Zavrieť

Porady

Zivnost na Affiliate Marketing? (Sprostredkovatelska Cinnost)

Mam dobry plan ako si zarobit pomocou affiliate programov (ak neviete co je to affiliate program, citajte spodok mojej spravy - pod ciarou). Su to affiliate programy firiem v USA a jedna sa hlavne o web hosting - napr. Hostgator.com. Malo by mi to vynasat a je to vec ktorou sa chcem zivit. V auguste koncim studium na mojej vysokej skole a chcem zacat podnikat - zalozit si zivnost a zaujimalo by ma aky druh zivnosti budem na tuto cinnost potrebovat? Kedze je to affiliate program, tak som rozmyslal o zivnosti na sprostredkovatelsku cinnost. Mal by som pouzit tento druh zivnosti v mojom pripade?

Okrem prijmov z affiliate marketingu (ktore zatial nemam ale mali by byt) sa venujem aj web designu, ale vela na tom nezarabam. Na Hostgator affiliate by som mal zarabat viac. Tak som tiez rozmyslal o zivnosti na web dizajn.

Okrem toho mam aj nejaky prijem z Google Adsense (Google Reklama). Aky druh zivnosti potrebujem na Google Adsense?

Potrebujem 3 rozne zivnosti na tieto 3 moje cinnosti? Alebo mi staci 1 zivnost? Ak ano, aky druh?

Vopred dakujem za vsetky rady.

-------------------------------------------

Affiliate znamena ze mam na mojej webovej stranke reklamu a ked si niekto cez tuto reklamu na mojej stranke kupi dany produkt, ja dostanem proviziu z predaja (urcite percento).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    vystavujes faktury ty im, lebo oni ti posielaju peniaze... ale neviem ci im ich treba zasielat, napriklad etargetu viem ze netreba...

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Na affiliate Ti staci volna zivnost "sprostredkovatelska cinnost".
    V pripade, ze dostavas aj peniaze v ramci EU (napriklad AdSense) tak sa musi prihlasit aj pre DPH na zahranicie.

    saim je offline (nepripojený) saim

    saim
    Dakume za odpoved. Zaujimalo by ma este ci potrebujem aj nejaku zmluvu s tou firmou? (napr. s Hostgator)

    Alebo potrebujem od nich faktury? Alebo mam vystavovat faktury ja im?

    Zivnost na Affiliate Marketing? (Sprostredkovatelska Cinnost)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.