Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá - bodaj by čítali - šak holadsky nevedia - len amerykánsky...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
Ja už mám porýľované, len čakám kým sa oteplí. Priesadky toho roku len čili, paprika tri druhy, paradičky tri druhy, machovka, majoránka, stonk zeler a dosť. Nie som predsa otrok. Uhorky a tekvice lepšie priamo zo semena sa držia.
Tiež neznášam, keď mladá susedka postrekuje ešte aj osy. lebo grilujú a u nás sa kačky pasú a zajcom kosíme.
A máš pravdu, u nás na skale v mrazovej dolke, fakt len malé záhradky.
Drobné ovocie, plus jabka, slivky hrušky, ribezle. A paru hlavky kapusty, kompere. A tote mandelinky furt musiš a tri razy do dňa predbehovať, bo su rychle jak ďabel. A ani tote indicke bežce, čo mi vyrovnavaju pomer šlimakoch (podľa vzoru hroch ) a zeleniny ich nechcu.
ja dávam pre seba len veľmi skoré zemiaky, kým ich stačia spásť mandelinky tak majú koniec vegetácie
Aj ja ale tá hadzina je aj daka rýchla.
A najlepšia bola sadba vivaldi z nl, že ošetrená proti mandelínkam, neskoro som obal prečítala. A r.ť kamarátovu, naše mandelínky to vôbec nečítali.
55 dňová riviera mám odskúšané kým naletia, kým sa nakotia a začnú vo veľkom žrať tak stonky začnú vädnúť a to mi je už jedno, je pravda že lepšie je ak ich nenájdu .
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
máte viac slnka
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
kopretinka
Vie mi niekto vysvetliť,prečo do všetkêho dávajú cukor??? Pozrite sa na zloženie nejakej šunky,alebo minule som videla dokonca na obale slaniny!!!!! Kto mi toto vysvetlí? Palmový olej je tiež nadrbaný vo všetkom.A najnovšie moje zistenie,tvrdý syr melina,nie je syr,mliečny tuk je odstránený a je tam rastlinný,určite palmový.Ale melina je poľský šmejd,takže už nič nekupujem,1x cottage a 1x syr mi stačil.
Lebo človek má v podstate chuť na sladké. Je to už desaťtisíce rokov jeho základná potrava, z ktorej získava energiu pre život. Cukor je aj konzervant.
Mliečny tuk sa odoberá, lebo sa vyrába maslo, smotana, šľahačka. V syre to zákazníci vedia oželieť (hlavne ak nevyprážaš ), ale smotana do kávy alebo do koláča z palmového tuku nie je v móde.
Ja získavam energiu z tukov,cukor ako taký je droga,ani po 3/4 roku som sa nezbavila závislosti.Cukor ako konzervant v lekvári beriem,ale v mäsových výrobkoch nemá čo robiť.
Syr má obsahovať mlieko aj s mliečnym tukom a syrarske kultúry,ak tam nie je mliečny tuk,
Nesmie sa to volať syr.Je to len odrb na ľudí,lebo nečítajú.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jasné, ani materské mlieko, ktoré si pila nebolo sladké. to len my ostatní
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pavol54, ešte by ma zaujímalo, či aj sám jedávaš to, čo vyrábaš
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
jasné, ani materské mlieko, ktoré si pila nebolo sladké. to len my ostatní
Jaký máš problém?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
Pavol54, ešte by ma zaujímalo, či aj sám jedávaš to, čo vyrábaš
áno, pozri si čo je cukralóza vyrába sa štiepnou reakciou z kukurice na rozdiel od iných sladidiel, konzervanty nepoužívam (žiadny benzoan ani kyselina benzoová už som písal že tí čo vyrábajú čalamády do kýblikov, môžu ochutiť čokoľvek, lebo ak nenastane prirodzený proces rozkladu a v črevách sa nezmení nič) My konzervujeme tepelnou cestou cez 90 oC
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
bettylou
jasné, ani materské mlieko, ktoré si pila nebolo sladké. to len my ostatní
Jaký máš problém?
žiaden, len si sa pýtala, tak sa ti snažím vysvetliť
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Dáša_
Pavol54, ešte by ma zaujímalo, či aj sám jedávaš to, čo vyrábaš
áno, pozri si čo je cukralóza vyrába sa štiepnou reakciou z kukurice na rozdiel od iných sladidiel, konzervanty nepoužívam (žiadny benzoan ani kyselina benzoová už som písal že tí čo vyrábajú čalamády do kýblikov, môžu ochutiť čokoľvek, lebo ak nenastane prirodzený proces rozkladu a v črevách sa nezmení nič) My konzervujeme tepelnou cestou cez 90 oC

