Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pred chvíľou som sa dozvedela zo správ, že existuje http://www.mliecnyexpres.sk/.
Dozvedela som sa všetko, okrem ceny mlieka. Kupujete ho niekto aj v BA? Skúsenosti?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

zboznujem tieto reklamy bez cien....nechapem coho sa boja.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
Pred chvíľou som sa dozvedela zo správ, že existuje http://www.mliecnyexpres.sk/.
Dozvedela som sa všetko, okrem ceny mlieka. Kupujete ho niekto aj v BA? Skúsenosti?
mne to príde reklama na auto, ktoré robí rozvoz mlieka....
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j
korela
Pred chvíľou som sa dozvedela zo správ, že existuje http://www.mliecnyexpres.sk/.
Dozvedela som sa všetko, okrem ceny mlieka. Kupujete ho niekto aj v BA? Skúsenosti?
mne to príde reklama na auto, ktoré robí rozvoz mlieka....
suhlas - je tam Mobilny predaj su tam kontakty, staci googlit alebo zavolat
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

avalik
lujza.j
korela
Pred chvíľou som sa dozvedela zo správ, že existuje http://www.mliecnyexpres.sk/.
Dozvedela som sa všetko, okrem ceny mlieka. Kupujete ho niekto aj v BA? Skúsenosti?
mne to príde reklama na auto, ktoré robí rozvoz mlieka....
suhlas - je tam Mobilny predaj su tam kontakty, staci googlit alebo zavolat
Firma beží, sú v každom kraji, zdá sa. V príspevku ukazovali rozvoz na Spiši v niektorej dedine, auto malo ŠPZ "KK" a ľudia si pochvaľovali, že dobré mlieko, majú aj na smotanu. Brali do mliečnych klasických kanví, alebo veľkých zaváracích pohárov.
Mapka rozvozu http://www.mliecnyexpres.sk/mobilny_predaj
V BA do Lamača chodí každé tri až štyri dni, dobre je na tom Rača s Vajnormi, v dvojke iba v sobotu na 2 hod na Centrálnom trhovisku. Staré meste nič.
Keď má niekto svoj web a predáva tovar, mal by mať uvedenúé ceny. Prečo by som mala strácať svoj čas googlením pre ich nedostatok. Ešte aj telefonovať za vlastné? Aspoň jeden dôvod mi uveď.
Nekupujem diamanty ani zbrane. Je to tovar dennej potreby.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

korela
avalik
lujza.j
korela
Pred chvíľou som sa dozvedela zo správ, že existuje http://www.mliecnyexpres.sk/.
Dozvedela som sa všetko, okrem ceny mlieka. Kupujete ho niekto aj v BA? Skúsenosti?
mne to príde reklama na auto, ktoré robí rozvoz mlieka....
suhlas - je tam Mobilny predaj su tam kontakty, staci googlit alebo zavolat
Firma beží, sú v každom kraji, zdá sa. V príspevku ukazovali rozvoz na Spiši v niektorej dedine, auto malo ŠPZ "KK" a ľudia si pochvaľovali, že dobré mlieko, majú aj na smotanu. Brali do mliečnych klasických kanví, alebo veľkých zaváracích pohárov.
Mapka rozvozu http://www.mliecnyexpres.sk/mobilny_predaj
V BA do Lamača chodí každé tri až štyri dni, dobre je na tom Rača s Vajnormi, v dvojke iba v sobotu na 2 hod na Centrálnom trhovisku. Staré meste nič.
Keď má niekto svoj web a predáva tovar, mal by mať uvedenúé ceny. Prečo by som mala strácať svoj čas googlením pre ich nedostatok. Ešte aj telefonovať za vlastné? Aspoň jeden dôvod mi uveď.
Nekupujem diamanty ani zbrane. Je to tovar dennej potreby.
asi si si nevsimla podstatnu vec, je to internetova stranka predajcu vozidiel - mliecnych automatov - nie je to internetovy predaj mlieka ... takze ceny mlieka vobec nemusia mat publikovane na webe

