Zavrieť

Porady

Pozor na firmu MARM s.r.o z Hamuliakova

Chcem všetkých upozorniť na firmu Marm s.r.o z Hamuliakova, ktorá má o.i. vyrábať a stavať betónové ploty. Zoberú 50% zálohu a potom dookola výhovorky a výsledok žiadny. Doteraz nemám plot ani zálohu a vymáhať ju môžem tak na lampárni...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

jaroda je offline (nepripojený) jaroda

jaroda
Môžem to potvrdiť, že firma MARM je maximálne neseriózna,pretože aj ja dodnes čakám na plot na ktorý zobrali zálohu este v marci a plot do dnešného dňa nemám a stále sa vyhovarajú a klamú- pozror na ich podnikanie!
Veru človek občas naletí a to som počul že nás je viac takých adeptov na oplotenie, dokonca aj nejaká pani až z Brucku an Leitha v Rakúsku atd..

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
Presne tak 2x sa na porade zaregistrujem a 1x poohovaram nejaku firmu bud koli zavisti alebo konkurencnemu boju....

jaroda je offline (nepripojený) jaroda

jaroda
Vážený pán "Matabo" podla seba sudim teba? asi sa Vám nič také nestalo, že Vás s úsmevom na tvary pseudopodnikateľ obtiahne o peniaze, a potom dva mesiace klame a zatajuje sa .....
Ernestino zaregistrovany 25.5., prvy prispevok 25.5.. Jaroda zaregistrovany 30.5., prvy prispevok 30.5. Ernestino 3 prispevky, Jaroda 2 prispevky. Kratko potom, ako prida prispevok Jaroda, o hodinku, dve prispeje Ernestino. Do ziadnej inej temy ani jeden neprispel. Este treba nieco k tomu dodat, preco neposobite doveryhodne?
ernestino No ty si mi len krava. Mna zaujima len tato tema,
Neviem prečo by som mal prispievať niekam inam. Však si objednajte a uvidíte, alebo skôr neuvidíte.

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
jaroda Pozri príspevok
Vážený pán "Matabo" podla seba sudim teba? asi sa Vám nič také nestalo, že Vás s úsmevom na tvary pseudopodnikateľ obtiahne o peniaze, a potom dva mesiace klame a zatajuje sa .....
1. Nemam nick "Matabo" ale MatoB
2. Bez zmluv, bez referencii a bez overenia nikomu len tak doneznama vopred neplatim ziadne zalohy
3. Na porade som vyse 2 roky sledujem ju ale vyse 4 roky a dokazem rozoznat uzivatela, ktory je zaregistrovany x-krat a zhodou okolnosti vsetky jeho nicky maju prispevky len v jednej "ohovaracskej" teme od klasickeho uzivatela.
4. a
ernestino Ty si proste macher na odhalovanie ohovaracskych tém. Dúfam že aj teba raz takto odrbú ...
Vidím že toto nemá význam. K veci len toľko.: firma je zapísaná v obchodnom registry a fuguje už 10 rokov, na nete má web stránku
a referencie čo urobili, čo je v ponuke a dobré ceny, tak som uveril a zle dopadol. Vot všetko čo som chcel predať ďalej.
sťažnosti som len pozeral, či tam nenájdem niečo, ale o tejto firme tam nič nebolo.
Ináč plot už mám spravený, ale od inej firmy.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.