počkaj, hovoríš o sukralóze alebo o glukózovo-fruktózovom sirupe? Lebo ten sa vyrába štiepením škrobu aj z kukurice. Ale teda pru sukralóze som žiadnu zmienku o kukurici nenašla.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pisu,ze sa vyraba z cukru...
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Vyrába sa chlorizáciou sacharózy, a preto jej väčšina je nestráviteľná, hoci chuťovo násobne sladšia vzhľadom k objemu. Hoci prejde traktom bez odovzdania nejakého významnejšieho počtu kalórií, jej benefity na stratu hmotnosti v dlhodobejšom horizonte sa zatiaľ vo vedeckých štúdiách nepreukázali. Časť výskumov preukázalo priberanie na váhe a výskyt srdcových onemocnení. Je používaná vo veľkom množstve potravín, keďže jej benefity sú : nespôsobuje zubný kaz, v takej miere ako cukor a tieto potraviny môžu používať aj diabetici, aj nediabetici . Hoci viaceré sukralózové tablety, prášky obsahujú aj dextrózu a maltodextrín, ktoré už hladinu inzulínu menia. E955 - sukralóza sa používa v cukríkoch, raňajkových, cereáliách, sladených nápojoch, kompótoch, pudingoch...

zdroj a viac info na: https://en.wikipedia.org/wiki/Sucralose
Naposledy upravil bettylou : 11.04.19 at 07:30 Dôvod: gram
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Vyrába sa chlorizáciou sacharózy, a preto jej väčšina je nestráviteľná, hoci chuťovo násobne sladšia vzhľadom k objemu. Hoci prejde traktom bez odovzdania nejakého významnejšieho počtu kalórií, jej benefity na stratu hmotnosti v dlhodobejšom horizonte sa zatiaľ vo vedeckých štúdiách nepreukázali. Časť výskumov preukázalo priberanie na váhe a výskyt srdcových onemocnení. Je používaná vo veľkom množstve potravín, keďže jej benefity sú : nespôsobuje zubný kaz, v takej miere ako cukor a tieto potraviny môžu používať aj diabetici, aj nediabetici . Hoci viaceré sukralózové tablety, prášky obsahujú aj dextrózu a maltodextrín, ktoré už hladinu inzulínu menia. E955 - sukralóza sa používa v cukríkoch, raňajkových, cereáliách, sladených nápojoch, kompótoch, pudingoch...

zdroj a viac info na: https://en.wikipedia.org/wiki/Sucralose
vďaka za opravu, ja som to už našiel po dášinej reakcii ale namal som čas, lebo včera pre zmenu kontrola z veteriny z tých kameňov bolo hotové zemetrasenie, jeden nikdy nevie, ale upokojili ma že si boli zobrať vzorku a len tak predbežne pozreli "či niečo nebije do očí", ale za mesiac prídu na KO.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

trošku iné, ale tiež o cukre
https://www.labuznik.cz/diskuse/sladke-zazraky-38964/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo na to

0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Kto je to...toho nepoznam
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Kto je to...toho nepoznam
Ako dobre.... ale vraj je to "odborník" cez výživu... pritom je to mediálny šašo (kam vietor, tam plášť), jeden deň bude vravieť, že slanina je smrť, na druhý deň ti bude tvrdiť, že slanina niečo podporuje.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ahaaa...dobre vediet
Sedela na buku
volala kukuku
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

majo234
hm ja som pred nedávnom našiel stránku kde si možete prehľadávať všetky akcie obchodov
Táto téma nie je o zľavách.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať