabrániť ?

Alebo má niektp program na klikanie aby som to konkurencii vrátil ??

Poraďte prosím !!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    j.sch Pozri príspevok
    Mám už asi 2 mesiace problém že moju reklamu klikajú /násobne - denne / tie isté IP adresy . /alebo podobné . asi dynamické /... až 50-60 % klikov je od nich ...

    Ako tomu zabrániť ?

    Alebo má niektp program na klikanie aby som to konkurencii vrátil ??

    Poraďte prosím !!
    Ty chceš mať reklamu a niekto na druhej strane možno klikaním na reklamu zarába... Treba si dať takú reklamu, kde je jedno, koľko krát sa na ňu niekto pozrie.

    A ako vieš, že je to konkurencia?

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Skús napísať špecilistom AdWords do českej republiky nech sa na to pozrú, či nejde o podvodné kliky (adwords-cs@google.com)

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Chobot Pozri príspevok
    Ty chceš mať reklamu a niekto na druhej strane možno klikaním na reklamu zarába... Treba si dať takú reklamu, kde je jedno, koľko krát sa na ňu niekto pozrie.

    A ako vieš, že je to konkurencia?
    Jedna z IP bola z obce kde je konurent /hlavný/ ... ale ostatné sú dynamické a menia sa ... asi každú hodinu ... /02 , T mobil / :-(

    peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

    peterknazeje
    mate to prepojene s analytics? nemusi to byt konkurencia ale niekto moze zarabat na klikani. Vytvori si webstranku s adsense, klika a zaraba. Mal som podobny problem. Skuste si pozriet log webstranky a ked prichody bez efektu na Vasu webstranku su zo zopar webstranok, da sa to vyriesit jednoducho. Kampane - Siete - Vylucenia - Pridat vylucenia. Tym padom sa Vasa reklama nebude zobrazovat na vylucenych webstrankach.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    peterknazeje Pozri príspevok
    mate to prepojene s analytics? nemusi to byt konkurencia ale niekto moze zarabat na klikani. Vytvori si webstranku s adsense, klika a zaraba. Mal som podobny problem. Skuste si pozriet log webstranky a ked prichody bez efektu na Vasu webstranku su zo zopar webstranok, da sa to vyriesit jednoducho. Kampane - Siete - Vylucenia - Pridat vylucenia. Tym padom sa Vasa reklama nebude zobrazovat na vylucenych webstrankach.
    ja som len na vyhľadávači google... reklama PPC ...
    donáška kvetov je na 80% momentálna "požiadavka" ..reklama inou formou bola nefeektívna ..

    Ten analitic pozriem vďaka

    Klikanie reklamy na GOOGLE ... Klikajú moju reklamu a stojí to majland

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.