obchodne retazce tiez maju web stranky a predsa ceny zistis az priamo v predajni

PS: za ten cas co si pisala tvoj podrazdeny prispevok si si mohla tu cenu zistit ... firma co to mlieko rozvaza ma cenu na svojej stranke uvedenu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pretože chceš mlieko. U nás stojí asi 0,60 €, dlho som nekupovala, mám od kamarátky. V obchode je drahšie a nechce ho ani pes. Tak ako písala Lujza, to je stránka firmy, ktorá ponúka autá - mliekomaty. A možno sa ceny líšia. Ani mne sa nechce gúgliť, ale naše malé mestečko som tam nenašla a to tu chodia už veľmi dlho, majú tri, či štyri zastávky a neprehliadnuteľnú zvučku.
Určite sa oplatí po všetkých stránkach. Oplatí sa odrazu väčšie množstvo najmä kvôli smotane, máš ju vlastne "zadarmo" a poctivú, žiadna pochúťková.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Som šťastný "človák", môžem jesť mäso z ročného býčka, ktorý má vo všetkých kolónkach SK - adresa 4 km odo mňa. Čerstvé, božské, cena 5,50 € za kg. Už dvihnutá, kosti na polievku ako prídavok.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kukučka
Som šťastný "človák", môžem jesť mäso z ročného býčka, ktorý má vo všetkých kolónkach SK - adresa 4 km odo mňa. Čerstvé, božské, cena 5,50 € za kg. Už dvihnutá, kosti na polievku ako prídavok.
ja mám tiež také objednané, už sa teším
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ja by som dal vodu zadarmo(tá je aj na WC) len by som účtoval umytie poháru.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Ja by som dal vodu zadarmo(tá je aj na WC) len by som účtoval umytie poháru.
Konečne ti začína svitať. Ale aby si to dokonale pochopil, napoviem ti, že to umytie pohára je takzvaná služba. Samozrejme že nie zadarmo a jasné že s patričným ziskom.
-------------------------------
Reštaurácia ako taká je vlastne o službe zákazníkom a nie o cene podávaných poživatín. Rovnako aj všetko podnikanie je službou zákazníkom. Tak to už na tom svete chodí palinko s malým pé.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Na poslednej výstave " POTRAVINY 2013 "
v oblasti nátierok bolo poradie nasledujúce :

3. miesto - Pali
2. miesto - Hydinová nátierka a Pečeňovka
1. miesto - Hovno
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Dáša_
kukučka
Som šťastný "človák", môžem jesť mäso z ročného býčka, ktorý má vo všetkých kolónkach SK - adresa 4 km odo mňa. Čerstvé, božské, cena 5,50 € za kg. Už dvihnutá, kosti na polievku ako prídavok.
ja mám tiež také objednané, už sa teším
No fuj...jedla z mrtvol?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

erik555
Dáša_
kukučka
Som šťastný "človák", môžem jesť mäso z ročného býčka, ktorý má vo všetkých kolónkach SK - adresa 4 km odo mňa. Čerstvé, božské, cena 5,50 € za kg. Už dvihnutá, kosti na polievku ako prídavok.
ja mám tiež také objednané, už sa teším
No fuj...jedla z mrtvol?
čo ty vari do živého hryzieš to len levy a kozy sa živím živia a vtáci
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="pavol54"
čo ty vari do živého hryzieš to len levy a kozy sa živím živia a vtáci[/QUOTE]
Kozy nežerú živú zver. A nečuduj sa, jednoducho neje mäso. Preto sa vyjadruje v tom štýle, že mrtvoly neje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

[QUOTE="wagner"]
"pavol54"
čo ty vari do živého hryzieš to len levy a kozy sa živím živia a vtáci[/QUOTE
Kozy nežerú živú zver. A nečuduj sa, jednoducho neje mäso. Preto sa vyjadruje v tom štýle, že mrtvoly neje.
Ak odtrhneš karfiol a potom ho zješ je mrtvola, ten musíš do neho zahrýzať priamo na koreni len vtedy je ješ živý organizmus.Alebo drozd takú dážďovku zje zaživa. Alebo vari je neživá vec? minule som čítal že keď sa ku kvetom prihováraš inak rastú alebo som videl ako reagujú na hudbu a to môže len živý organizmus. Môj menovec pred dvetisíc rokmi v liste korintským (alebo iným) písal že nemáme súdiť tých čo môžu jesť všetko ani tých čo jedia len zeleninu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
Ja by som dal vodu zadarmo(tá je aj na WC) len by som účtoval umytie poháru.
Konečne ti začína svitať. Ale aby si to dokonale pochopil, napoviem ti, že to umytie pohára je takzvaná služba. Samozrejme že nie zadarmo a jasné že s patričným ziskom.
-------------------------------
Reštaurácia ako taká je vlastne o službe zákazníkom a nie o cene podávaných poživatín. Rovnako aj všetko podnikanie je službou zákazníkom. Tak to už na tom svete chodí palinko s malým pé.
Ako tak čítam tvoje " vždy najlepšie a najrozumnejšie" argumentácie na všetko máš to najlepšie riešenie, tak tvoji zamestnanci sa musia mať u teba nadštandardne s priemerným platom nad priemerom EÚ, Alebo nemáš žiadnych? tak takým by som umožnil aby cez daňový systém podporovali tých čo nemajú prácu aby vyrábali potraviny u takých čo sú ochotní to robiť. Podobne ako je to so zamestnávaním invalidov kto ich nezamestnáva platí dodatočné odvody
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať