Zavrieť

Porady

Moze si predajca vymyslat?

zmazane
Naposledy upravil padro : 24.05.11 at 08:31 Dôvod: riesim uz inak
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    To nemusi este znamenat, ze obchod ich tolko nemal. Ak sa pozries do historie domeny, tak zistis, ze ma bujnu historiu a niekolko krat menila majitela. Mozno, ze na nej v minulosti bezal eshop s tymto sortimentom a ona ho kupila...
    Ak to tak nie je, tak je to minimalne nemoralne. Mozno by sa z toho dala "spravit" nekala sutaz, ale dokazne bremeno by bolo na tebe. Internetove podnikanie je tvrdy biznis. Niekto neinvestuje do reklamy, niekto investuje do hluposti. Jej sa to vypomsti, zakaznici nie su sprosti. Ak ma totiz niekto "niekolko tisic" zakaznikov a napr. neberie telefonicke objednavky, to svedci o jej neprofesionalite. Navyse takymto sposobom by sa ku tym "tisicom" zakaznikov nedopracovala ani za 10 rokov. S tisicami zakaznikov mam call centrum, vlastny sklad, kopec reklamy, a mam obrat na 1,5 mil. sk, teda som platca DPH - ani jedno z toho jej obchod nema...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    nie nie nemala shop viem trosku o historii, ... telefonicky neberiem ani ja objednavky, je to skoro nemozne lebo je to trosku problematicky tovar na tel. objednavku ale splnam to dalsie ako hovoris, sklad, obrat v milionoch Sk, kopec reklamy.. stve ma to preto za je nieco vymyslim a oni ma kopiruju, aj samotny shop spravuju na rovnakom systeme ako ja, ale zial nic s tym neurobim, skor mi ide o to kam su ludia schopni zajst.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    toto je Slovensko. Kradnú sa nápady, texty, obrázky, klienti... Bohužiaľ...

    EDIT: možno je čas poriadne zainvestovať do grafiky shopu a odlíšiť sa. Za tých 5 000e by Ti už niečo dobré určite vedeli spraviť.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    no len ja som s eshopom spokojny mam vyborne pozicie na googli, je to prehladne, ludom sa to paci.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Nie je to tak davno, co sa operatori alebo obchodne retazce v reklamach dobre nepozrali. Kaufland dal na letaky "lacnejsie ako v Tescu"; Telefonica mala porovnavaciu reklamu a navyse sa este aj medzi sebou udavali.
    Orange minule vyhlasil, ze sa k nim vracaju spat zakaznici z O2. Je to opat diskutabilne... T-Mobile a Orange sa snazia kopirovat O2 a tiez maju v ponuke 0,13 centov/minuta bez viazanosti. Co s tym O2 urobi... Opat len musi zlepsit ponuku.
    Tym som chcel povedat, ze kym konkurencia bude o sebe vymyslat kraviny, ty zlepsi sluzby, zniz ceny... proste neustale nieco vymyslaj aby si jej prebral tie tisice zakaznikov.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Neviem o čom tu točíte !

    Obchodný Zákonník a Občianský Zákonník je načo ???

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    camozzi Pozri príspevok
    Tym som chcel povedat, ze kym konkurencia bude o sebe vymyslat kraviny, ty zlepsi sluzby, zniz ceny... proste neustale nieco vymyslaj aby si jej prebral tie tisice zakaznikov.
    ceny pod nich znizit asi tazko, oni idu pomaly do straty, tym ze nie su platcami dph a prvy rok neplatia odvody tiez mozu mat nizsiu cenu,... zlepsit sluzby? este nedavno mali popisane dodanie pomaly za den a vedia ze to trva aj 14 dni, jednoducho zavadzaju a vymyslaju si, snad im to ludia zrataju... lenze tym stracaju eshopy doveru vseobecne.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    predajca po mojom upozrneni, urobil ciastocne napravu.

    Moze si predajca vymyslat?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.